SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Prozeta
Aktivní síťové prvky

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
Cisco SB compatible, 1000BASE-SX, MM, 850nm, 550 m (MGBSX1-3RD PARTY)
744 901 738
Cisco compatible, 1000BASE-LX , SM, 1310nm, 10 km (MGBLX1-3RD PARTY)
748 905 741
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1310 / RX:1550, DDM, 20km (GLC-BX-U55-3RD PARTY)
706 854 700
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1310 / RX:1550, DDM, 60km (GLC-BX60-U55-3RD PAR)
789 955 782
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1550 / RX:1310, DDM, 20km (GLC-BX-D55-3RD PARTY)
1 151 1 393 1 141
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1550 / RX:1310, DDM, 60km (GLC-BX60-D55-3RD PAR)
1 121 1 357 1 112
Cisco compatible, 1000Base-LX, Rugged, SM, 1310nm, 10km (GLC-LH-SM-RGD-3RD PA)
613 742 608
Cisco compatible, 1000Base-LX, SM, 1310nm, DDM, 10km (GLC-LH-SMD-3RD PARTY)
701 848 694
Cisco compatible, 1000Base-SX, MM ,1310nm, DDM, 2km (SFP-GE-FXD-3RD PARTY)
914 1 106 906
Cisco compatible, 1000Base-SX, MM, 850nm, DDM, 550m (GLC-SX-MMD-3RD PARTY)
569 689 565
Cisco compatible, 1000Base-T, UTP, RJ-45, 100m (GLC-T-3RD PARTY)
904 1 094 896
Cisco compatible, 100Base-FX, MM for GE ports, 1310nm, 2km (GLC-GE-100FX-3RD PAR)
1 861 2 251 1 844
Cisco compatible, 100Base-LX, MM, 1310nm, 2km (GLC-FE-100FX-3RD PAR)
581 704 576
Cisco compatible, 100Base-LX, MM, 1310nm, DDM, 2km (GLC-FE-100FXD-3RD PA)
831 1 005 823
Cisco compatible, 100Base-LX, Rugged, SM, 1310nm, 20km (GLC-FE-100LX-RGD-3RD)
748 905 741
Cisco compatible, 10GBASE-CU SFP+ 3m (SFP-H10GB-CU3M-3RD P)
1 416 1 713 1 403
Cisco compatible, 10GBase-LR, MM, 1310nm, DDM, 220m / 300m (SFP-10G-LRM-3RD PART)
4 171 5 047 4 133
Cisco compatible, 10GBase-LR, SM, 1310nm, DDM, 10km (SFP-10G-LR-3RD PARTY)
3 042 3 681 3 015
Cisco compatible, 10GBase-LR, TX:1270 / RX:1330, DDM, 10km (SFP-10G-BX10-U-3RD P)
5 363 6 489 5 314
Cisco compatible, 10GBase-LR, TX:1330 / RX:1270, DDM, 10km (SFP-10G-BX10-D-3RD P)
5 363 6 489 5 314
Cisco compatible, 10GBase-SR, MM, 850nm, DDM, 300m (SFP-10G-SR-3RD PARTY)
1 562 1 890 1 548
Cisco compatible, 10GBase-SR, Rug, MM, 850nm, 300m, DDM (SFP-10G-SR-X-3RD PAR)
1 578 1 909 1 563
Cisco compatible, 10GBase-T SFP+, RJ45 30m (SFP-10G-T-S-3RD PART)
3 575 4 326 3 543
Cisco compatible, 40GBASE-LR4,1310nm, 10km, DOM Duplex LC (QSFP-40GE-LR4-3RD PA)
16 040 19 409 15 889

Copyright (C) 2022 SWOND s.r.o.