SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Ubiquiti
Aktivní síové prvky
Bezdrátové technologie
Kamery a fotoaparáty
Pasivní síové prvky
Počítačové komponenty
Síové zabezpečení

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
Afi-ALN - AmpliFi Alien Router (AFI-ALN)
16 026 19 391 15 875
AmpliFi Instant Router EU (AFI-INS-R)
2 303 2 786 2 282
ER-12 EdgeRouter 12 (ER-12)
5 216 6 311 5 168
ER-12P EdgeRouter 12P (ER-12P)
6 615 8 004 6 554
ER-6P EdgeRouter 6P (ER-6P)
5 018 6 072 4 973
EdgePoint WISP router 8-port (EP-R8)
9 659 11 688 9 570
EdgePoint WISP switch (EP-S16)
10 213 12 358 10 118
EdgeRouter Infinity (ER-8-XG)
33 544 40 588 33 228
EdgeSwitch 16XP PoE PRO (ES-16XP)
8 718 10 549 8 638
Switch USW-Flex-Mini 3-pack (USW-FLEX-MINI-3)
2 041 2 470 2 023
Switch USW-Flex-Mini 5-pack (USW-FLEX-MINI-5)
3 273 3 960 3 244
UBNT ES-12F EdgeSwitch Fiber, 12x SFP, 4x GLAN (ES-12F)
4 511 5 459 4 470
UBNT EdgeRouter 4 (ER-4)
4 089 4 947 4 051
UBNT EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)
1 720 2 082 1 705
UBNT EdgeSwitch 5XP POE 5x Gigabit POE portů 24V, UBNT EdgeSwitch 5XP POE, 5x Gigabit POE portů, 24V (náhrada za TS-5-POE) (ES-5XP)
1 982 2 399 1 965
UBNT EdgeSwitch ES-48-750W - 48x GLAN, UBNT EdgeSwitch ES-48-750W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 750W (ES-48-750W)
20 507 24 814 20 314
UBNT Edgeswitch 10X (ES-10X)
2 441 2 954 2 419
UBNT Edgeswitch 10XP (ES-10XP)
2 728 3 301 2 704
UBNT N-SW, NanoSwitch (N-SW)
874 1 058 867
UBNT UniFi Switch USW-16-POE Gen2, Switch, 16 portů, PoE (USW-16-POE)
6 698 8 105 6 636
UBNT UniFi Switch USW-48-POE (USW-PRO-48-POE)
23 875 28 889 23 650
UBNT UniFi Switch, 16-Port, 10 Gigabit, no PoE (US-16-XG)
12 224 14 790 12 108
UBNT UniFi Switch, 8-Port, 1x PoE Out (US-8)
2 369 2 866 2 348
UDM - UniFi Dream Machine (UDM)
7 030 8 507 6 965
UNVR - Network Video Recorder (UNVR)
7 542 9 126 7 473
USW-Enterprise-24-PoE (USW-ENTERPRISE-24-PO)
17 384 21 034 17 220
Ubiquiti Networks, UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-SM-10G)
2 101 2 542 2 082
Ubiquiti Networks, UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack (UF-SM-10G-20)
17 600 21 296 17 434
Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2 (USW-24-POE)
8 469 10 248 8 391
Ubiquiti UniFi Switch USW-Lite-8-PoE (USW-LITE-8-POE)
2 584 3 127 2 561
Ubiquiti, UBNT EdgeRouter X, 5x GLAN, 1x PoE in, 1x PoE out (ER-X)
1 150 1 391 1 140
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-16-150W - 16x GLAN, 2x SFP, 150W (ES-16-150W)
6 505 7 871 6 444
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 250W (ES-24-250W)
8 857 10 717 8 775
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-24-500W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 500W (ES-24-500W)
11 816 14 298 11 705
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-24-Lite - 24x GLAN, 2x SFP (ES-24-LITE)
4 483 5 425 4 442
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 500W (ES-48-500W)
16 569 20 049 16 413
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-48-Lite - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+ (ES-48-LITE)
8 552 10 348 8 473
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch, 8-Port, 150W (ES-8-150W)
4 511 5 459 4 470
Ubiquiti, UBNT UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE (US-48)
8 552 10 348 8 473
Ubiquiti, UBNT UniFi Switch, 8-Port, 4x PoE Out, 60W (US-8-60W)
2 584 3 127 2 561
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-16-150W - UniFi Switch, 16 ports, 150W (US-16-150W)
6 504 7 870 6 444
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-8-150W - UniFi Switch, 8 ports, 150W (US-8-150W)
4 511 5 459 4 470
UniFi Dream Machine Pro (UDM-PRO)
9 078 10 984 8 994
UniFi Protect Network Video Recorder Pro (UNVR-PRO)
12 337 14 927 12 220
UniFi Switch Aggregation PRO (USW-AGGREGATION-PRO)
18 172 21 988 18 000
UniFi Switch US-8-5 5-Pack (US-8-5)
10 730 12 983 10 629
UniFi Switch US-8-60W-5 5-Pack (US-8-60W-5)
12 088 14 626 11 974
UniFi Switch US-XG-6POE (US-XG-6POE)
12 903 15 612 12 781
UniFi Switch USW-24 (USW-24)
5 160 6 243 5 113
UniFi Switch USW-48-PoE Gen2 (USW-48-POE)
12 957 15 678 12 835
UniFi Switch USW-FLEX (USW-FLEX)
2 390 2 892 2 369
UniFi Switch USW-Flex-Mini (USW-FLEX-MINI)
749 907 743
UniFi Switch USW-Industrial (USW-INDUSTRIAL)
11 137 13 476 11 032
UniFi Switch USW-Lite-16-PoE (USW-LITE-16-POE)
4 652 5 629 4 610
Bezdrátové technologie
     
AmpliFi Gaming Wi-Fi Systém (AFI-G)
8 303 10 047 8 226
AmpliFi Instant Kit EU (AFI-INS)
4 060 4 913 4 023
EP-54V-150W EdgePower (EP-54V-150W)
4 201 5 083 4 163
EdgePower 24V 72W (EP-24V-72W)
3 666 4 435 3 632
EdgePower 54V 72W (EP-54V-72W)
3 666 4 435 3 632
LBE-5AC-Gen2, UBNT LBE-5AC-Gen2 - LiteBeam 5AC Generation 2 (LBE-5AC-GEN2)
1 452 1 756 1 439
NBE-5AC-Gen2, UBNT NanoBeam NBE-5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 19dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC (NBE-5AC-GEN2)
2 141 2 590 2 122
PBE-5AC-Gen2, UBNT PowerBeam 5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC (PBE-5AC-GEN2)
2 527 3 058 2 504
RP-5AC-Gen2, UBNT RP-5AC-Gen2 - Rocket5 AC PRISM Gen2, venkovní, 5GHz AC, airPrism (RP-5AC-GEN2)
5 131 6 209 5 085
Rackmount Kit pro 4 / 6P / 10X / 12, Rackmount Kit pro EdgeRouter 4 / 6P / 10X / 12 a EdgeSwitch 10X (ER-RMKIT)
344 416 341
Rocket M3 (ROCKETM3)
3 636 4 399 3 603
U6-LR - UniFi 6 Long-Range Access Point (U6-LR)
4 286 5 186 4 247
U6-Lite - UniFi 6 Lite Access Point (U6-LITE)
2 420 2 928 2 398
U6-Pro - UniFi Access Point WiFi 6 Pro (U6-PRO)
3 607 4 364 3 574
UAP-FlexHD - UniFi FlexHD (UAP-FLEXHD)
4 032 4 879 3 995
UAP-XG - 10 Gbps Wi-Fi AP (UAP-XG)
16 162 19 556 16 009
UBNT ACB-ISP airCube ISP WiFi access point / router, UBNT ACB-ISP, airCube ISP WiFi access point / router (ACB-ISP)
660 798 654
UBNT INS-3AF-USB - PoE konvertor 802.3af / 5V USB, UBNT INS-3AF-USB - PoE konvertor 802.3af / 5V USB, vnitřní (INS-3AF-USB)
396 479 392
UBNT LBE-5AC-LR LiteBeam 5AC Long-Range, UBNT LBE-5AC-LR - LiteBeam 5AC, Long-Range (LBE-5AC-LR)
2 452 2 966 2 430
UBNT NanoStation 5AC (NS-5AC)
2 728 3 301 2 704
UBNT NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL), NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL) (LOCO5AC)
1 108 1 341 1 099
UBNT POE-24, Gigabit PoE adapter 24V / 1,25A (30W), UBNT POE-24, Gigabit PoE adapter 24V / 1,25A (30W), včetně napájecího kabelu (POE-24-30W)
339 410 336
UBNT POE-24-12W-G-WH, Gigab. PoE Injektor 5-Pack, POE-24-12W-G-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V / 0,5A (12W), 5-Pack (POE-24-12W-5P)
929 1 124 921
UBNT POE-50-60W, Gigabitový PoE Injektor, 50V / 1.2A, POE-50-60W, Gigabitový PoE Injektor, 50V / 1.2A (60W) (POE-50-60W)
367 444 364
UBNT PowerBeam 5AC-ISO Gen2, outdoor, Gigabit LAN, PowerBeam 5AC-ISO Gen2, outdoor, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC (PBE-5AC-ISO-GEN2)
2 843 3 440 2 817
UBNT Rocket5 AC Lite, venkovní, 5GHz AC, 2x RSMA, Rocket5 AC Lite, venkovní, 5GHz AC, 2x RSMA, AirMAX AC (R5AC-LITE)
2 841 3 438 2 816
UBNT U-POE-af - U Fiber 802.3af, UBNT U-POE-af - U Fiber 802.3af Supported PoE Injector (U-POE-AF)
250 302 209
UBNT UAP-AC-HD - UniFi AP, AC, High Density (UAP-AC-HD)
6 837 8 272 6 773
UBNT UAP-AC-HD - UniFi AP, AC, High Density 5-Pack, UBNT UAP-AC-HD - UniFi AP, AC, High Density, 5-Pack (UAP-AC-HD-5)
32 458 39 274 32 151
UBNT UAP-AC-SHD - UniFi Wave2 AC AP Security, UBNT UAP-AC-SHD - UniFi Wave2 AC AP, Security and BLE (UAP-AC-SHD)
9 410 11 386 9 323
UBNT UAP-nanoHD - Compact UniFi Wave2 AC AP (UAP-NANOHD)
3 722 4 504 3 688
UBNT UAP-nanoHD-3 - Compact UniFi Wave2 AC AP, (bez PoE adaptéru), 3-pack (UAP-NANOHD-3)
10 683 12 927 10 584
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-MM-10G)
959 1 160 951
UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický Modul (UF-RJ45-10G)
1 602 1 938 1 588
UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Meter (UOC-0.5)
148 179 124
UBNT USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway PRO, UBNT USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway PRO, 2x LAN, 2x Combo WAN (USG-PRO-4)
6 090 7 368 6 033
UBNT UniFi AP In Wall HD (UAP-IW-HD)
3 805 4 604 3 770
UBNT UniFi AP, AC, In Wall (UAP-AC-IW)
2 151 2 603 2 132
UBNT UniFi Cloud Key, G2 (UCK-G2)
4 032 4 879 3 995
UBNT UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD (UCK-G2-PLUS)
4 511 5 459 4 470
UBNT konektor STP RJ45 se zemnícím kabelem, UBNT konektor STP RJ45 se zemnícím kabelem, Cat5, 8p8c, drát, pozlacený, AWG24 (TC-GND)
49 60 31
UBNT uni.držák antén pro NanoStation a LocoStation, univerzální držák antén pro všechny NanoStation a LocoStation (UB-AM)
192 233 161
UDC-1, UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter (UDC-1)
428 518 425
UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G)
428 518 424
UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul (UF-RJ45-1G)
428 518 424
Ubiquiti Networks, UBNT INS-3AF-I-G PoE Instant 8023af Adapter, Indoor, Gigabit - vnitřní (INS-3AF-I-G)
469 567 465
Ubiquiti Networks, UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack (UF-SM-1G-S)
578 700 573
Ubiquiti PowerBeam M5 300mm (PBE-M5-300)
1 691 2 047 1 676
Ubiquiti U6-Mesh-EU, Ubiquiti U6-Mesh-EU - UniFi Access Point WiFi 6 Mesh (U6-MESH)
4 350 5 264 4 311
Ubiquiti UniFi Dream Machine Spec Edi, Ubiquiti UDM-SE - UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE)
12 408 15 014 12 291
Ubiquiti UniFi Next-gen Gateway Pro, Ubiquiti UXG-Pro-EU UniFi Next-generation Gateway Pro (UXG-PRO)
11 030 13 346 10 925
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24-POE Gen2 (USW-PRO-24-POE)
15 413 18 650 15 268
Ubiquiti airFiber 60HD (AF60-HD)
8 710 10 539 8 629
Ubiquiti, UBNT LiteBeam M5-23, venkovní, 5GHz, 23dBi, AirMAX (LBE-M5-23)
1 107 1 340 1 098
Ubiquiti, UBNT NanoBeam M5-16, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 16dBi, AirMAX (NBE-M5-16)
1 429 1 729 1 416
Ubiquiti, UBNT NanoStation Loco M2, venkovní, 2.4GHz MIMO, 2x 8dBi, AirMAX (LOCOM2)
1 079 1 305 1 069
Ubiquiti, UBNT NanoStation Loco M5, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 13dBi, AirMAX (LOCOM5)
1 444 1 748 1 432
Ubiquiti, UBNT NanoStation M2, venkovní, 2.4GHz MIMO, 2x 11dBi, AirMAX (NSM2)
1 895 2 293 1 878
Ubiquiti, UBNT NanoStation M5, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 16dBi, 2x LAN, AirMAX (NSM5)
1 916 2 318 1 898
Ubiquiti, UBNT POE-15, PoE adapter 15V / 0,8A (12W), vetn napájecího kabelu (POE-15-12W)
230 279 193
Ubiquiti, UBNT POE-24, Gigabit PoE adapter 24V / 1A (24W), vetn napájecího kabelu (POE-24-24W-G)
346 418 343
Ubiquiti, UBNT POE-24, Gigabit PoE adaptér 24V / 0,5A (12W), vetn napájecího kabelu (POE-24-12W-G)
381 460 319
Ubiquiti, UBNT POE-24, PoE adapter 24V / 0,5A (12W), vetn napájecího kabelu (POE-24-12W)
230 279 193
Ubiquiti, UBNT POE-24, PoE adapter 24V / 1A (24W), vetn napájecího kabelu (POE-24-24W)
375 453 314
Ubiquiti, UBNT POE-48, Gigabit PoE adapter 48V / 0,5A (24W) vetn napájecího kabelu (POE-48-24W-G)
340 412 337
Ubiquiti, UBNT POE-48, PoE adapter 48V / 0,5A (24W), vetn napájecího kabelu (POE-48-24W)
379 458 317
Ubiquiti, UBNT PowerBeam M5 400mm, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX (PBE-M5-400)
1 982 2 399 1 965
Ubiquiti, UBNT Rocket M5 (ROCKETM5)
1 923 2 327 1 906
Ubiquiti, UBNT UC-CK - UniFi Controller, Cloud Key (UC-CK)
1 864 2 256 1 847
Ubiquiti, UBNT UVC-G3-LED - IR LED Range Extender Accessory pro UnFi Video Camery (UVC-G3-LED)
1 772 2 145 1 757
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC LITE (UAP-AC-LITE)
1 925 2 329 1 908
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC LITE, 5-Pack, PoE není souástí balení (UAP-AC-LITE-5)
8 165 9 880 8 089
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)
2 369 2 866 2 348
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC Long Range, 5-Pack, PoE není souástí balení (UAP-AC-LR-5)
10 240 12 391 10 146
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC PRO (UAP-AC-PRO)
3 244 3 926 3 215
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC PRO, 5-Pack, PoE není souástí balení (UAP-AC-PRO-5)
14 125 17 091 13 992
Ubiquiti, UBNT UniFi AP, AC Mesh (UAP-AC-M)
2 162 2 616 2 142
Ubiquiti, UBNT UniFi AP, AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)
4 089 4 947 4 051
UniFi AC AP 5-pack (UAP-NANOHD-5)
17 791 21 527 17 623
UniFi AP, AC Mesh Pro, 5-Pack, bez PoE, UniFi AP, AC Mesh Pro, 5-Pack, PoE není součástí balení (UAP-AC-M-PRO-5)
19 692 23 828 19 507
UniFi Switch Enterprise 8 PoE (USW-ENTERPRISE-8-POE)
10 616 12 845 10 516
UniFi Switch Enterprise XG 24 (USW-ENTERPRISEXG-24)
27 847 33 695 27 584
UniFi Wave2 AC AP 5-Pack (UAP-AC-SHD-5)
44 393 53 715 43 970
Kamery a fotoaparáty
     
UBNT ETH-SP-G2 - ethernet.přep. ochrana, max. 10kA, ETH-SP-G2 - ethernetová přepěová ochrana, max. 10kA (ETH-SP-G2)
294 356 292
UBNT UVC-G3-AF - UniFi Video Cam. G3, bez PoE adap, UBNT UVC-G3-AF - UniFi Video Camera G3, (bez PoE adaptéru) (UVC-G3-BULLET)
3 166 3 831 3 138
UBNT UVC-G3-DOME UniFi Video Camera Dome G3, IR (UVC-G3-DOME)
3 157 3 820 3 129
UBNT UVC-G3-Flex - UniFi Video Camera G3 FLEX (UVC-G3-FLEX)
1 775 2 148 1 759
UVC-G3-Micro UniFi Camera (UVC-G3-MICRO)
4 132 5 000 4 094
UVC-G3-PRO - UniFi Camera (UVC-G3-PRO)
6 149 7 440 6 092
UVC-G4-DOME - UniFi Protect G4 Dome Camera (UVC-G4-DOME)
4 331 5 240 4 292
UVC-G4-PRO - UniFi Camera (UVC-G4-PRO)
10 332 12 502 10 236
Ubiquiti UniFi UVC-G3 3 pack, UBNT UVC-G3-AF - UniFi Video Camera G3, 3-pack, (bez PoE adaptéru) (UVC-G3-BULLET-3)
8 938 10 814 8 855
UniFi Camera 3 pack (UVC-G3-FLEX-3)
4 927 5 962 4 883
UniFi Camera G3 PRO 3 pack (UVC-G3-PRO-3)
17 942 21 710 17 773
UniFi Video Camera G3 Dome (UVC-G3-DOME-3)
8 938 10 814 8 855
Pasivní síové prvky
     
Ubiquiti, UBNT konektor STP RJ45, Cat5, 8p8c, drát, pozlacený, AWG24 (TC-CON)
29 36 19
Počítačové komponenty
     
G4 Doorbell Power Supply (UVC-G4-DOORBELL-PS)
693 838 687
Gigabit PoE injektor 802.3at 30W (U-POE-AT)
309 374 306
UACC-DAC-SFP10-0.5M 10 Gbps DAC 0.5m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-0.5M 10 Gbps DAC 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M)
338 409 335
UACC-DAC-SFP10-1M 10 Gbps DAC 10m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-1M 10 Gbps DAC 10m (UACC-DAC-SFP10-1M)
368 445 365
UACC-DAC-SFP10-3M 10 Gbps DAC 30m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-3M 10 Gbps DAC 30m (UACC-DAC-SFP10-3M)
490 593 486
UACC-DAC-SFP28-0.5M 25 Gbps DAC 0.5m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-0.5M 25 Gbps DAC 0.5m (UACC-DAC-SFP28-0.5M)
581 703 576
UACC-DAC-SFP28-1M 25 Gbps DAC 1.0m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-1M 25 Gbps DAC 1.0m (UACC-DAC-SFP28-1M)
601 727 596
UACC-DAC-SFP28-3M 25 Gbps DAC 3.0m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-3M 25 Gbps DAC 3.0m (UACC-DAC-SFP28-3M)
932 1 127 924
UACC-DAC-SFP28-5M 25 Gbps DAC 5.0m, Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M 25 Gbps DAC 5.0m (UACC-DAC-SFP28-5M)
1 286 1 556 1 275
UACC-LRE Long-range Ethernet Repeater (1km), Ubiquiti UACC-LRE Long-range Ethernet Repeater (1km) (UACC-LRE)
718 869 712
UBNT CKG2-RM - Cloud Key G2 RM, UBNT CKG2-RM - Cloud Key G2 Rack Mount Accessory (CKG2-RM)
2 306 2 790 2 285
UBNT ER-10X EdgeRouter 10X (ER-10X)
2 444 2 957 2 422
UBNT POE-24-7W-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V / 0., UBNT POE-24-7W-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V / 0.3A (7W) (POE-24-7W-G-WH)
194 234 162
UF-Terminal-Box UFiber Outdoor Terminal Box, Ubiquiti UF-Terminal-Box UFiber Outdoor Terminal Box (UF-TERMINAL-BOX)
718 869 712
Ubiquiti UFiber WiFi6 GPON CPE, Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE (UF-WIFI6)
2 393 2 896 2 372
UniFi Access Rescue KeySwitch, Ubiquiti UA-Rescue - UniFi Access Rescue KeySwitch (UA-RESCUE)
1 864 2 256 1 848
Síové zabezpečení
     
Ubiquiti, UBNT UniFi Security Gateway, EU (USG)
2 556 3 092 2 533

Copyright (C) 2022 SWOND s.r.o.