SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

D-Link
Aktivní síové prvky
Bezdrátové technologie
Kabely a adaptéry
Kamery a fotoaparáty
Pasivní síové prvky
Počítače stolní
Počítačové komponenty
Průmyslové IoT - sítě
Servisní podpora - síové produkty
Sítě přes 230V
Síové příslušenství
Síový software
Utility Software

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km (DEM-310GT)
1 751 2 119 1 735
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all (DEM-312GT2)
6 421 7 770 6 362
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m (DEM-311GT)
1 235 1 495 1 224
10-Port Layer2 PoE+Gigabit Smart Switch, 10-Port Layer2 PoE+Gigabit Smart Switch (DGS-1100-10MPV2/E)
5 029 6 085 4 983
10-Port Layer2 PoE+Smart Managed Gigabi, 10-Port Layer2 PoE+Smart Managed Gigabi (DGS-1210-10MP/E)
5 331 6 450 5 282
10-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi, 10-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi (DGS-1210-10/E)
2 576 3 117 2 553
10-Port PoE+Gigabit Smart Switch, 10-Port PoE+Gigabit Smart Switch (DGS-1100-10MPV2)
4 116 4 981 4 079
10-port 10 / 100 / 1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-10P)
3 396 4 109 3 365
10G Mgd Switch 48x1 / 10GbE, Stkbl 10G Mgd Switch 48x1 / 10GbE (DXS-3610-54T/SI)
283 715 343 295 281 013
12 Port Smart Managed Switch, Řízený switch, 12 portů (DXS-1210-12SC)
25 868 31 300 25 624
155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) (DEM-211)
2 447 2 961 2 426
16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters (DMC-1000)
9 130 11 048 9 046
16-Port 10 / 100 / 1000Mbps Unmanaged Gigabit, 16-Port 10 / 100 / 1000Mbps Unmanaged Gigabit (DGS-1016S/E)
1 538 1 861 1 525
16-Port Gigabit Smart Managed Switch, 16-Port Gigabit Smart Managed Switch (DGS-1100-16V2)
2 519 3 048 2 497
16-Port Layer2 Smart Gigabit Switch16x 1, 16-Port Layer2 Smart Gigabit Switch16x 1 (DGS-1100-16V2/E)
2 493 3 016 2 471
16-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-16)
3 110 3 763 3 082
16-port switch compo sfp, 16-port switch compo sfp (DGS-1210-16/E)
3 047 3 687 3 020
2-slot Redundant Power Supply Chassis (DPS-800)
2 368 2 866 2 347
20 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+, 20 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+ (DGS-1520-28MP)
19 618 23 738 19 433
20-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi, 20-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi (DGS-1210-20/E)
3 185 3 854 3 157
20-Port Smart Managed Gigabit Stack Swit, 20-Port Smart Managed Gigabit Stack Swit (DGS-1510-20/E)
5 599 6 775 5 548
24 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+, 24 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+ (DGS-1520-28)
12 242 14 813 12 127
24-Port Layer2 PoE Gigabit Smart Managed, 24-Port Layer2 PoE Gigabit Smart Managed (DGS-1210-24P/E)
8 314 10 059 8 237
24-Port Layer2 PoE Gigabit Smart Switch2, 24-Port Layer2 PoE Gigabit Smart Switch2 (DGS-1100-24PV2/E)
5 556 6 723 5 504
24-Port Layer2 Smart Gigabit Switch24x 1, 24-Port Layer2 Smart Gigabit Switch24x 1 (DGS-1100-24V2/E)
2 908 3 519 2 882
24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch, 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch (DGS-1100-24PV2)
5 557 6 724 5 506
24-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-24)
3 409 4 125 3 378
24-port 10 / 100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT / SFP + 2 Gigabit (DES-1210-28P)
6 463 7 820 6 403
24-port Gigabit Managed Switch, 24-port Gigabit Managed Switch plus 4 (DGS-2000-28)
4 909 5 940 4 864
24-port PoE Gigabit Managed Switch, 24-port PoE Gigabit Managed Switch+4 (DGS-2000-28P)
11 049 13 370 10 945
24-port switch compo sfp, 24-port switch compo sfp (DGS-1210-24/E)
3 374 4 082 3 343
24-port xStack Layer 2 stackable Gigabit switch (DGS-3120-24TC/SI)
10 995 13 304 10 891
26-Port Layer2 PoE+Gigabit Smart Manage, 26-Port Layer2 PoE+Gigabit Smart Manage (DGS-1100-26MPV2/E)
8 912 10 783 8 829
26-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi, 26-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi (DGS-1210-26/E)
3 185 3 854 3 157
28-Port Layer2 PoE Gigabit Smart Managed, 28-Port Layer2 PoE Gigabit Smart Managed (DGS-1210-28P/E)
8 760 10 600 8 679
28-Port Layer2 PoE+Gigabit Smart Manage, 28-Port Layer2 PoE+Gigabit Smart Manage (DGS-1210-28MP/E)
10 683 12 927 10 584
28-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi, 28-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Swi (DGS-1210-28/E)
3 836 4 641 3 801
28-Port Smart Managed Gigabit Stack Swit, 28-Port Smart Managed Gigabit Stack Swit (DGS-1510-28X/E)
7 553 9 139 7 483
28-Port Smart Managed Gigabit Switch 4x, 28-Port Smart Managed Gigabit Switch 4x (DGS-1250-28X/E)
6 388 7 729 6 329
28-Port Smart Managed PoE Gigabit Stack, 28-Port Smart Managed PoE Gigabit Stack (DGS-1510-28P/E)
13 590 16 444 13 462
28-Port Smart Managed PoE+Gigabit Stack, 28-Port Smart Managed PoE+Gigabit Stack (DGS-1510-28XMP/E)
20 385 24 666 20 193
28-Port Smart Managed PoE+Gigabit Switc, 28-Port Smart Managed PoE+Gigabit Switc (DGS-1250-28XMP/E)
12 113 14 656 11 998
40GBASE-LR4 transceiver single-mode 10 (DEM-QX10Q-LR4)
47 638 57 641 47 184
40GBase-SR4 QSFP+Multi-mode Trans (DEM-QX01Q-SR4)
7 540 9 123 7 470
44 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+, 44 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+ (DGS-1520-52MP)
34 644 41 919 34 317
48 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+, 48 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+ (DGS-1520-52)
19 771 23 923 19 585
48-Port Gigabit PoE Managed Switch, 48-Port Gigabit PoE Managed Switch+4 Com (DGS-2000-52MP)
18 671 22 591 18 495
48-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-48)
7 974 9 648 7 900
48-port Gigabit Managed Switch, 48-port Gigabit Managed Switch+4 Combo (DGS-2000-52)
9 522 11 522 9 434
4G LTE M2M Router, 4G LTE M2M Router (DWM-312W)
9 349 11 312 9 262
4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN, 4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN (DWR-921/E)
2 420 2 928 2 399
5-Port FEnet Easy Desktop Switch, 5-Port FEnet Easy Desktop Switch (GO-SW-5E/E)
207 251 173
5-Port Gigabit Easy Desktop Switc, 5-Port Gigabit Easy Desktop Switc (GO-SW-5G/E)
292 353 289
5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch, 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch (DGS-1100-05PDV2)
1 569 1 899 1 555
5-port 10 / 100 Switch, 5-port 10 / 100 Metal Housing Desktop Switch (DES-105/E)
379 459 376
52-Port Layer2 Smart Managed 48x PoE Gig, 52-Port Layer2 Smart Managed 48x PoE Gig (DGS-1210-52MP/E)
15 621 18 901 15 473
52-Port Smart Managed Gigabit Stack Swit, 52-Port Smart Managed Gigabit Stack Swit (DGS-1510-52X/E)
14 556 17 613 14 419
52-Port Smart Managed Gigabit Switch 4x, 52-Port Smart Managed Gigabit Switch 4x (DGS-1250-52X/E)
12 197 14 758 12 082
52-Port Smart Managed PoE+Gigabit Stack, 52-Port Smart Managed PoE+Gigabit Stack (DGS-1510-52XMP/E)
30 244 36 595 29 958
52-Port Smart Managed PoE+Gigabit Switc, 52-Port Smart Managed PoE+Gigabit Switc (DGS-1250-52XMP/E)
18 756 22 694 18 579
5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800, 5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800 (DWR-2101)
10 626 12 858 10 526
6-port Multi-Gigabit Unmanaged Switch, 6-port Multi-Gigabit Unmanaged Switch (DMS-106XT)
4 002 4 842 3 966
8-Port 2.5G BASE-T PoE and 2-port 10G, 8-Port 2.5G BASE-T PoE and 2-port 10G (DMS-1100-10TP)
14 409 17 435 14 273
8-Port FEnet Easy Desktop Switch, 8-Port FEnet Easy Desktop Switch (GO-SW-8E/E)
257 311 215
8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G/E)
431 522 427
8-Port Layer2 PoE Smart Gigabit Switch8x, 8-Port Layer2 PoE Smart Gigabit Switch8x (DGS-1100-08PV2/E)
2 370 2 867 2 348
8-Port Layer2 PoE Smart Managed Gigabit, 8-Port Layer2 PoE Smart Managed Gigabit (DGS-1210-08P/E)
3 341 4 043 3 311
8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch, 8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch (DGS-1100-08PV2)
2 371 2 869 2 350
8-in-1 USB-C Hub, 8-in-1 USB-C Hub (DUB-M810)
1 331 1 610 1 319
8-port 10 / 100 Switch, 8-port 10 / 100 Desktop Switch (DES-108/E)
443 535 439
8-port Gigabit Managed Switch + 2xSFP, 8-port Gigabit Managed Switch incl 2xSFP (DGS-2000-10)
3 215 3 890 3 186
8port Gbit PoE Managed Switch + 2xSFP, 8port Gbit PoE Managed Switch incl 2xSFP (DGS-2000-10P)
4 853 5 872 4 809
9-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE, 9-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE (DSS-100E-9P)
1 802 2 180 1 786
AC1200 Wave 2 Dual Ban Router wifi, AC1200 Wave 2 Dual Ban Router wifi (DIR-842V2/E)
961 1 163 953
AX1500 Mesh Range Extender, AX1500 Mesh Range Extender (E15/E)
1 242 1 502 1 231
AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Router, AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Router (DIR-X1560)
1 229 1 487 1 218
AX1800 Wi-Fi USB Adapter, AX1800 Wi-Fi USB Adapter (DWA-X1850)
1 142 1 382 1 132
AX5400 Wi-Fi 6 Router, AX5400 Wi-Fi 6 Router (DIR-X5460)
3 712 4 491 3 678
D-LINK DES-1005D / E, 5 10 / 100 Desktop Switch (DES-1005D/E)
283 343 237
D-LINK DES-1008D / E, 8 10 / 100 Desktop Switch (DES-1008D/E)
375 453 314
D-LINK DES-1016D / E, 16 10 / 100 Desktop Switch (DES-1016D/E)
896 1 084 888
D-LINK DES-1024D / E, 24 10 / 100 Desktop Switch (DES-1024D/E)
1 089 1 318 1 080
D-LINK DGS-1005D / E, 5 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1005D/E)
363 440 360
D-LINK DGS-1008D / E, 8 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1008D/E)
498 602 493
D-LINK DGS-1008P / E, 8-port 10 / 100 / 1000 Desktop Switch w / 4 PoE Ports (DGS-1008P/E)
1 749 2 116 1 733
D-LINK DGS-1016D / E, 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1016D/E)
1 664 2 013 1 649
D-LINK DGS-1024D / E, 24 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1024D/E)
2 272 2 749 2 252
D-LINK DMC-300SC / E, 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC/E)
2 013 2 436 1 995
D-LINK DMC-515SC / E, 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-515SC/E)
3 488 4 221 3 457
D-LINK DMC-810SC / E, 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-810SC/E)
7 989 9 667 7 915
D-LINK DUB-1340 / E, 4-Port Superspeed USB 3.0 HUB (DUB-1340/E)
1 020 1 234 1 011
D-LINK DUB-H4 / E, 4-Port USB 2.0 Hub (DUB-H4/E)
448 542 444
D-LINK DUB-H7 / E, 7-port USB 2.0 Hub (DUB-H7/E)
576 697 571
D-LINK, 10 P Gigabit PoE Smart Switch incl 2p SF (DGS-1210-10MP)
5 333 6 452 5 284
D-LINK, 10 Port switch incl 8x10G ports & 2xSFP (DXS-1210-10TS)
23 272 28 159 23 052
D-LINK, 10-Prt Gigabit Smart Switch w 2 SFP prts (DGS-1210-10)
2 608 3 156 2 585
D-LINK, 12 Port switch incl 8x10G ports & 4xSFP (DXS-1210-12TC)
29 905 36 185 29 623
D-LINK, 26-Port Layer2 PoE+ Gigabit Switch 370W PoE (DGS-1026MP)
8 614 10 423 8 534
D-LINK, 28-Port Gig Stackable Smart Managed Sw (DGS-1510-28X)
7 568 9 157 7 498
D-LINK, 28-Port Gigabit Stackable POE Smart Mana (DGS-1510-28XMP)
20 590 24 914 20 396
D-LINK, 52-Port PoE Gigabit SmartSwitch 370W PoE (DGS-1210-52MP)
15 778 19 092 15 630
D-LINK, 52PortGigab Stack SmrtMnged Sw 4 10G SFP (DGS-1510-52X)
14 704 17 791 14 565
D-LINK, 8-Port Desktop Gigabit PoE+Switch (DGS-1008MP)
3 054 3 696 3 027
D-LINK, AC750 Wless 2-Bnd 10 / 100 Rtr 802.11ac (DIR-809/E)
689 833 683
D-LINK, Converter / G+ENet TX>SFP G+ENet (DMC-G01LC/E)
780 943 773
D-LINK, DGS 1210-28MP (DGS-1210-28MP)
10 685 12 929 10 586
D-LINK, DXS-1210-16TC 16 Port switch incl 12x10G ports & 2xSFP (DXS-1210-16TC)
34 514 41 761 34 188
D-LINK, Switch / 26-port switch compo sfp (DGS-1210-26)
3 205 3 878 3 177
D-LINK, Switch / 48xGEnet PoE 4xXGnet SFP+ (DGS-1510-52XMP)
30 300 36 663 30 014
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 20Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 (DGS-3630-28TC/SI)
34 586 41 849 34 260
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 20SFP 4Combo 4x10GeSFP (DGS-3630-28SC/SI)
36 530 44 202 36 186
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 24 RJ45 4Combo 4x10GeSFP (DGS-3630-28PC/SI)
57 407 69 463 56 861
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 48Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 (DGS-3630-52TC/SI)
53 704 64 982 53 192
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 48xRJ45 4Combo 4x10Ge (DGS-3630-52PC/SI)
100 924 122 119 99 963
D-LINK, Switch 10Gbit 20xRJ45 tSFP+4xCombo (DXS-3400-24TC)
141 930 171 736 140 579
D-LINK, Switch 10Gbit 20xSFP+4xCombo (DXS-3400-24SC)
116 013 140 376 114 908
D-LINK, Switch 24xPoE 1000Mbps+4SFP (DGS-1210-28MP/ME)
14 320 17 327 14 185
D-LINK, Transceiveur SFP 10 / 100 / 1000BASE-T en cu (DGS-712)
1 142 1 382 1 132
D-LINK, Wireless AC DualBand Service Rter (DSR-1000AC)
11 661 14 109 11 551
D-Link DEM-431XT, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80 / 300m (DEM-431XT)
6 286 7 606 6 228
D-Link DEM-432XT, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km (DEM-432XT)
11 201 13 553 11 096
D-Link DMC-700SC / E, 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter (DMC-700SC/E)
3 876 4 690 3 841
D-Link DSR-250N, Wireless N Unified Service Router, 8x 10 / 100 / 1000Mbps LAN ports (DSR-250N)
5 954 7 204 5 899
D-Link Web Smart DGS-1210-20, D-Link Web Smart Switch 16x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-20)
3 232 3 910 3 203
D-Link Web Smart DGS-1210-28, D-Link Web Smart Switch 24x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-28)
3 898 4 717 3 863
D-Link Web Smart DGS-1210-52, D-Link Web Smart Switch 48x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-52)
8 514 10 302 8 436
D-Link, 24 PoE 10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-28P)
8 885 10 751 8 803
D-link 8p 10 / 100Mb FE Desk Switch w 4PoE (DES-1008PA)
1 619 1 958 1 604
DGS-1100-05V2 / E 5-Port Gigabit Smart Man, DGS-1100-05V2 / E 5-Port Gigabit Smart Man (DGS-1100-05V2/E)
697 843 691
DGS-1100-08V2 / E 8-Port Gigabit Smart Man, DGS-1100-08V2 / E 8-Port Gigabit Smart Man (DGS-1100-08V2/E)
865 1 047 858
DGS-1250-28X, Switch / 20-port switch compo 4xsfp (DGS-1250-28X)
6 389 7 731 6 330
DLINK, 24 SFP ports Layer 3 Stackable Man (DGS-3130-30S/SI)
19 709 23 847 19 523
DLINK, 24 x 10 / 100 / 1000BASE-T PoE ports (DGS-3130-30PS/SI)
24 385 29 506 24 155
DLINK, 24 x 10 / 100 / 1000BASE-T ports Layer 3 (DGS-3130-30TS/SI)
16 257 19 672 16 104
DLINK, 48 SFP ports Layer 3 Stackable Man (DGS-3130-54S/SI)
34 988 42 336 34 658
DLINK, 48 x 10 / 100 / 1000BASE-T PoE ports (DGS-3130-54PS/SI)
39 829 48 193 39 453
DLINK, 48 x 10 / 100 / 1000BASE-T ports Layer 3 (DGS-3130-54TS/SI)
27 637 33 440 27 376
DLINK, Industrial LTE Cat4 VPN Router Antennas (DWM-312)
7 618 9 218 7 548
Desktop Switch, 5-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-105/E)
550 665 545
Desktop Switch, 8-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-108/E)
708 857 702
EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System - 2 Pack, EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System - 2 Pack (M15-2)
2 672 3 234 2 649
EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System - 3 Pack, EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System - 3 Pack (M15-3)
3 936 4 763 3 901
EAGLE PRO AI AX1500 Smart Router, EAGLE PRO AI AX1500 Smart Router (R15)
1 303 1 576 1 291
EXO AX1500 Wi-Fi 6 Router, EXO AX1500 Wi-Fi 6 Router (DIR-X1550)
1 623 1 964 1 609
EasySmart 24 ports PoE / PoE+Gigabit, EasySmart 24 ports PoE / PoE+Gigabit (DGS-1100-26MPV2)
8 418 10 186 8 340
GIGABIT Easy Desktop Switch 16p (GO-SW-16G/E)
1 272 1 539 1 261
GIGABIT Easy Desktop Switch 24p (GO-SW-24G/E)
1 688 2 042 1 673
Gigabit 20-Port 10 / 100 / 1000Mbps, Gigabit 20-Port 10 / 100 / 1000Mbps (DGS-1510-20)
5 680 6 872 5 627
Gigabit PCI Ethernet Adapter (DGE-528T)
394 477 330
Gigabit PoE Smart Switch+2 Combo, Gigabit PoE Smart Switch+2 Combo (DGS-1210-10P/E)
3 341 4 043 3 311
Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch, Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch (DGS-1510-28P)
13 808 16 707 13 677
Gigabit Smart Switch+4Combo, Gigabit Smart Switch+4Combo (DGS-1210-48/E)
7 879 9 533 7 806
Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps, Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps (DWR-932)
1 181 1 429 1 170
Modem-routeur VDSL2 / ADSL2+WirelessAC1200, Modem-routeur VDSL2 / ADSL2+WirelessAC1200 (DSL-3788/E)
1 721 2 082 1 705
PoE Switch 8xGbit 2xCombo, PoE Switch 8xGbit 2xCombo (DGS-1210-08P)
3 410 4 126 3 379
SFP+10GBASE-T Copper Transceiver (DEM-410T)
8 800 10 648 8 718
Smart+L2+24 ports 10GbE SFP+& 4 ports, Smart+L2+24 ports 10GbE SFP+& 4 ports (DXS-1210-28S)
39 227 47 465 38 857
Smart+L2+24 ports 10GbE, Smart+L2+24 ports 10GbE (DXS-1210-28T)
44 120 53 385 43 700
Switch / 28-port switch combo sfp, Řízený switch, 28 portů (DGS-1250-28XMP)
12 114 14 658 12 000
Switch / 52-port switch combo sfp poe, Řízený switch, 52 portů, PoE (DGS-1250-52XMP)
18 757 22 696 18 580
Switch / 52-port switch combo sfp, Řízený switch, 52 portů (DGS-1250-52X)
12 199 14 760 12 083
Switch 48x1 / 10GbE SFP / SFP+, Stkbl 10G Mgd Switch 48x1 / 10GbE SFP / SFP+ (DXS-3610-54S/SI)
206 004 249 265 204 042
Switch 5 ports Gigabit - Metallic, Switch 5 ports Gigabit - Metallic (DGS-105GL/E)
349 423 346
Switch 8 ports Gigabit - Metallic, Switch 8 ports Gigabit - Metallic (DGS-108GL/E)
548 663 543
Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter, Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter (DWA-582)
754 912 747
Bezdrátové technologie
     
2-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera, 2-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera (DCS-4712E)
3 579 4 331 3 547
2-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera, 2-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera (DCS-4612EK)
3 750 4 538 3 716
20km Long Range Wireless AC Bridge, 20km Long Range Wireless AC Bridge (DAP-3712)
4 524 5 474 4 483
2K QHD Pan & Zoom Outdoor Wi-Fi Camera, 2K QHD Pan & Zoom Outdoor Wi-Fi Camera (DCS-8635LH)
2 861 3 462 2 836
3-in-1 USB-C HDMI / VGA / DisplayPort, 3-in-1 USB-C HDMI / VGA / DisplayPort (DUB-V310)
838 1 014 831
4-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera, 4-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera (DCS-4714E)
4 487 5 429 4 446
4-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera, 4-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera (DCS-4614EK)
4 487 5 429 4 446
4-in-1 USB-C Hub HDMI Power Delivery, 4-in-1 USB-C Hub HDMI Power Delivery (DUB-M420)
790 956 784
4G / LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE, 4G / LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE (DWR-933)
2 674 3 235 2 650
5-in-1 Hub HDMI / Ethernet Power Delivery, 5-in-1 Hub HDMI / Ethernet Power Delivery (DUB-M520)
1 262 1 527 1 251
5G LTE Wireless Router EU PSU, 5G LTE Wireless Router EU PSU (DWR-978/E)
11 331 13 710 11 224
5km Long Range Wireless AC Bridge, 5km Long Range Wireless AC Bridge (DAP-3711)
3 794 4 590 3 759
6-in-1 USB-C Hub, 6-in-1 USB-C Hub (DUB-M610)
1 029 1 245 1 020
8-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera, 8-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera (DCS-4718E)
7 727 9 350 7 655
8-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera, 8-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera (DCS-4618EK)
7 727 9 350 7 655
AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wifi 6, AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wifi 6 (COVR-X1862)
3 515 4 253 3 483
AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender, AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender (DAP-X1860/E)
1 504 1 820 1 491
AX1800 Wi-Fi 6 Dual-Band PoE AP, AX1800 Wi-Fi 6 Dual-Band PoE AP (DAP-X2810)
4 452 5 387 4 411
Adapter Nano USB Wireless AC1300, Adapter Nano USB Wireless AC1300 (DWA-181)
583 705 578
COVR AC1200 Dualband Home Mesh, COVR AC1200 Dualband Home Mesh (COVR-1103/E)
2 835 3 430 2 809
D-LINK DAP-1360 / E, Wireless N Open Source Access Point / Router (DAP-1360/E)
673 814 667
D-LINK, 4G LTE USB Adapter (DWM-222)
1 001 1 211 992
D-LINK, AC1200 Wi-Fi Range Extender (DAP-1620/E)
1 032 1 248 1 023
D-LINK, AirPremier Indoor AC1200 with PoE (DWL-6610AP)
4 268 5 165 4 230
D-LINK, COVR Whole Home AC1200 Wi-Fi Kit 3er-Se (DAP-1610/E)
766 927 760
D-LINK, DWC-2000 Unified Wireless Controller (DWC-2000)
42 363 51 259 41 963
D-LINK, Unified Wireless AC1200 Dual-band PoE AP (DWL-6610APE)
4 889 5 916 4 844
D-LINK, Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band (DAP-2610)
2 496 3 020 2 474
D-LINK, Wireless AC2600 Unified Access Point ext (DWL-8620APE)
10 157 12 290 10 063
D-LINK, Wireless N300 Access Point (DAP-2020/E)
750 907 743
D-LINK, Wireless Range Extender N300 (DAP-1325/E)
483 585 479
D-LINK, mydlink Mini Wi-Fi Smart Plug (DSP-W118/E)
458 554 454
D-Link DCS-8526LH, D-Link DCS-8526LH (DCS-8526LH)
1 948 2 357 1 931
D-Link DCS-8627LH, D-Link DCS-8627LH (DCS-8627LH)
3 072 3 717 3 045
D-Link DGS-1100-24V2, D-Link DGS-1100-24V2 (DGS-1100-24V2)
2 915 3 527 2 889
D-Link WiFi Controller, D-Link Wireless Controller (DWC-1000)
10 176 12 312 10 081
D-Link Wireless N Draft 802.11n Wireless, USB (DWA-131)
304 367 254
DLINK DNH-100: Nuclias Connect Hub, DLINK DNH-100: Nuclias Connect Hub (DNH-100)
3 445 4 169 3 414
DLINK, Wireless AC 1300 Wave2 Dual Access P (DWL-6620APS)
8 396 10 159 8 318
DLINK, Wireless AC1750 Wave2 Dualband PoE Acces (DAP-2680)
3 678 4 450 3 644
DLINK, Wireless N PoE Outdoor Access Point (DAP-3315)
1 876 2 269 1 859
DLINK, mydlink Pro Wire-Free Camera Kit (DCS-2802KT-EU)
7 296 8 828 7 229
DUB-1312 / USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr, DUB-1312 / USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr (DUB-1312)
610 738 604
DXS-3610-54S Update License / , DXS-3610-54S Update License / (DXS-3610-54S-SE-LIC)
27 052 32 733 26 797
DXS-3610-54T Standard Image, DXS-3610-54T Standard Image (DXS-3610-54T-SE-LIC)
27 052 32 733 26 797
Full HD Wi-Fi Camera, Full HD Wi-Fi Camera (DCS-8300LHV2)
1 170 1 415 1 159
JustConnect 16-Channel H.265 PoE Network, JustConnect 16-Channel H.265 PoE Network (DNR-4020-16P)
9 674 11 706 9 585
LTE Cat4 Wi-Fi AC1200 Router, LTE Cat4 Wi-Fi AC1200 Router (DWR-953V2)
2 768 3 349 2 743
Mini Wi-Fi Smart Plug, Mini Wi-Fi Smart Plug (DSP-W218/E)
520 629 515
Nuclias Connect Wi-Fi AX3 access point, Nuclias Connect Wi-Fi AX3 access point (DAP-X2850)
9 767 11 818 9 677
Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed, Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed (DBA-X2830P)
11 343 13 725 11 236
Pole Mount Bracket, Pole Mount Bracket (DCS-37-4)
1 094 1 323 1 084
USB 2.0 10 / 100 Ethernet Adapter (DUB-E100)
584 706 579
USB-C to 2.5G Ethernet Adapter, USB-C to 2.5G Ethernet Adapter (DUB-E250)
981 1 187 973
USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (DUB-E130)
500 605 496
Wall-mount bracket, Wall-mount bracket (DCS-37-5)
1 059 1 281 1 050
Wireless AC Dual Band Wireless USB, Wireless AC Dual Band Wireless USB (DWA-182)
648 784 642
Wireless AC DualBand USB Micro Adapter, Wireless AC DualBand USB Micro Adapter (DWA-171)
384 465 381
Wireless AC1200 Dual Band Access Point, Wireless AC1200 Dual Band Access Point (DAP-1665)
1 751 2 119 1 735
Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE AP, Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE Acces (DAP-2622)
2 173 2 630 2 154
Wireless AC1200 Wave2 DB Outdoor PoE AP, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2, venkovní (DAP-3666)
6 857 8 296 6 793
Wireless AC1200 Wave2 DB PoE AP, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2 (DAP-2662)
3 617 4 377 3 584
Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band Outdoor, Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band Outdoor (DWL-8720AP)
13 528 16 368 13 400
Wireless AC2300 Wave2 Dual-Band PoE AP, Wireless AC2300 Wave2 Dual-Band PoE AP (DAP-2682)
4 898 5 927 4 854
Wireless AC2600 Unified Access Point (DWL-8620AP)
8 645 10 461 8 565
Wireless AC600 High-Gain USB Adapter (DWA-172)
531 642 526
Wireless AX3600 Unified Access Point, Wireless AX3600 Unified Access Point (DWL-X8630AP)
12 135 14 684 12 021
Wireless N 150 Micro USB Adapter (DWA-121)
220 266 184
Wireless N300 4G LTE Router, Wireless N300 4G LTE Router (DWR-920/E)
1 827 2 211 1 811
Kabely a adaptéry
     
50cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series (DEM-CB50)
3 680 4 453 3 647
D-Link DEM-CB100S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M (DEM-CB100S)
3 087 3 735 3 059
Stacking cable for below listed D-Link switches, 100cm (DEM-CB100)
4 559 5 517 4 518
Kamery a fotoaparáty
     
Camera Wi-Fi N, Camera Wi-Fi N (DCS-8302LH)
2 112 2 555 2 093
Camera mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080, Camera mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080 (DCS-8325LH)
1 941 2 348 1 924
Camera mydlink Mini Full HD Wi-Fi, Camera mydlink Mini Full HD Wi-Fi (DCS-8000LHV2/E)
1 387 1 678 1 374
Compact Full HD Wi-Fi Camera, Compact Full HD Wi-Fi Camera (DCS-6100LH/E)
993 1 202 984
Compact full motorized mydlink camera, Compact full motorized mydlink camera (DCS-6500LH/E)
993 1 202 984
DLINK, mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8515LH)
1 329 1 608 1 317
Full HD Outdoor Wi-Fi Camera, Full HD Outdoor Wi-Fi Camera (DCS-8600LH/E)
1 571 1 901 1 557
Pendant Mount for DCS-6511 (DCS-34-2)
1 194 1 445 1 183
Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-Band, Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-Band (COVR-1102/E)
1 902 2 302 1 885
Pasivní síové prvky
     
D-Link DEM-CB300S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M (DEM-CB300S)
4 379 5 299 4 340
DLINK, DCY Y Stacking Cable 150cm (DPS-CB150-2PS)
1 303 1 577 1 292
Počítače stolní
     
5-in-1 USB-C Hub HDMI / microSD Reader, 5-in-1 USB-C Hub HDMI / microSD Reader (DUB-M530)
886 1 072 878
Počítačové komponenty
     
589 watts Redundant Power Supply (DPS-700)
24 270 29 367 24 041
D-LINK, 156W Modular Redundant Power Supply (DPS-500A)
9 889 11 966 9 798
DLINK, 240W Universal AC input / Full range (DIS-N240-48)
3 133 3 791 3 105
DLINK, 30W Ultra slim design with 17.5mm 1SU (DIS-H30-24)
1 022 1 236 1 013
DLINK, 480W Universal AC input / Full range (DIS-N480-48)
5 660 6 849 5 608
DLINK, 60W Ultra slim design with 17.5mm 1SU (DIS-H60-24)
1 310 1 585 1 299
PoE Redundant Power Supply for DGS-1520, PoE Redundant Power Supply for DGS-1520 (DPS-520)
6 918 8 370 6 854
Power Supply / 770W AC Modular FtB, Power Supply / 770W AC Modular FtB (DXS-PWR700AC)
17 486 21 158 17 321
Power Supply Module for 3600 / 3400 Series (DXS-PWR300AC)
15 866 19 198 15 716
Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis (DMC-1001)
5 041 6 099 4 995
Průmyslové IoT - sítě
     
18-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE, 18-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE (DSS-100E-18P)
3 402 4 117 3 371
4-port Gigabit Industrial Switch, 4-port Gigabit Industrial Switch (DIS-100G-6S)
4 055 4 906 4 018
8-port Gigabit Industrial Switch, 8-port Gigabit Industrial Switch (DIS-100G-10S)
5 447 6 591 5 398
AirPremier Indoor AC2600 with PoE, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2 (DBA-2820P)
9 998 12 098 9 906
DLINK, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX (DIS-S310LX)
4 482 5 423 4 441
DLINK, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX (DIS-S302SX)
3 260 3 945 3 231
DLINK, 12-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Ind (DIS-200G-12PS)
15 730 19 033 15 582
DLINK, 12-Port Layer2 Smart Managed Gigabit PoE (DIS-200G-12S)
13 108 15 861 12 985
DLINK, 24 Ports SFP 4 Port 10G SFP+Single AC (DIS-700G-28XS)
87 407 105 762 86 574
DLINK, 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10 / 100 (DIS-100E-5W)
3 279 3 968 3 250
DLINK, 8 Port Unmanaged Switch with 8 x 10 / 100 (DIS-100E-8W)
4 009 4 851 3 973
DLINK, L2 Managed Switch 10xG 8 PoE 4xSFP (DIS-300G-14PSW)
29 274 35 422 28 998
DLINK, L2 Managed Switch 6xG 4 PoE 2xSFP (DIS-300G-8PSW)
25 176 30 463 24 938
DLINK, L2 Managed Switch 8xG ports 4xSFP (DIS-300G-12SW)
17 829 21 573 17 661
DLINK, Unmanaged Switch 4xG 1xSFP ports (DIS-100G-5SW)
5 657 6 846 5 605
DLINK, Unmanaged Switch 4xGPoE 1xSFP ports (DIS-100G-5PSW)
8 800 10 648 8 718
DLINK, Unmanaged Switch 5xG ports (DIS-100G-5W)
5 122 6 198 5 076
Industrial AC1200 Wave 2 AP, Industrial AC1200 Wave 2 AP (DIS-2650AP)
10 564 12 783 10 466
Nuclias 3Y additional license for access point, Licence pro Nuclias Cloud 3 roky pro AP (DBA-WW-Y3-LIC)
3 599 4 355 3 566
Nuclias ClouD- Smart+Switch+1yr+8 port, Řízený switch, 8 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-10MP)
6 463 7 820 6 403
Nuclias Cloud SD-WAN Gateway, Nuclias Cloud SD-WAN Gateway (DBG-2000)
16 653 20 151 16 496
Nuclias Cloud-Licence add 1yr Smart Switch, Licence pro Nuclias Cloud 1 rok pro Switch (DBS-WW-Y1-LIC)
662 801 656
Nuclias Cloud-Licence add 3yr Smart Switch, Licence pro Nuclias Cloud 3 roky pro Switch (DBS-WW-Y3-LIC)
1 466 1 773 1 453
Nuclias Cloud-Point Wi-FiAC1300, Nuclias Cloud-Point Wi-FiAC1300 (DBA-3621P)
15 944 19 293 15 794
Nuclias Cloud-Smart+Switch 1yr-24 port, Řízený switch, 24 + 4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-28)
5 229 6 327 5 181
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1 yr -24 port, Řízený switch, 24 PoE + 4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok, 370W PoE power budget (DBS-2000-28MP)
13 504 16 340 13 377
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1 yr24 port, Řízený switch, 24 +4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok, 193W PoE power budget (DBS-2000-28P)
11 375 13 764 11 268
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1yr-48 port, Řízený switch, 48 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-52)
10 055 12 166 9 961
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1yr-48 port, Řízený switch, 8 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-52MP)
20 672 25 014 20 477
Nuclias Wireless AC1300 Wave2 1yr licence, Access Point, Wave 2 MU-MIMO + roční licence pro Nuclias Cloud (DBA-1210P)
4 517 5 465 4 476
Wireless AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Management, Wireless AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Management (DBA-3620P)
7 112 8 606 7 046
Wireless AC1900 Wave2 Nuclias AP, Wireless AC1900 Wave2 Nuclias AP (DBA-2520P)
7 217 8 733 7 151
Wireless AX1800 Nuclias CloudManaged, Wireless AX1800 Nuclias CloudManaged (DBA-X1230P)
5 605 6 782 5 553
Servisní podpora - síové produkty
     
3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - D-Link Assist Silver (DAS-A-3YSBD)
7 479 9 049 7 409
D-Link Wireless Controller 6 AP Service Pack, D-Link Wireless Controller 6 AP Service Pack (DWC-1000-AP6-LIC)
6 844 8 281 6 780
D-Link Wireless Controller VPN Security Serv. Pack, D-Link Wireless Controller VPN Security Service Pack (DWC-1000-VPN-LIC)
4 481 5 422 4 441
DLINK, Service / network configuration (DAS-C-NETWORK)
1 601 1 937 1 587
DLINK, Service / wlan planning (DAS-P-WIFI)
4 575 5 535 4 533
Nuclias 1Y additional license for access point, Licence pro Nuclias Cloud 1 rok pro AP (DBA-WW-Y1-LIC)
1 466 1 773 1 453
Sítě přes 230V
     
D-LINK, PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Start Kit (DHP-601AV/E)
1 129 1 366 1 120
Síové příslušenství
     
1-Port Gb Injector, 1-Port Gigabit PoE Injector (DPE-101GI)
671 812 665
D-LINK, 1-Port Gigabit 30W PoE Injector (DPE-301GI)
1 073 1 298 1 063
D-LINK, 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10 / 100 / (DPE-301GS)
804 973 797
D-LINK, 2-Port Gigabit PoE Extender (DPE-302GE)
2 047 2 477 2 029
Síový software
     
3 years warranty extension Cat B, 3 years warranty extension Cat B (DAS-B-3YWTY)
3 044 3 683 3 017
D-LINK, DGS-3120-24SC Standard to Enhanced Image (DGS-3120-24SC-SE-LIC)
4 069 4 924 4 032
D-LINK, DGS-3120-48TC Standard to Enhanced Image (DGS-3120-48TC-SE-LIC)
7 511 9 089 7 442
D-Link Wless Controll 2000 32 AP S Pack, Rozšiřující licence pro dalších 32 AP pro controller DWC-2000 (DWC-2000-AP32-LIC)
15 857 19 187 15 708
DLINK, License for DGS-3630 28SC stnd t enhanc (DGS-3630-28SC-SE-LIC)
18 496 22 380 18 322
DLINK, License for DGS-3630 28TC stnd t enhanc (DGS-3630-28TC-SE-LIC)
12 331 14 920 12 214
DLINK, License for DGS-3630-28SC (DGS-3630-28SC-SM-LIC)
33 293 40 284 32 979
DLINK, License for DGS-3630-28TC (DGS-3630-28TC-SM-LIC)
28 361 34 316 28 093
DLINK, License for DGS-3630-52TC (DGS-3630-52TC-SM-LIC)
39 458 47 744 39 086
DLINK, Update License for DGS-3630-52PC (DGS-3630-52PC-SE-LIC)
24 661 29 840 24 429
DLINK, Wireless AC2200 Wave 2 Tri- Access P (DWL-7620AP)
7 792 9 429 7 720
License update for DGS-3630-28PC, License update for DGS-3630-28PC (DGS-3630-28PC-SE-LIC)
12 331 14 920 12 214
Utility Software
     
1 meter 100G Passive QSFP28, 1 meter 100G Passive QSFP28 (DEM-CB100Q28)
4 262 5 157 4 223

Copyright (C) 2022 SWOND s.r.o.