SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Netgear
Aktivní síťové prvky
Bezdrátové technologie
HDD, NAS, mechaniky
Kamery a fotoaparáty
Monitory
Pasivní síťové prvky
Počítačové komponenty
Propojení a dálkové ovladače
Průmyslové IoT - sítě
Racky a skříně
Servisní podpora - software
Servisní podpora - síťové produkty
Spotřebitelské IoT
Sítě přes 230V
Síťová datová úložiště
Síťové příslušenství
Síťový software

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module, long reach - pro managed, smart switche a JGS524F (AGM732F)
6 293 7 615 6 235
1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module, short reach- pro managed, smart switche a JGS524F (AGM731F)
2 199 2 661 2 180
100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE, QSFP28 modul pro M4500, (1 duplex SMF linky), 100GBase-LR4 (ACM762-10000S)
9 333 11 293 9 246
100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE, QSFP28 modul pro M4500, (4 duplex MMF linky), 100GBase-SR4 (ACM761-10000S)
2 577 3 118 2 554
10GE SR SFP+ modul, short reach - pro GSM7328S, GSM7352S (AXM761-10000S)
7 958 9 629 7 884
12-Port AV Line M4250-10G2F-PoE+, 12-Port AV Line M4250-10G2F-PoE+ (GSM4212P-111EUS)
16 229 19 637 16 076
16 portový 10 / 100 / 1000 ProSafe Gigabit Switch, GS116GE (GS116GE)
1 897 2 296 1 880
16 portový 10 / 100 / 1000 ProSafe Gigabit Switch, JGS516, do racku (JGS516-200EUS)
2 114 2 558 2 095
16PT GE PLUS SWCH W / HI-PWR POE+, 16PT GE PLUS SWCH W / HI-PWR POE+ (GS316EPP-100PES)
6 483 7 845 6 423
16PT GE PLUS SWCH W / POE+, 16PT GE PLUS SWCH W / POE+ (GS316EP-100PES)
5 589 6 763 5 538
16Port GBPoE+Unmnged Switch 115W+FlexPoE, 16 portový Gigabit switch, PoE+ 115W, flexibilní PoE (GS316P-100EUS)
4 818 5 830 4 775
16Port GBPoE+Unmnged Switch 183W+FlexPoE, 16 portový Gigabit switch, PoE+ 183W, flexibilní PoE (GS316PP-100EUS)
5 364 6 490 5 315
1PT ORBI PRO 6 2-PACK BNDL, 1PT ORBI PRO 6 2-PACK BNDL (SXK80-100EUS)
20 139 24 368 19 949
1PT ORBI PRO 6 ROUT, 1PT ORBI PRO 6 ROUT (SXR80-100EUS)
8 985 10 872 8 902
1PT ORBI PRO 6 SATELLITE, 1PT ORBI PRO 6 SATELLITE (SXS80-100EUS)
11 317 13 693 11 210
24 portový 10 / 100 / 1000 ProSafe Gigabit Switch, JGS524, do racku (JGS524-200EUS)
2 901 3 510 2 875
24-Port Gb unmanaged Switch, 24-Port Gb unmanaged Switch (GS324-200EUS)
2 783 3 367 2 758
24-Port Gigabit Ethern Unmngd PoE+Swtch, 24 portový Gigabit switch, PoE+ (GS324P-100EUS)
6 483 7 845 6 423
24-Port GigbtEthern Unmngd HighPoE+Swtch, 24 portový neřízený switch, PoE+ (380W) (GS324PP-100EUS)
10 083 12 201 9 990
26G4F-PoE++24x1G Ultra90 PoE++Mgd Swit, 26G4F-PoE++24x1G Ultra90 PoE++Mgd Swit (GSM4230UP-100EUS)
53 395 64 608 52 886
26G4F-PoE+24x1G PoE+300W 2x1G 4xSFP M, 26G4F-PoE+24x1G PoE+300W 2x1G 4xSFP M (GSM4230P-100EUS)
27 051 32 732 26 796
26G4XF-PoE+24x1G PoE+480W 2x1G 4xSFP+, 26G4XF-PoE+24x1G PoE+480W 2x1G 4xSFP+ (GSM4230PX-100EUS)
39 095 47 305 38 726
2PT ORBI DUAL BAND AX SATELLITE, 2PT ORBI DUAL BAND AX SATELLITE (RBS350-100EUS)
3 174 3 840 3 145
3PT ORBI PRO 6 3-PACK BNDL, 3PT ORBI PRO 6 3-PACK BNDL (SXK80B3-100EUS)
27 482 33 253 27 222
40G8F-PoE+40x1G PoE+480W 8xSFP Mgd Swi, 40G8F-PoE+40x1G PoE+480W 8xSFP Mgd Swi (GSM4248P-100EUS)
48 505 58 691 48 043
40G8XF-PoE++40x1G Ultra90 PoE++802.3bt, 40G8XF-PoE++40x1G Ultra90 PoE++802.3bt (GSM4248UX-100EUS)
104 441 126 374 103 446
40G8XF-PoE+40x1G PoE+960W 8xSFP+Mgd S, 40G8XF-PoE+40x1G PoE+960W 8xSFP+Mgd S (GSM4248PX-100EUS)
62 391 75 493 61 797
40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+MODULE, 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+MODULE (AXLM762-10000S)
5 161 6 245 5 114
40GBASE-SR4-BIDI MM LC QSFP+MODULE, 40GBASE-SR4-BIDI MM LC QSFP+MODULE (AXLM761-10000S)
18 126 21 933 17 955
4PT ORBI PRO 6 4-PACK BNDL, 4PT ORBI PRO 6 4-PACK BNDL (SXK80B4-100EUS)
34 640 41 915 34 314
5 portový 10 / 100 / 1000 ProSafe Gigabit Switch, GS105GE (GS105GE)
605 732 600
5PT AX4200 5-STREAM WIFI 6 ROUTER, 5PT AX4200 5-STREAM WIFI 6 ROUTER (RAX43-100EUS)
5 589 6 763 5 538
5PT GE PLUS SWCH W / HI-PWR POE+, 5PT GE PLUS SWCH W / HI-PWR POE+ (GS305EPP-100PES)
2 394 2 896 2 372
5PT GE PLUS SWCH W / POE+, 5PT GE PLUS SWCH W / POE+ (GS305EP-100PES)
1 721 2 082 1 706
5PT GE UNMANAGED SWCH W / POE+, 5PT GE UNMANAGED SWCH W / POE+ (GS305P-200PES)
1 267 1 533 1 256
5PT TRI-BAND 8-STREAM AX6600 ROUTER, 5PT TRI-BAND 8-STREAM AX6600 ROUTER (RAX70-100EUS)
7 766 9 396 7 694
8 portový 10 / 100 / 1000 ProSafe Gigabit Switch, GS108GE (GS108GE)
559 676 554
8-Port Gb PoE+Flex Switch, 8 portový Gigabit switch, PoE 83W, flexibilní PoE (GS308PP-100EUS)
2 283 2 762 2 262
8-Port Multi-Gb / 10G Eth Ultra60, 8-Port Multi-Gb / 10G Eth Ultra60 (MS510TXUP-100EUS)
15 797 19 114 15 648
8-Port Multi-Gigabit / 10G Ethernet, 8-Port Multi-Gigabit / 10G Ethernet (MS510TXM-100EUS)
11 848 14 336 11 736
8-Port Ultra60 PoE++Mu-Gig unmgdSwitch, 8-Port Ultra60 PoE++Mu-Gig unmgdSwitch (MS108UP-100EUS)
9 131 11 048 9 046
8P GE POE SMART MANAGED PRO SWITCH, 10 portový switch, řízený, PoE (46W), 8x LAN + 2x SFP 1Gigabit (GS110TP-300EUS)
3 904 4 723 3 868
8P GE SMART MANAGED PRO SWITCH, 8 portový switch, řízený, Gigabit (GS108T-300PES)
2 098 2 539 2 080
8PT GE PLUS SWCH W / HI-PWR POE+, 8PT GE PLUS SWCH W / HI-PWR POE+ (GS308EPP-100PES)
3 247 3 929 3 218
8PT GE PLUS SWCH W / POE+, 8PT GE PLUS SWCH W / POE+ (GS308EP-100PES)
2 319 2 806 2 299
8PT POE++MULTIGIG PLUS SWCH, 8PT POE++MULTIGIG PLUS SWCH (MS108EUP-100EUS)
8 549 10 345 8 470
AirCard MOBILE HOTSPOT LITH.ION REPL.BAT, AirCard MOBILE HOTSPOT LITH.ION REPL.BAT (MHBTR10-10000S)
753 911 746
Batterie MHBTRM5 W-20 f Nighthawk Router, Batterie MHBTRM5 W-20 f Nighthawk Router (MHBTRM5-10000S)
879 1 063 871
Il modem NETGEAR LM1200 4G LTE fornisce, Il modem NETGEAR LM1200 4G LTE fornisce (LM1200-100EUS)
3 644 4 409 3 611
Lo switch NETGEAR GS348PP PoE+non gesti, 48 portový switch, neřízený, PoE++ (380W), Gigabit (GS348PP-100EUS)
14 261 17 256 14 127
Lo switch NETGEAR GS724TPP Smart Managed, Lo switch NETGEAR GS724TPP Smart Managed (GS724TPP-100EUS)
10 618 12 848 10 520
NETGEAR Smart Managed Plus XS512EM (XS512EM-100EUS)
24 739 29 935 24 506
NETGEAR Smart Managed Plus XS724EM (XS724EM-100EUS)
46 987 56 854 46 539
NETGEAR, 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 (AXM761P10-10000S)
22 149 26 800 21 940
NETGEAR, 10GBASE-T module f GSM7S series (AX745-10000S)
6 608 7 995 6 546
NETGEAR, 10PT MULTI GB POE+SMART SWITCH (MS510TXPP-100EUS)
10 663 12 903 10 563
NETGEAR, 10PT MULTI GB SMART SWITCH (GS110EMX-100PES)
5 947 7 196 5 892
NETGEAR, 28PT GE POE+SMART SWITCH (GS728TPP-200EUS)
12 571 15 210 12 452
NETGEAR, 48PT GIGE UNMANAGED RACKMOUNT SWCH (GS348-100EUS)
8 334 10 084 8 257
NETGEAR, 4PT ORBI MICRO SATELLITE (RBS20-100PES)
3 092 3 741 3 064
NETGEAR, 5-PORT Gigabit Ethernet Switch (GS305E-100PES)
630 762 624
NETGEAR, 5-Port 10-GB / Multi-Gigabit Eth Switch (XS505M-100EUS)
9 180 11 107 9 095
NETGEAR, 52PT GE POE+SMART SWCH (GS752TP-200EUS)
17 850 21 598 17 681
NETGEAR, 5PT POE / POE+GIGE UNMANAGED SWITCH (GS305PP-100PES)
2 028 2 454 2 010
NETGEAR, 6PT TRI-BAND 12-STREAM AX11000 ROUT (RAX200-100EUS)
11 575 14 005 11 466
NETGEAR, 8-PORT GIG SMART SWITCH POE 2xSFP (GS310TP-100EUS)
3 627 4 389 3 594
NETGEAR, 8-PORT Gigabit Ethernet Switch (GS308E-100PES)
743 900 737
NETGEAR, 8-Port 10-GB / Multi-Gigabit Eth Switch (XS508M-100EUS)
9 851 11 919 9 760
NETGEAR, 8PT 10GBASE-T PORT CARD (APM408C-10000S)
20 048 24 258 19 859
NETGEAR, 8PT 2X40G QSFP+PORT CARD (APM402XL-10000S)
11 990 14 508 11 877
NETGEAR, 8PT POE / POE+GIGABIT UNMANAGED SWCH (GS108LP-100EUS)
2 203 2 666 2 184
NETGEAR, AIRCARD AC797S 3G / 4G MHS (AC797-100EUS)
4 554 5 511 4 513
NETGEAR, AIRCARD MOBILE ROUTER (MR1100-100EUS)
8 309 10 053 8 232
NETGEAR, AX6000 Nighthawk AX12 12-stream Dual Ban (RAX120-100EUS)
9 501 11 496 9 413
NETGEAR, GS108Ev3 ProSafe - 8-port Gigabit (GS108E-300PES)
703 850 696
NETGEAR, M4300-12X12F Stackl. mgd.Switch 24XGENET (XSM4324S-100NES)
66 409 80 355 65 776
NETGEAR, M4300-16X POE+APS299W (XSM4316PA-100NES)
53 395 64 608 52 886
NETGEAR, M4300-16X POE+APS600W (XSM4316PB-100NES)
62 978 76 203 62 378
NETGEAR, M4300-24X 24x10G 24x10GBASE-T 4xSFP+sta (XSM4324CS-100NES)
73 134 88 492 72 437
NETGEAR, M4300-24X24F Stackl.mgd.Switch 48XGNET (XSM4348S-100NES)
124 781 150 985 123 593
NETGEAR, M4300-24XF MANAGED SWITCH (XSM4324FS-100NES)
53 798 65 095 53 285
NETGEAR, M4300-28G Stackable Managed Switch 24GEN (GSM4328S-100NES)
28 977 35 063 28 704
NETGEAR, M4300-28G-PoE+1000W PSU managed Switch (GSM4328PB-100NES)
49 679 60 111 49 205
NETGEAR, M4300-28G-PoE+550W PSU managed Switch (GSM4328PA-100NES)
41 777 50 550 41 383
NETGEAR, M4300-48X 48x10G 48x10GBASE-T 4xSFP+sta (XSM4348CS-100NES)
138 276 167 314 136 959
NETGEAR, M4300-48XF MANAGED SWITCH (XSM4348FS-100NES)
94 662 114 541 93 760
NETGEAR, M4300-52G Stackable Managed Switch 48GEN (GSM4352S-100NES)
41 777 50 550 41 383
NETGEAR, M4300-52G-PoE+1000W PSU stackl.mgd.Man (GSM4352PB-100NES)
65 911 79 753 65 284
NETGEAR, M4300-52G-PoE+550W PSU stackl.mgd.Man (GSM4352PA-100NES)
57 111 69 104 56 567
NETGEAR, M4300-8X8F Stackable mgd.Switch 16xXGENT (XSM4316S-100NES)
48 477 58 657 48 015
NETGEAR, M4300-96X NO PORT CARD / NO PSU (XSM4396K0-10000S)
117 588 142 281 116 468
NETGEAR, M4500-32C MANAGED SWITCH (CSM4532-100EUS)
407 785 493 419 403 901
NETGEAR, M4500-48XF8C MANAGED SWITCH (XSM4556-100EUS)
353 413 427 630 350 048
NETGEAR, Modul / 10GBASE-LR Lite SFP+ (AXM764-10000S)
7 866 9 518 7 793
NETGEAR, NETGEAR GS608 Ethernet Switch 8xGENet RJ45 (GS608-400PES)
623 754 618
NETGEAR, NETGEAR Mini Switch / 5xGENet (GS605-400PES)
426 516 423
NETGEAR, NETGEAR Nighthawk AX4 4-Stream AX3000 (RAX40-100PES)
4 565 5 524 4 524
NETGEAR, NETGEAR ProSAFE 8p PoE+Gigabit Switch (GS510TPP-100EUS)
7 489 9 062 7 420
NETGEAR, NG GS748T / 48xGENet 4x SFP (GS748T-500EUS)
9 894 11 972 9 803
NETGEAR, Netgear 5-Port Gigabit Plus Switch PoE (GS105PE-10000S)
1 552 1 878 1 538
NETGEAR, Netgear 5Pt Gige Unmanaged Sw 300-Series (GS305-300PES)
558 676 554
NETGEAR, Netgear 8Pt Gige Unmanaged Sw 300-Series (GS308-300PES)
583 706 578
NETGEAR, Netgear AIRCARD MOBILE ROUTER (MR2100-100EUS)
10 540 12 754 10 443
NETGEAR, Netgear ProSafe Plus Sw 8p G / bit E / net (GS108PE-300EUS)
1 941 2 349 1 924
NETGEAR, Orbi WLAN 6 Tri-Band Mesh WLAN System AX (RBK852-100EUS)
18 519 22 408 18 344
NETGEAR, PROSAFE 24GE POE SMART SWITCH (GS724TP-200EUS)
8 559 10 357 8 480
NETGEAR, ProSAFE 16-Ports Gigabit Unmanaged PoE+ (GS116LP-100EUS)
4 270 5 167 4 232
NETGEAR, ProSAFE 16-Ports Gigabit Unmanaged PoE++ (GS116PP-100EUS)
5 098 6 168 5 051
NETGEAR, ProSafe 16 Port Gigabit Smart Switch (GS716T-300EUS)
4 382 5 303 4 342
NETGEAR, ProSafe 24 GB Stack Kit (AX742)
6 134 7 422 6 077
NETGEAR, ProSafe 24 Port Gigabit Smart Switch (GS724T-400EUS)
5 449 6 593 5 400
NETGEAR, Router / AC1200 Dual-Band WLAN Router 300 (R6120-100PES)
1 030 1 247 1 021
NETGEAR, S350 8P GE SMART MANAGED PRO SW (GS308T-100PES)
1 158 1 401 1 148
NETGEAR, S350 Series 24-Port GE PoE+2xSFP (GS324TP-100EUS)
8 090 9 789 8 015
NETGEAR, S350 Series 24-Port GiE Smart Switch (GS324T-100EUS)
5 036 6 093 4 990
NETGEAR, SFP+Transceivers 10GBASE-LR - 10 Pack (AXM762P10-10000S)
100 928 122 123 99 967
NETGEAR, Smart switch 10Gigabit ProSAFE XS748T (XS748T-100NES)
101 898 123 297 100 928
NETGEAR, XS728T 28-port 10-Gb Smart Mngd Switch (XS728T-100NES)
57 739 69 864 57 189
Netgear 2PT LTE ORBI Router, Netgear 2PT LTE ORBI Router (LBR20-100EUS)
9 613 11 631 9 524
Netgear GS524PP-100EUS, Netgear GS524PP-100EUS (GS524PP-100EUS)
8 495 10 279 8 416
Netgear GS524UP-100EUS, Netgear GS524UP-100EUS (GS524UP-100EUS)
11 047 13 367 10 943
Netgear GS716TPP-100EUS, Netgear GS716TPP-100EUS (GS716TPP-100EUS)
8 495 10 279 8 416
Netgear GSM4212P-100EUS, Netgear GSM4212P-100EUS (GSM4212P-100EUS)
13 655 16 523 13 526
Netgear GSM4212UX-100EUS, Netgear GSM4212UX-100EUS (GSM4212UX-100EUS)
27 049 32 730 26 794
Netgear MSM4214X-100EUS, Netgear MSM4214X-100EUS (MSM4214X-100EUS)
22 165 26 820 21 956
Netgear, Modul / 1000Base-T / SFP / RJ-45 / GBIC pro GSM7328FS (AGM734-10000S)
3 101 3 752 3 073
Netgear, Modul / 100Base-FX / SFP / LC / GBIC / for FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS (AFM735-10000S)
5 695 6 891 5 643
Netgear, Modul / 10GBase-LRM / SFP+ / LC GBIC / pro GSM73xxS, GSM72xxPS (AXM763-10000S)
7 866 9 518 7 793
Netgear, Modul / 10Gigabit LR SFP / for GSM7328S-200EUS, GSM7352S-200EUS (AXM762-10000S)
18 527 22 417 18 352
Netgear, Module / 10GE SFP + Adapter I / O / for GSM7328FS and GSM7328S (AX743-10000S)
6 136 7 424 6 079
Nighthawk 4G LTE WiFi 6 Router, Nighthawk 4G LTE WiFi 6 Router (LAX20-100EUS)
7 824 9 468 7 752
Nighthawk WiFi6 Gaming Router AX5400, Nighthawk WiFi6 Gaming Router AX5400 (XR1000-100EUS)
8 272 10 009 8 195
ORBI AX11000 1ROU+2 SATELL BNDL Black, ORBI AX11000 1ROU+2 SATELL BNDL Black (RBKE963B-100EUS)
39 259 47 503 38 888
ORBI AX6000 1ROU+2 SATELL BNDL, Router + 2x extender, Mesh (RBK853-100EUS)
25 403 30 738 25 164
ORBI DB AX 1ROUT+1SATEL BNDL, ORBI DB AX 1ROUT+1SATEL BNDL (RBK352-100EUS)
5 884 7 119 5 829
ORBI DB AX 1ROUT+2SATEL BNDL, ORBI DB AX 1ROUT+2SATEL BNDL (RBK353-100EUS)
8 236 9 966 8 160
Orbi Tri-Band Mesh WiFi 6 Zusatz-Satelli, Orbi Tri-Band Mesh WiFi 6 Zusatz-Satelli (RBS750-100EUS)
6 605 7 992 6 544
Orbi WiFi 6 Tri-Band Mesh System AX4200, Orbi WiFi 6 Tri-Band Mesh System AX4200 (RBK753-100EUS)
17 321 20 958 17 158
Prosafe Gigabit Plus Switch GS105E 5Port, Prosafe Gigabit Plus Switch GS105E 5Port (GS105E-200PES)
849 1 027 842
Router Wi-Fi 6 Nighthawk M5 5, Router Wi-Fi 6 Nighthawk M5 5 (MR5200-100EUS)
19 630 23 753 19 445
SXK30B3-100EUS, SXK30B3-100EUS (SXK30B3-100EUS)
5 561 6 729 5 510
Bezdrátové technologie
     
1PT INSIGHT MANAGED WIFI 6 AX3600, 1PT INSIGHT MANAGED WIFI 6 AX3600 (WAX620-100EUS)
5 735 6 939 5 682
1PT WIFI 6 AX1800 ACCESS POINT, 1PT WIFI 6 AX1800 ACCESS POINT (WAX204-100EUS)
1 683 2 037 1 668
2PT BUSINESS WIFI 6 4+4+4 AP, 2PT BUSINESS WIFI 6 4+4+4 AP (WAX630-100EUS)
7 507 9 083 7 437
4PT ORBI AX6000 SATELLITE, Přídavný ORBI Mesh satelit (RBS850-100EUS)
10 589 12 813 10 491
4PT ORBI PRO WIFI 6 AX1800 BNDL, 4PT ORBI PRO WIFI 6 AX1800 BNDL (SXK30-100EUS)
4 461 5 397 4 420
4PT WIFI 6 AX1800 DUAL BAND, 4PT WIFI 6 AX1800 DUAL BAND (WAX202-100EUS)
1 204 1 457 1 193
5PT AXE11000 WIFI 6E TRI-BAND, 5PT AXE11000 WIFI 6E TRI-BAND (RAXE500-100EUS)
13 857 16 767 13 726
5PT WIFI 6 AX1800 DUAL BAND CEILING, 5PT WIFI 6 AX1800 DUAL BAND CEILING (WAX214-100EUS)
2 864 3 466 2 839
5PT WiFi 6 AX3600 Dual Band Ceiling, 5PT WiFi 6 AX3600 Dual Band Ceiling (WAX218-100EUS)
4 246 5 138 4 208
6PT 4 STREAM AX1800 DB WIFI 6 ROUT, 6PT 4 STREAM AX1800 DB WIFI 6 ROUT (RAX10-100EUS)
3 596 4 351 3 563
AC1200 WiFi 802.11AC Dual Band Gb EX6130 (EX6130-100PES)
1 292 1 563 1 281
AX1800 4-Stream WLAN 6 Mesh Extender, AX1800 4-Stream WLAN 6 Mesh Extender (EAX20-100EUS)
3 881 4 696 3 846
AX1800 4-Stream WiFi 6 Mesh Extender, AX1800 4-Stream WiFi 6 Mesh Extender (EAX15-100PES)
2 783 3 367 2 758
AX5400 Nighthawk AX6 6-Stream WLANRouter, AX5400 Nighthawk AX6 6-Stream WLANRouter (RAX50-100EUS)
6 260 7 574 6 202
Antena, Indoor / Outdoor, 10 dBi, 2x2 directional, ANT224D10 (ANT224D10-10000S)
2 952 3 572 2 926
Il ricetrasmettitore NETGEAR 10GBASE-T, Il ricetrasmettitore NETGEAR 10GBASE-T (AXM765-20000S)
7 903 9 562 7 829
Insight Content Filtering for Orbi Pro, Insight Content Filtering for Orbi Pro (CFL1Y-10000S)
678 820 672
Insight Content Filtering for additional, Insight Content Filtering for additional (CFL1Y99-10000S)
1 130 1 368 1 121
Insight Mgd WiFi 6 AX1800 Dual Band Out, Insight Mgd WiFi 6 AX1800 Dual Band Out (WAX610Y-100EUS)
5 433 6 574 5 383
Meural WiFi photo frame 39 cm, Meural WiFi photo frame 39 cm (MC315GDW-10000S)
8 712 10 542 8 632
NETGEAR Insight Managed WiFi 6 AX1800, NETGEAR Insight Managed WiFi 6 AX1800 (WAX610-100EUS)
4 395 5 318 4 355
NETGEAR, 2PT AC2200 TRI-BAND DESKTOP WIFI (EX7700-100PES)
2 644 3 199 2 620
NETGEAR, 4PT AX6000 WIFI MESH EXTENDER (EAX80-100EUS)
7 784 9 419 7 712
NETGEAR, AC1200 Nano WLAN-USB-Adapter 2.0 (A6150-100PES)
743 899 737
NETGEAR, AC1200 WiFi 802.11AC Dual Band Gb EX6120 (EX6120-100PES)
1 160 1 404 1 150
NETGEAR, Dual Band 802.11ac Wireless Acc Point (WAC104-100PES)
986 1 193 978
NETGEAR, KIT RKMNT GS516TP (422-10047-01)
290 351 243
NETGEAR, NETGEAR WiFi USB-Adapter 802.11ac (A6210-100PES)
961 1 163 952
NETGEAR, Nighthawk X4 WiFi Range Extender EX7300 (EX7300-100PES)
2 220 2 686 2 200
NETGEAR, Orbi Whole Home AC2200-Tri-Band-WLAN-Rou (RBR20-100PES)
3 084 3 732 3 057
NETGEAR, Outdoor Dual Band Antenna Bundle Kit (ANT24501B-10000S)
1 779 2 153 1 764
NETGEAR, PROSAFE 500 AP WLS CONTROLLER (WC9500-10000S)
92 160 111 514 91 282
NETGEAR, WiFi USB-Adapter 802.11ac USB 3.0 (A7000-100PES)
1 649 1 995 1 634
NETGEAR, Wifi Range Extend Essent 600Mit (EX3700-100PES)
871 1 054 864
Netgear GS516PP-100EUS, Netgear GS516PP-100EUS (GS516PP-100EUS)
7 646 9 251 7 575
Netgear GS516UP-100EUS, Netgear GS516UP-100EUS (GS516UP-100EUS)
8 071 9 765 7 996
Netgear ORBI AC / AX Wall mount kit, Netgear ORBI AC / AX Wall mount kit (RBKWM-10000S)
487 589 483
Nighthawk AX 5-Stream WiFi 6 Router, Nighthawk AX 5-Stream WiFi 6 Router (RAX30-100EUS)
4 099 4 960 4 062
ORBI WIFI 6E SATELLITE Black, ORBI WIFI 6E SATELLITE Black (RBSE960B-100EUS)
16 032 19 398 15 880
Omnidirectional MIMO antenna for M1 / 2 / 5, Omnidirectional MIMO antenna for M1 / 2 / 5 (6000451-10000S)
1 221 1 478 1 211
Orbi Dual Band Mesh WiFi 6 Router AX1800, Orbi Dual Band Mesh WiFi 6 Router AX1800 (RBR350-100EUS)
3 596 4 351 3 563
ProSupport OnCall 24x7 Cat 4 - 1 rok, PMB0314P-10000SONCALL 24x7 1 ANNO - (PMB0314P-10000S)
8 100 9 801 8 025
ProSupport OnCall 24x7 Cat 4 - 3 roky, PMB0334P-10000SONCALL 24x7 3 ANNI - (PMB0334P-10000S)
24 002 29 043 23 776
ProSupport OnCall 24x7 Cat 4 - 5 let, PMB0354P-10000SONCALL 24x7 5 ANNI - (PMB0354P-10000S)
41 398 50 091 41 007
SXR30-100EUS, SXR30-100EUS (SXR30-100EUS)
2 534 3 066 2 511
SXS30-100EUS, SXS30-100EUS (SXS30-100EUS)
2 269 2 746 2 249
WiFi 6 a 4 flussi NETGEAR EAX12., WiFi 6 a 4 flussi NETGEAR EAX12. (EAX12-100PES)
2 319 2 806 2 299
WiFi AC1750 WALLPLUG MESH EXTENDER EX62, WiFi AC1750 WALLPLUG MESH EXTENDER EX62 (EX6250-100PES)
1 624 1 965 1 610
WiFi USB Mini Adapter Dual Band, WiFi USB Mini Adapter Dual Band (A6100-100PES)
668 808 662
WiFi6 AX3200 DUAL-BAND ACCESS POINT, WiFi6 AX3200 DUAL-BAND ACCESS POINT (WAX206-100EUS)
2 043 2 473 2 025
HDD, NAS, mechaniky
     
Disk tray for ReadyNAS series 200 / 400, Disk tray for ReadyNAS series 200 / 400 (RTRAY09-10000S)
918 1 110 910
NETGEAR, MINI-SAS EXP MOD FOR RR3312.4312X (RRSASEXP-10000S)
19 728 23 871 19 542
NETGEAR, NETGEAR ReadyNAS 2312H8 RM (RR2312H8-100NES)
107 602 130 198 106 577
NETGEAR, READYNAS 231200 1U 12BAY DISKLESS RM (RR231200-100NES)
27 644 33 449 27 383
NETGEAR, READYNAS DISK TRAY R4360x 3.5 HD (RTRAY07-10000S)
927 1 121 919
NETGEAR, READYNAS DISK TRAY RR4360X 2.5 HD (RTRAY08-10000S)
392 474 389
READYNAS 3312 2U 12X4TB ES HDD, READYNAS 3312 2U 12X4TB ES HDD (RR3312G4-20000S)
168 096 203 396 166 495
Kamery a fotoaparáty
     
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 27 BIRCH (MC327LW-10000S)
21 843 26 430 21 637
Monitory
     
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 21 WHT LEONORA (MC321WL-10000S)
16 097 19 477 15 945
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 27 BLK LEONORA (MC327BL-10000S)
20 694 25 040 20 499
Pasivní síťové prvky
     
1M QSFP+40G DAC CABLE PASSIVE, 1M QSFP+40G DAC CABLE PASSIVE (AXLC761-10000S)
2 769 3 350 2 744
1M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE, Pasivní DAC kabel, délka 1m, 100GBase, pro M4500 (ACC761-10000S)
455 551 451
3M QSFP+40G DAC CABLE PASSIVE, 3M QSFP+40G DAC CABLE PASSIVE (AXLC763-10000S)
3 399 4 113 3 368
3M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE, Pasivní DAC kabel, délka 3m, 100GBase, pro M4500 (ACC763-10000S)
1 066 1 290 1 057
NETGEAR, 10M SFP+DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE (AXC7610-10000S)
917 1 109 909
NETGEAR, 15M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL (AXC7615-10000S)
1 066 1 290 1 057
NETGEAR, 20M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL (AXC7620-10000S)
1 204 1 457 1 193
NETGEAR, 5M SFP+DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE (AXC765-10000S)
2 284 2 764 2 264
NETGEAR, 7M SFP+DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE (AXC767-10000S)
831 1 006 824
NETGEAR, Cord of 3 meters SFP+ (AXC763-10000S)
1 765 2 135 1 749
ProSafe SFP+ direct-attach-stacking, 1m kabel (AXC761-10000S)
1 142 1 382 1 132
Počítačové komponenty
     
130W External Power Supply Unit EPS130W (EPS130W-100PES)
1 140 1 379 1 130
90W External Power Supply Unit EPS90W (EPS90W-100PES)
904 1 094 896
NETGEAR, 1000W power brick f RPS4000 (APS1000W-100NES)
15 530 18 792 15 384
NETGEAR, 1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT (APS1200W-100NES)
16 984 20 551 16 824
NETGEAR, 150W 100-240VAC Power Supply Unit (APS150W-100NES)
4 959 6 000 4 914
NETGEAR, 250W 100-240VAC Power Supply Unit (APS250W-100NES)
4 922 5 955 4 877
NETGEAR, 299W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT (APS299W-100NES)
5 436 6 577 5 385
NETGEAR, 550W 100-240VAC Power Supply Unit (APS550W-100NES)
8 720 10 551 8 639
NETGEAR, 600W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT (APS600W-100NES)
10 666 12 906 10 565
NETGEAR, 750W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT (APS750W-10000S)
10 509 12 716 10 412
NETGEAR, FAN TRAY FOR M4500 SWITCHES (AFT402-10000S)
3 627 4 389 3 594
NETGEAR, READYNAS 16GB model 3312 4312X (RMEM05-10000S)
8 081 9 777 8 006
NETGEAR, READYNAS PSU RR3312 / 4312X / 4312S (RPSU03-10000S)
6 191 7 492 6 134
NETGEAR, READYNAS de 8GB modelos 3312 4312X (RMEM04-10000S)
3 345 4 048 3 315
Netgear, Power Supply / modular / Modul / f. XSM7224 (APS300W-10000S)
2 298 2 781 2 278
Power supply 12V / 3A black 1.1m conn.5.5 (PSM-12V-55-B)
370 448 367
Propojení a dálkové ovladače
     
Netgear XSM4216F-100EUS, Netgear XSM4216F-100EUS (XSM4216F-100EUS)
27 049 32 730 26 794
Průmyslové IoT - sítě
     
NETGEAR, INSIGHT PRO VPN SUBS 1 YR (NPVNY1L1-10000S)
1 081 1 307 1 071
Racky a skříně
     
NETGEAR, 1U Rackmount KIT READYNAS (RRAIL04-10000S)
3 738 4 523 3 704
Servisní podpora - software
     
AVB4230P AVB Lic for M4250-26G4F-PoE+, AVB4230P AVB Lic for M4250-26G4F-PoE+ (AVB4230P-10000S)
8 353 10 108 8 276
AVB4230PX AVB Lic for M4250-26G4XF-PoE+, AVB4230PX AVB Lic for M4250-26G4XF-PoE+ (AVB4230PX-10000S)
10 366 12 543 10 270
AVB4230UP AVB Lic for M4250-26G4F-PoE++, AVB4230UP AVB Lic for M4250-26G4F-PoE++ (AVB4230UP-10000S)
14 323 17 331 14 188
AVB4248P AVB Lic for M4250-40G8F-PoE+, AVB4248P AVB Lic for M4250-40G8F-PoE+ (AVB4248P-10000S)
12 249 14 821 12 134
AVB4248PX AVB Lic for M4250-40G8XF-PoE+, AVB4248PX AVB Lic for M4250-40G8XF-PoE+ (AVB4248PX-10000S)
16 299 19 722 16 145
AVB4248UX AVB Lic for M4250-40G8XF-PoE++, AVB4248UX AVB Lic for M4250-40G8XF-PoE++ (AVB4248UX-10000S)
20 349 24 622 20 157
Netgear AVB4212P-10000S, Netgear AVB4212P-10000S (AVB4212P-10000S)
4 346 5 259 4 307
Netgear AVB4212PX-10000S, Netgear AVB4212PX-10000S (AVB4212PX-10000S)
6 441 7 794 6 382
Servisní podpora - síťové produkty
     
INSTANT CAPTIVE PORTAL 10XAPS 1YR, Licence pro Instant Captive Portal, 1 rok, 10 access pointů (CPRTL12-10000S)
10 881 13 166 10 778
INSTANT CAPTIVE PORTAL 10XAPS 3YR, Licence pro Instant Captive Portal, 3 roky, 10 access pointů (CPRTL32-10000S)
26 227 31 734 25 979
INSTANT CAPTIVE PORTAL 1XAP 1YR, INSTANT CAPTIVE PORTAL 1XAP 1YR (CPRTL01-10000S)
1 621 1 962 1 607
INSTANT CAPTIVE PORTAL 1XAP 3YR, INSTANT CAPTIVE PORTAL 1XAP 3YR (CPRTL03-10000S)
4 384 5 305 4 344
INSTANT CAPTIVE PORTAL 3XAPS 1YR, Licence pro Instant Captive Portal, 1 rok, 3 access pointy (CPRTL11-10000S)
4 138 5 007 4 101
INSTANT CAPTIVE PORTAL 3XAPS 3YR, Licence pro Instant Captive Portal, 3 roky, 3 access pointy (CPRTL31-10000S)
10 183 12 322 10 089
INSTANT CAPTIVE PORTAL 40XAPS 1YR, Licence pro Instant Captive Portal, 1 rok, 40 access pointů (CPRTL13-10000S)
34 892 42 220 34 563
INSTANT CAPTIVE PORTAL 40XAPS 3YR, Licence pro Instant Captive Portal, 3 roky, 40 access pointů (CPRTL33-10000S)
82 587 99 931 81 801
Insight Business VPN Pack 15 Users 1Year, Insight Business VPN Pack 15 Users 1Year (BV15YR1-10000S)
25 457 30 803 25 217
Insight Business VPN Pack 25 Users 1Year, Insight Business VPN Pack 25 Users 1Year (BV25YR1-10000S)
33 954 41 084 33 634
Insight Business VPN Pack 50 Users 1Year, Insight Business VPN Pack 50 Users 1Year (BV50YR1-10000S)
42 034 50 861 41 634
Insight Business VPN Pack 9 Users 1Year, Insight Business VPN Pack 9 Users 1Year (BV9YR1-10000S)
16 977 20 542 16 817
Insight Business VPN Pack100 Users 1Year, Insight Business VPN Pack100 Users 1Year (BV100YR1-10000S)
84 068 101 722 83 267
Insight Business VPN Singel Users 1Year, Insight Business VPN Singel Users 1Year (BV1YR1-10000S)
3 527 4 268 3 495
NETGEAR, INSIGHT PRO 5 DEVICE SUBR 1YR (NPR5PK1P-10000S)
2 116 2 560 2 097
NETGEAR, INSIGHT PRO VPN SUBS 3 YR (NPVNY3L1-10000S)
2 806 3 396 2 781
NETGEAR, INSIGHT PRO VPN SUBS 5 YR (NPVNY5L1-10000S)
4 824 5 837 4 780
Netgear Insight Instant Captive Portal 1-AP 5 Year, Netgear Insight Instant Captive Portal 1-AP 5 Year (CPRTL05-10000S)
6 354 7 689 6 296
Netgear, READYNAS REPLICATE, for desktop ReadyNAS (RN00RPL1-10000S)
4 425 5 354 4 384
Netgear, READYNAS REPLICATE, for rackmontable ReadyNAS (RN00RPL2-10000S)
8 059 9 752 7 985
Spotřebitelské IoT
     
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 21 BIRCH (MC321LW-10000S)
17 246 20 868 17 084
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 21 WALNU WINSLOW (MC321HW-10000S)
17 246 20 868 17 084
Sítě přes 230V
     
1PT Gigabit Powerline AV2 AC650 BNDL (PLW1000-100PES)
2 337 2 828 2 316
NETGEAR, Powerline Adapter / 2x 1-Port 1000Mb plug (PL1000-100PES)
1 627 1 968 1 612
Síťová datová úložiště
     
NETGEAR, READYNAS 4312 2U 10GC DISKLESS (RR4312X0-20000S)
91 056 110 178 90 189
Síťové příslušenství
     
MEURAL 21 / 27 ACCESS CBL RACEWAY, MEURAL 21 / 27 ACCESS CBL RACEWAY (MCAR1-10000S)
1 003 1 213 994
NETGEAR, M4300-96X START KIT 48XSFP+APS600W (XSM4396K1-100NES)
200 273 242 331 198 366
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 21 BLK LEONORA (MC321BL-10000S)
16 097 19 477 15 945
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 27 WALNU WINSLOW (MC327HW-10000S)
21 843 26 430 21 637
NETGEAR, MEURAL CANVAS GEN3 27 WHT LEONORA (MC327WL-10000S)
20 694 25 040 20 499
NETGEAR, MEURAL GEN3 21 / 27 ACCESS SWIVEL MNT (MCAS327-10000S)
1 221 1 478 1 210
NETGEAR, MEURAL GEN3 21 ACCESS PLASTIC COVER (MCAP321-10000S)
1 005 1 216 996
NETGEAR, MEURAL GEN3 27 ACCESS PLASTIC COVER (MCAP327-10000S)
1 221 1 478 1 210
NETGEAR, Netgear 12V AC / DC Pwr Adptr WL-AC APs (PAV12V-100EUS)
354 429 351
NETGEAR, RPS unit 1U and 4 empty slots (RPS4000-200NES)
19 914 24 096 19 726
POWER ADAPTER 12V 3.5A, POWER ADAPTER 12V 3.5A (PAV12V35-100PES)
483 584 479
Síťový software
     
EAV SW License GS724TV4, EAV SW License GS724TV4 (GS724TAV-20000S)
4 107 4 969 4 069
Netgear GSM4212PX-100EUS, Netgear GSM4212PX-100EUS (GSM4212PX-100EUS)
22 113 26 757 21 905

Copyright (C) 2022 SWOND s.r.o.