SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

D-Link
Aktivní síové prvky
Bezdrátové technologie
Fyzické zabezpečení
Kabely a adaptéry
Kamery a fotoaparáty
Pasivní síové prvky
Počítačové komponenty
Průmyslové IoT - sítě
Servisní podpora - software
Servisní podpora - síové produkty
Sítě přes 230V
Síové příslušenství
Síový software
Telefony

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km (DEM-310GT)
1 563 1 891 1 549
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all (DEM-312GT2)
5 730 6 933 5 677
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m (DEM-311GT)
1 121 1 356 1 111
10-Port Gigabit EasySmart Switch PoE (DGS-1100-10MP)
5 437 6 579 5 388
10-port 10 / 100 / 1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-10P)
3 005 3 636 2 978
12 Port Smart Managed Switch, Řízený switch, 12 portů (DXS-1210-12SC)
27 194 32 905 26 937
155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) (DEM-211)
2 184 2 642 2 164
16-port 10 / 100 / 1000 EasySmart Switch (DGS-1100-16)
2 248 2 721 2 228
16-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-16)
2 755 3 333 2 730
24-port 10 / 100 / 1000 EasySmart Switch (DGS-1100-24)
2 623 3 173 2 599
24-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-24)
2 997 3 626 2 970
24-port 10 / 100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT / SFP + 2 Gigabit (DES-1210-28P)
5 652 6 839 5 600
24-port SFP Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch including 8-port Combo 1000BaseT / SFP with Standard Image (DGS-3120-24SC/SI)
16 024 19 389 15 873
24-port xStack Layer 2 stackable Gigabit switch (DGS-3120-24TC/SI)
11 674 14 126 11 564
26-Port Gigabit EasySmart Switch PoE (DGS-1100-26MP)
9 685 11 718 9 595
4 x 40G QSFP+expansion module (DXS-3600-EM-4QXS)
54 408 65 833 53 889
40G QSFP+to QSFP+1 m Direct Attach (DEM-CB100QXS)
2 909 3 519 2 883
40G QSFP+zu 4x 10G SFP+Passives Direct (DEM-CB100QXS-4XS)
4 524 5 474 4 483
40GBASE-LR4 transceiver single-mode 10 (DEM-QX10Q-LR4)
42 514 51 442 42 110
40GBase-SR4 QSFP+Multi-mode Trans (DEM-QX01Q-SR4)
6 729 8 142 6 667
48-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-48)
7 120 8 616 7 054
48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP with Standard Image (DGS-3120-48TC/SI)
23 655 28 622 23 431
48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2 Stackable Managed PoE Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP with Standard Image (DGS-3120-48PC/SI)
35 606 43 084 35 270
48x10G SFP+p 6x40G QSFP+Switch (DXS-5000-54S/SI)
203 656 246 423 201 716
4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN, 4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN (DWR-921/E)
2 500 3 025 2 478
4PORT 10GBASE-T EXPANSION MODULE (DXS-3600-EM-4XT)
26 643 32 238 26 391
5-Port FEnet Easy Desktop Switch, 5-Port FEnet Easy Desktop Switch (GO-SW-5E/E)
211 255 176
5-Port Gigabit Easy Desktop Switc, 5-Port Gigabit Easy Desktop Switc (GO-SW-5G/E)
313 379 311
5-port 10 / 100 Switch, 5-port 10 / 100 Metal Housing Desktop Switch (DES-105/E)
345 418 342
8-Port 1000BASE-T Expansion Module, 8-Port 1000BASE-T Expansion Module (DXS-3600-EM-8T)
9 165 11 090 9 080
8-Port FEnet Easy Desktop Switch, 8-Port FEnet Easy Desktop Switch (GO-SW-8E/E)
261 316 219
8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G/E)
415 502 411
8-port 10 / 100 Switch, 8-port 10 / 100 Desktop Switch (DES-108/E)
376 454 372
D-LINK DES-1005D / E, 5 10 / 100 Desktop Switch (DES-1005D/E)
298 360 249
D-LINK DES-1008D / E, 8 10 / 100 Desktop Switch (DES-1008D/E)
355 429 297
D-LINK DES-1016D / E, 16 10 / 100 Desktop Switch (DES-1016D/E)
794 961 787
D-LINK DES-1024D / E, 24 10 / 100 Desktop Switch (DES-1024D/E)
883 1 069 876
D-LINK DGS-1005D / E, 5 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1005D/E)
376 455 373
D-LINK DGS-1008D / E, 8 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1008D/E)
488 591 484
D-LINK DGS-1008P / E, 8-port 10 / 100 / 1000 Desktop Switch w / 4 PoE Ports (DGS-1008P/E)
1 460 1 767 1 447
D-LINK DGS-1016D / E, 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1016D/E)
1 732 2 095 1 716
D-LINK DGS-1024D / E, 24 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1024D/E)
2 374 2 873 2 353
D-LINK DMC-300SC / E, 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC/E)
1 797 2 174 1 781
D-LINK DMC-515SC / E, 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-515SC/E)
3 169 3 835 3 141
D-LINK DMC-810SC / E, 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-810SC/E)
7 129 8 626 7 063
D-LINK DSL-321B / EU, ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B) (DSL-321B/EU)
620 750 614
D-LINK DUB-1340 / E, 4-Port Superspeed USB 3.0 HUB (DUB-1340/E)
1 076 1 302 1 067
D-LINK DUB-H4 / E, 4-Port USB 2.0 Hub (DUB-H4/E)
472 572 468
D-LINK DUB-H7 / E, 7-port USB 2.0 Hub (DUB-H7/E)
608 735 602
D-LINK, 10 P Gigabit PoE Smart Switch incl 2p SF (DGS-1210-10MP)
5 342 6 463 5 293
D-LINK, 10 Port switch incl 8x10G ports & 2xSFP (DXS-1210-10TS)
18 184 22 002 18 012
D-LINK, 10-Prt Gigabit Smart Switch w 2 SFP prts (DGS-1210-10)
2 354 2 848 2 333
D-LINK, 12 Port switch incl 8x10G ports & 4xSFP (DXS-1210-12TC)
26 611 32 200 26 360
D-LINK, 16 Port switch 14x10G SFP+& 2xCombo (DXS-1100-16SC)
22 078 26 714 21 870
D-LINK, 24 regular-port 10GE SFP (DXS-3600-EM-STACK)
8 826 10 679 8 744
D-LINK, 24-Port 10G SFP+Managed Gigabit Switch (DGS-3000-28XMP)
15 962 19 313 15 811
D-LINK, 24-Port PoE Gigabit Smart Switch (DGS-1100-24P)
6 007 7 268 5 951
D-LINK, 24-Port4 10G SFP+Managed Gigabit Switch (DGS-3000-28X)
12 109 14 652 11 995
D-LINK, 24-Port4 PoE SFP Managed Gigabit Switch (DGS-3000-28LP)
10 678 12 921 10 577
D-LINK, 26-Port Layer2 PoE+ Gigabit Switch 370W PoE (DGS-1026MP)
7 571 9 161 7 501
D-LINK, 28-Port Gig Stackable Smart Managed Sw (DGS-1510-28X)
6 730 8 144 6 668
D-LINK, 28-Port Gigabit Smart Switch (DGS-1210-28/ME)
6 310 7 635 6 251
D-LINK, 28-Port Gigabit Stackable POE Smart Mana (DGS-1510-28XMP)
18 344 22 197 18 171
D-LINK, 48-Port 10G SFP+Managed Gigabit Switch (DGS-3000-52X)
17 062 20 645 16 901
D-LINK, 5-Port Gigabit Smart Switch (DGS-1100-05/E)
621 751 615
D-LINK, 5-Port Gigabit Smart Switch PoE (DGS-1100-05PD)
1 400 1 694 1 388
D-LINK, 52-Port PoE Gigabit SmartSwitch 370W PoE (DGS-1210-52MP)
14 057 17 009 13 925
D-LINK, 52PortGigab Stack SmrtMnged Sw 4 10G SFP (DGS-1510-52X)
13 154 15 916 13 030
D-LINK, 8-Port Desktop Gigabit PoE+Switch (DGS-1008MP)
2 534 3 066 2 511
D-LINK, AC750 Wless 2-Bnd 10 / 100 Rtr 802.11ac (DIR-809/E)
667 808 662
D-LINK, Converter / G+ENet TX>SFP G+ENet (DMC-G01LC/E)
696 842 690
D-LINK, DGS 1210-28MP (DGS-1210-28MP)
9 534 11 536 9 446
D-LINK, DXS-1210-16TC 16 Port switch incl 12x10G ports & 2xSFP (DXS-1210-16TC)
30 796 37 263 30 505
D-LINK, Router / AC2600 EXO SmartBeam Gigabit Rout (DIR-882)
2 885 3 491 2 859
D-LINK, Switch / 20-port switch compo sfp metro (DGS-1210-20/ME)
4 371 5 288 4 331
D-LINK, Switch / 26-port switch compo sfp (DGS-1210-26)
2 844 3 441 2 818
D-LINK, Switch / 48xGEnet PoE 4xXGnet SFP+ (DGS-1510-52XMP)
28 906 34 976 28 633
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 20Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 (DGS-3630-28TC/SI)
30 814 37 284 30 523
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 20SFP 4Combo 4x10GeSFP (DGS-3630-28SC/SI)
32 546 39 380 32 239
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 24 RJ45 4Combo 4x10GeSFP (DGS-3630-28PC/SI)
51 145 61 886 50 658
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 48Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 (DGS-3630-52TC/SI)
47 846 57 894 47 390
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 48xRJ45 4Combo 4x10Ge (DGS-3630-52PC/SI)
89 915 108 798 89 059
D-LINK, Switch 10Gbit 20xRJ45 tSFP+4xCombo (DXS-3400-24TC)
126 640 153 234 125 434
D-LINK, Switch 10Gbit 20xSFP+4xCombo (DXS-3400-24SC)
103 515 125 253 102 529
D-LINK, Switch 10Gbit 2xSFP (DXS-1100-10TS)
16 886 20 431 16 726
D-LINK, Switch 24xPoE 1000Mbps+4SFP (DGS-1210-28MP/ME)
15 205 18 398 15 061
D-LINK, SwitchPoE / 16xF+ENet RJ45 int PSU (DES-1018MP)
5 679 6 872 5 627
D-LINK, Transceiveur SFP 10 / 100 / 1000BASE-T en cu (DGS-712)
1 076 1 302 1 067
D-Link DEM-431XT, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80 / 300m (DEM-431XT)
5 609 6 787 5 557
D-Link DEM-432XT, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km (DEM-432XT)
10 183 12 322 10 089
D-Link DGS-3420-28SC, xStack 24-port L2+ Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-28SC)
32 871 39 774 32 561
D-Link DGS-3420-28TC, xStack 24-port L2+ Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-28TC)
31 122 37 657 30 828
D-Link DGS-3420-52P, xStack 48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2+ Stackable Managed PoE Gigabit Switch plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-52P)
58 477 70 757 57 920
D-Link DGS-3420-52T, xStack 48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-52T)
48 324 58 472 47 864
D-Link DMC-700SC / E, 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter (DMC-700SC/E)
3 458 4 185 3 427
D-Link DSR-250N, Wireless N Unified Service Router, 8x 10 / 100 / 1000Mbps LAN ports (DSR-250N)
4 540 5 494 4 499
D-Link Switch, 24-ports 10Gigabit SFP+ Layer 3 Ethernet Data Center Switch (DXS-3600-32S/SI)
138 753 167 891 137 432
D-Link Switch, 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch (DES-1005P/E)
1 086 1 314 1 076
D-Link Web Smart DGS-1210-20, D-Link Web Smart Switch 16x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-20)
2 895 3 503 2 869
D-Link Web Smart DGS-1210-28, D-Link Web Smart Switch 24x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-28)
2 790 3 376 2 765
D-Link Web Smart DGS-1210-52, D-Link Web Smart Switch 48x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-52)
7 583 9 176 7 513
D-Link, 24 PoE 10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-28P)
6 256 7 569 6 198
D-Link, HSPA+ Mobile Router (DWR-730/E)
824 997 817
D-link 8p 10 / 100Mb FE Desk Switch w 4PoE (DES-1008PA)
1 415 1 712 1 402
DGS-1250-28X, Switch / 20-port switch compo 4xsfp (DGS-1250-28X)
6 057 7 330 6 001
DLINK, 24 SFP ports Layer 3 Stackable Man (DGS-3130-30S/SI)
16 092 19 471 15 940
DLINK, 24 x 10 / 100 / 1000BASE-T PoE ports (DGS-3130-30PS/SI)
21 726 26 288 21 521
DLINK, 24 x 10 / 100 / 1000BASE-T ports Layer 3 (DGS-3130-30TS/SI)
14 484 17 526 14 348
DLINK, 48 SFP ports Layer 3 Stackable Man (DGS-3130-54S/SI)
34 376 41 595 34 052
DLINK, 48 x 10 / 100 / 1000BASE-T PoE ports (DGS-3130-54PS/SI)
35 484 42 936 35 149
DLINK, 48 x 10 / 100 / 1000BASE-T ports Layer 3 (DGS-3130-54TS/SI)
24 622 29 793 24 390
DLINK, Industrial LTE Cat4 VPN Router Antennas (DWM-312)
8 497 10 281 8 418
DXS-3600-32S Fan tray (DXS-3600-FAN-FB)
10 283 12 443 10 188
Desktop Switch, 5-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-105/E)
479 580 475
Desktop Switch, 8-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-108/E)
605 732 600
GIGABIT Easy Desktop Switch 16p (GO-SW-16G/E)
1 139 1 378 1 128
GIGABIT Easy Desktop Switch 24p (GO-SW-24G/E)
1 447 1 751 1 435
Gigabit 20-Port 10 / 100 / 1000Mbps, Gigabit 20-Port 10 / 100 / 1000Mbps (DGS-1510-20)
5 118 6 192 5 071
Gigabit PCI Ethernet Adapter (DGE-528T)
364 441 305
Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch, Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch (DGS-1510-28P)
12 391 14 993 12 274
Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps, Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps (DWR-932)
1 582 1 914 1 568
Modem-routeur VDSL2 / ADSL2+WirelessAC1200, Modem-routeur VDSL2 / ADSL2+WirelessAC1200 (DSL-3788/E)
1 602 1 938 1 588
PCI CARD 2 ports 10GBASE-T RJ45 (DXE-820T)
7 289 8 820 7 222
PoE Switch / DGS-1100-08P EasySmart, PoE Switch / DGS-1100-08P EasySmart (DGS-1100-08P)
1 987 2 404 1 969
PoE Switch 24xGbit 4xCombo, PoE Switch 24xGbit 4xCombo (DGS-1210-24P)
7 037 8 514 6 971
PoE Switch 8xGbit 2xCombo, PoE Switch 8xGbit 2xCombo (DGS-1210-08P)
2 381 2 881 2 359
SFP+10GBASE-T Copper Transceiver (DEM-410T)
7 852 9 501 7 779
Switch / 28-port switch combo sfp, Řízený switch, 28 portů (DGS-1250-28XMP)
11 801 14 279 11 690
Switch / 52-port switch combo sfp poe, Řízený switch, 52 portů, PoE (DGS-1250-52XMP)
17 943 21 711 17 773
Switch / 52-port switch combo sfp, Řízený switch, 52 portů (DGS-1250-52X)
11 669 14 119 11 559
Switch / 8p 10 / 100 / 1000 EasySmart, Switch / 8p 10 / 100 / 1000 EasySmart (DGS-1100-08/E)
715 865 709
Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter, Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter (DWA-582)
797 964 790
Bezdrátové technologie
     
4G / LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE, 4G / LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE (DWR-933)
2 988 3 616 2 961
802.11g Wless PoE Switch Access Point, 802.11g Wless PoE Switch Access Point (DWL-2600AP/E)
2 132 2 580 2 113
AP Wireless AC1750 Dual-Band PoE Indoor (DWL-8610AP)
7 930 9 596 7 857
Access Point Wireless AC1750, Access Point Wireless AC1750 (DAP-2695)
4 911 5 942 4 866
Adapter Nano USB Wireless AC1300, Adapter Nano USB Wireless AC1300 (DWA-181)
592 717 587
COVR AC2200 Tri Band Whole Home Wi-Fi Router, Třípásmový Mesh router (COVR-2200/E)
3 579 4 330 3 546
D-LINK DAP-1360 / E, Wireless N Open Source Access Point / Router (DAP-1360/E)
662 801 656
D-LINK, 4G LTE USB Adapter (DWM-222)
1 855 2 245 1 839
D-LINK, AC1200 Wi-Fi Range Extender (DAP-1620/E)
1 094 1 323 1 084
D-LINK, AC1200 Wless Dual-Bnd Outd Unif Acc Pnt (DWL-8710AP)
16 794 20 321 16 636
D-LINK, AC1900 WiFI Gigabit Router (DIR-878)
2 623 3 173 2 599
D-LINK, Access point PoE outdoor dual-band 600N (DWL-6700AP)
4 809 5 819 4 765
D-LINK, AirPremier Indoor AC1200 with PoE (DWL-6610AP)
3 809 4 608 3 774
D-LINK, COVR Whole Home AC1200 Wi-Fi Kit 3er-Se (DAP-1610/E)
814 985 807
D-LINK, DWC-2000 Unified Wireless Controller (DWC-2000)
37 799 45 737 37 442
D-LINK, N300 Wi-Fi Range Extender (DAP-1330/E)
624 755 618
D-LINK, Router / AC1900 EXO Smart Mesh Wi-Fi Route (DIR-1960)
2 777 3 360 2 752
D-LINK, Router / AC2600 EXO Smart Mesh Wi-Fi Route (DIR-2660)
2 999 3 629 2 973
D-LINK, Unified Wireless AC1200 Dual-band PoE AP (DWL-3610AP)
2 703 3 271 2 679
D-LINK, W-less N PoE AP 802.11n 2.4GHz 10 / 100 (DAP-2230)
1 325 1 603 1 313
D-LINK, Wireless AC DualBand Service Rter (DSR-1000AC)
8 360 10 115 8 282
D-LINK, Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router (DIR-842)
1 288 1 559 1 277
D-LINK, Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band (DAP-2610)
1 662 2 012 1 648
D-LINK, Wireless AC2600 Unified Access Point ext (DWL-8620APE)
9 063 10 966 8 979
D-LINK, Wireless AC750 4G LTE Multi-WAN Router (DWR-953)
3 603 4 360 3 570
D-LINK, Wireless N300 Access Point (DAP-2020/E)
560 678 556
D-LINK, Wireless Range Extender N300 (DAP-1325/E)
467 565 463
D-LINK, Wirelss AC1200 Simult D-Band PoE Outd AP (DAP-3662)
4 480 5 420 4 439
D-LINK, mydlink Mini Wi-Fi Smart Plug (DSP-W118/E)
704 852 698
D-Link COVR-C1202 / E Router, 2 jednotky (COVR-C1202/E)
3 655 4 423 3 622
D-Link COVR-C1203 / E Router, 3 jednotky (COVR-C1203/E)
5 214 6 309 5 166
D-Link DWA-127, Wireless N 150 High Gain USB Adapter (DWA-127)
369 447 366
D-Link WiFi Controller, D-Link Wireless Controller (DWC-1000)
9 087 10 995 9 002
D-Link Wireless N Draft 802.11n Wireless, USB (DWA-131)
320 387 268
DLINK DNH-100: Nuclias Connect Hub, DLINK DNH-100: Nuclias Connect Hub (DNH-100)
2 844 3 441 2 818
DLINK, Wi-Fi Water Leak Sensor (DCH-S161)
1 096 1 326 1 087
DLINK, Wireless AC1750 Wave2 Dualband PoE Acces (DAP-2680)
2 276 2 753 2 255
DLINK, Wireless N PoE Outdoor Access Point (DAP-3315)
1 638 1 983 1 624
DLINK, mydlink Pro Wire-Free Camera (DCS-2800LH-EU)
4 232 5 121 4 193
DLINK, mydlink Pro Wire-Free Camera Kit (DCS-2802KT-EU)
7 796 9 434 7 724
DUB-1312 / USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr, DUB-1312 / USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr (DUB-1312)
646 782 640
EXO AC3000 Smart Mesh Wi-Fi Router, Třípásmový Mesh router (DIR-3060)
3 782 4 576 3 747
USB 2.0 10 / 100 Ethernet Adapter (DUB-E100)
620 750 614
USB-C to 4-Port USB 3.0 Hub (DUB-H410)
590 714 585
USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (DUB-E130)
669 810 664
Wireless AC Dual Band Wireless USB, Wireless AC Dual Band Wireless USB (DWA-182)
667 808 662
Wireless AC DualBand USB Micro Adapter (DWM-157)
537 650 533
Wireless AC DualBand USB Micro Adapter, Wireless AC DualBand USB Micro Adapter (DWA-171)
383 463 379
Wireless AC1200 Dual Band Access Point, Wireless AC1200 Dual Band Access Point (DAP-1665)
1 852 2 241 1 835
Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE AP, Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE AP (DAP-2620)
2 176 2 634 2 157
Wireless AC1200 Wave2 DB Outdoor PoE AP, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2, venkovní (DAP-3666)
6 057 7 330 6 001
Wireless AC1200 Wave2 DB PoE AP, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2 (DAP-2662)
3 338 4 039 3 308
Wireless AC2600 Unified Access Point (DWL-8620AP)
7 716 9 336 7 644
Wireless AC600 High-Gain USB Adapter (DWA-172)
531 642 526
Wireless N 150 Micro USB Adapter (DWA-121)
232 281 194
Wireless N AP, Wireless N Access Point (DAP-2310/E)
1 603 1 940 1 589
Wireless N Gb AP, Wireless N Single Band Gigabit PoE Managed Access Point w / Plenum Chassis (DAP-2360)
2 784 3 368 2 759
Wireless N300 Multi-Wan Router, Wireless N300 Multi-Wan Router (DWR-116/E)
796 963 789
Wless AC1200 S-Dual-Band PoE Access Pnt (DAP-2660)
2 182 2 641 2 163
Fyzické zabezpečení
     
D-LINK, DNR-2020-04P JustConnect (DNR-2020-04P)
9 954 12 044 9 862
D-LINK, mydlink Network Video Recorder HDM (DNR-312L)
6 269 7 585 6 211
D-Link DNR-322L, 2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel live view / recording, 1 Ch playback (DNR-322L)
4 863 5 885 4 819
Kabely a adaptéry
     
300cm stacking cable, 300cm stacking cable for DGS-3120 series, DGS-3300 series, DXS-3300 series (DEM-CB300)
6 894 8 341 6 830
50cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series (DEM-CB50)
3 344 4 046 3 314
D-Link DEM-CB100S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M (DEM-CB100S)
2 754 3 333 2 730
Stacking cable for below listed D-Link switches, 100cm (DEM-CB100)
4 841 5 858 4 797
Kamery a fotoaparáty
     
Camera mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080, Camera mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080 (DCS-8325LH)
3 265 3 951 3 236
Camera mydlink Mini Full HD Wi-Fi, Camera mydlink Mini Full HD Wi-Fi (DCS-8000LHV2/E)
1 836 2 222 1 820
D-LINK DCS-932L / E, Securicam Wireless N Home IP Network Camera, WPS, IR w / myDlink (DCS-932L/E)
836 1 012 829
D-LINK, 5megapixel Day & Night Dome Netw Camera (DCS-6517)
11 384 13 775 11 277
D-LINK, Fixed Dome Junction Box (DCS-37-2)
893 1 080 885
D-LINK, Fixed Dome Wall Mount Bracket (DCS-37-1)
893 1 080 885
D-LINK, Full HD 180° Panoramic Camera (DCS-2530L)
3 714 4 494 3 680
D-LINK, HD 180-Degree Wi-Fi Camera (DCS-8100LH)
3 048 3 688 3 021
D-LINK, HD Wi-Fi Day / Night Camera (DCS-936L)
1 734 2 098 1 718
D-LINK, IP Camera mydlink (DCS-5000L/E)
1 454 1 759 1 441
D-LINK, PoE Mini Bullet Vigilance 3MP Outdoor Ca (DCS-4703E)
4 379 5 299 4 339
D-LINK, Professional Outdoor 5 Mpx Camera (DCS-7517)
13 635 16 499 13 507
D-LINK, Vigil F HD Outd Vandal-Proof PoE DomeCam (DCS-4602EV)
3 296 3 988 3 266
D-LINK, Vigilance Full HD 360 PoE Dome Camera (DCS-4622)
4 180 5 058 4 142
D-LINK, Vigilance Full HD PoE Dome Indoor Camera (DCS-4603)
4 512 5 460 4 471
D-LINK, Vigilance HD Outdoor PoE Mini Bullet Cam (DCS-4701E)
3 177 3 844 3 149
D-LINK, mydlink Mini HD Cloud Camera (DCS-8000LH/E)
1 430 1 730 1 417
D-Link DCS-3112, Securicam 1.3 Megapixel CMOS HD Day & Night Network Camera (DCS-3112/E)
10 834 13 109 10 732
D-Link, Full HD 180° Panoramic Camera (DCS-2670L)
4 243 5 134 4 205
DLINK, IPCamera Full HD Outdoor Wi-Fi Camera (DCS-8600LH)
3 573 4 323 3 541
DLINK, Vigil F HD Outd Vandal-Proof PoE DomeCam (DCS-4633EV)
4 397 5 320 4 357
DLINK, Vigilance 5MP V / P O / D Bullet Camera (DCS-4705E)
3 669 4 439 3 635
DLINK, Vigilance 5MP V / P O / D Dome Camera (DCS-4605EV)
3 669 4 439 3 635
DLINK, mydlink Full HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8525LH)
3 243 3 924 3 214
DLINK, mydlink Full HD Wi-Fi Camera (DCS-8300LH)
2 167 2 622 2 147
DLINK, mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8515LH)
2 505 3 031 2 483
DLINK, mydlink HD Wi-Fi Camera (DCS-8010LH)
1 951 2 361 1 934
Full HD Outdoor Wi-Fi Camera, Full HD Outdoor Wi-Fi Camera (DCS-8600LH/E)
3 214 3 890 3 186
IPCamera Dome PoE 5MP Fisheye, Bezpečnostní IP kamera (DCS-4625)
4 897 5 925 4 852
Outdoor IP Camera 2MPix Day & Night, Outdoor IP Camera 2MPix Day & Night (DCS-7513/E)
8 425 10 194 8 347
Pendant Mount for DCS-6511 (DCS-34-2)
1 972 2 386 1 955
Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-Band, Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-Band (COVR-1102/E)
2 520 3 050 2 498
Pasivní síové prvky
     
3M 40G Direct Attach Stacking Cable (DEM-CB300QXS)
5 606 6 783 5 554
D-LINK, Harness / Functional Cable for Cameras (DCS-11)
695 841 689
D-LINK, Stacking Cable 120G CXP 50cm (DEM-CB50CXP)
5 430 6 571 5 380
D-Link DEM-CB300S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M (DEM-CB300S)
3 908 4 728 3 872
DLINK, DCY Y Stacking Cable 150cm (DPS-CB150-2PS)
1 163 1 407 1 153
USB KVM Switch 2p with Audio (DKVM-222)
781 945 774
Počítačové komponenty
     
589 watts Redundant Power Supply (DPS-700)
21 656 26 204 21 452
D-LINK, 156W Modular Redundant Power Supply (DPS-500A)
8 824 10 677 8 742
DLINK, 240W Universal AC input / Full range (DIS-N240-48)
2 796 3 383 2 771
DLINK, 30W Ultra slim design with 17.5mm 1SU (DIS-H30-24)
912 1 104 904
DLINK, 480W Universal AC input / Full range (DIS-N480-48)
5 144 6 225 5 098
DLINK, 60W Ultra slim design with 17.5mm 1SU (DIS-H60-24)
1 167 1 413 1 157
Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis (DMC-1001)
4 498 5 443 4 457
Průmyslové IoT - sítě
     
AirPremier Indoor AC2600 with PoE, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2 (DBA-2820P)
8 833 10 688 8 751
DLINK, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX (DIS-S310LX)
3 999 4 839 3 963
DLINK, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX (DIS-S302SX)
2 909 3 520 2 883
DLINK, 12-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Ind (DIS-200G-12PS)
14 035 16 983 13 903
DLINK, 12-Port Layer2 Smart Managed Gigabit PoE (DIS-200G-12S)
11 696 14 153 11 586
DLINK, 24 Ports SFP 4 Port 10G SFP+Single AC (DIS-700G-28XS)
82 864 100 266 82 075
DLINK, 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10 / 100 (DIS-100E-5W)
2 909 3 520 2 883
DLINK, 8 Port Unmanaged Switch with 8 x 10 / 100 (DIS-100E-8W)
3 543 4 286 3 510
DLINK, AC2200 Tri-Band Home Mesh Wi-Fi 2-Pack (COVR-2202)
7 037 8 515 6 972
DLINK, L2 Managed Switch 10xG 8 PoE 4xSFP (DIS-300G-14PSW)
27 513 33 291 27 253
DLINK, L2 Managed Switch 6xG 4 PoE 2xSFP (DIS-300G-8PSW)
23 661 28 630 23 438
DLINK, L2 Managed Switch 8xG ports 4xSFP (DIS-300G-12SW)
17 059 20 641 16 898
DLINK, Unmanaged Switch 4xG 1xSFP ports (DIS-100G-5SW)
5 142 6 221 5 095
DLINK, Unmanaged Switch 4xGPoE 1xSFP ports (DIS-100G-5PSW)
7 852 9 501 7 779
DLINK, Unmanaged Switch 5xG ports (DIS-100G-5W)
4 571 5 530 4 529
Nuclias 1Y additional license for access point, Licence pro Nuclias Cloud 1 rok pro AP (DBA-WW-Y1-LIC)
1 308 1 583 1 296
Nuclias 3Y additional license for access point, Licence pro Nuclias Cloud 3 roky pro AP (DBA-WW-Y3-LIC)
3 270 3 957 3 241
Nuclias ClouD- Smart+Switch+1yr+8 port, Řízený switch, 8 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-10MP)
5 553 6 719 5 501
Nuclias Cloud-Licence add 1yr Smart Switch, Licence pro Nuclias Cloud 1 rok pro Switch (DBS-WW-Y1-LIC)
591 715 586
Nuclias Cloud-Licence add 3yr Smart Switch, Licence pro Nuclias Cloud 3 roky pro Switch (DBS-WW-Y3-LIC)
1 308 1 583 1 296
Nuclias Cloud-Smart+Switch 1yr-24 port, Řízený switch, 24 + 4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-28)
4 626 5 597 4 584
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1 yr -24 port, Řízený switch, 24 PoE + 4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok, 370W PoE power budget (DBS-2000-28MP)
11 640 14 084 11 530
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1 yr24 port, Řízený switch, 24 +4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok, 193W PoE power budget (DBS-2000-28P)
9 967 12 060 9 875
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1yr-48 port, Řízený switch, 48 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-52)
8 958 10 839 8 875
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1yr-48 port, Řízený switch, 8 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-52MP)
17 336 20 976 17 172
Nuclias Wireless AC1300 Wave2 1yr licence, Access Point, Wave 2 MU-MIMO + roční licence pro Nuclias Cloud (DBA-1210P)
3 728 4 511 3 694
Wireless AC1900 Wave2 Nuclias AP, Wireless AC1900 Wave2 Nuclias AP (DBA-2520P)
6 182 7 480 6 125
Servisní podpora - software
     
DLINK, D-ViewCam Plus 32ch VMS License (DCS-250-VMS-032-LIC)
23 760 28 749 23 536
Servisní podpora - síové produkty
     
3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - D-Link Assist Silver (DAS-C-3YSBD)
2 692 3 257 2 668
D-Link Wireless Controller 6 AP Service Pack, D-Link Wireless Controller 6 AP Service Pack (DWC-1000-AP6-LIC)
6 108 7 390 6 051
D-Link Wireless Controller VPN Security Serv. Pack, D-Link Wireless Controller VPN Security Service Pack (DWC-1000-VPN-LIC)
4 759 5 758 4 716
DLINK, D-View 7 Network administration soft (DV-700-N25-LIC)
11 585 14 018 11 476
DLINK, Service / network configuration (DAS-C-NETWORK)
1 700 2 057 1 685
DLINK, Service / video planning+configuration (DAS-P-VIDEO)
4 857 5 877 4 813
DLINK, Service / wlan planning (DAS-P-WIFI)
4 857 5 877 4 813
DLINK, Service / wlan planning on-site (DAS-S-WIFI-S)
21 064 25 487 20 865
DLINK, Service / wlan planning on-site >10000qm (DAS-S-WIFI-XL)
18 431 22 301 18 257
DLINK, Service / wlan planning onsite >5000qm (DAS-S-WIFI-M)
36 715 44 425 36 369
Sítě přes 230V
     
D-LINK, PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Start Kit (DHP-601AV/E)
1 098 1 328 1 088
PowerLine AV 500 Wless N Mini Strter Kit, PowerLine AV 500 Wless N Mini Strter Kit (DHP-W311AV/E)
1 493 1 807 1 480
Síové příslušenství
     
1-Port Gb Injector, 1-Port Gigabit PoE Injector (DPE-101GI)
599 725 594
D-LINK, 1-Port Gigabit 30W PoE Injector (DPE-301GI)
957 1 158 949
D-LINK, 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10 / 100 / (DPE-301GS)
716 867 710
D-LINK, 2-Port Gigabit PoE Extender (DPE-302GE)
1 816 2 197 1 800
Síový software
     
D-LINK, DGS-3120-24SC Standard to Enhanced Image (DGS-3120-24SC-SE-LIC)
4 321 5 228 4 282
D-LINK, DGS-3120-48TC Standard to Enhanced Image (DGS-3120-48TC-SE-LIC)
7 976 9 650 7 902
D-Link DGS-3620 Image Upgrade License, DGS-3620-28PC Standard to Enhanced Image Upgrade License (DGS-3620-28PC-SE-LIC)
20 981 25 387 20 783
D-Link DGS-3620 Image Upgrade License, DGS-3620-28SC Standard to Enhanced Image Upgrade License (DGS-3620-28SC-SE-LIC)
12 828 15 522 12 707
D-Link DGS-3620 Image Upgrade License, DGS-3620-28TC Standard to Enhanced Image Upgrade License (DGS-3620-28TC-SE-LIC)
17 025 20 600 16 864
D-Link DGS-3620 Image Upgrade License, DGS-3620-52P Standard to Enhanced Image Upgrade License (DGS-3620-52P-SE-LIC)
23 019 27 853 22 802
D-Link DGS-3620 Image Upgrade License, DGS-3620-52T Standard to Enhanced Image Upgrade License (DGS-3620-52T-SE-LIC)
37 633 45 536 37 278
D-Link Wless Controll 2000 32 AP S Pack, Rozšiřující licence pro dalších 32 AP pro controller DWC-2000 (DWC-2000-AP32-LIC)
14 152 17 124 14 018
DLINK, D-ViewCam Plus IVS Count License 1 chan (DCS-250-COU-001-LIC)
12 556 15 193 12 437
DLINK, D-ViewCam Plus IVS Presence / Tripwire Lic (DCS-250-PRE-001-LIC)
2 894 3 502 2 868
DLINK, Licence for DGS-3630-28PC / SI (DGS-3630-28PC-SM-LIC)
25 310 30 626 25 072
DLINK, Licence for DGS-3630-52PC / SI (DGS-3630-52PC-SM-LIC)
35 215 42 610 34 882
DLINK, License for DGS-3630 28SC stnd t enhanc (DGS-3630-28SC-SE-LIC)
16 507 19 973 16 351
DLINK, License for DGS-3630 28TC stnd t enhanc (DGS-3630-28TC-SE-LIC)
11 005 13 316 10 901
DLINK, License for DGS-3630-28SC (DGS-3630-28SC-SM-LIC)
29 712 35 952 29 432
DLINK, License for DGS-3630-28TC (DGS-3630-28TC-SM-LIC)
25 310 30 626 25 072
DLINK, License for DGS-3630-52TC (DGS-3630-52TC-SM-LIC)
35 215 42 610 34 882
DLINK, License for DGS-3630-52TC SI to EI (DGS-3630-52TC-SE-LIC)
22 009 26 631 21 801
DLINK, Update License for DGS-3630-52PC (DGS-3630-52PC-SE-LIC)
22 009 26 631 21 801
DLINK, Wireless AC 1300 Wave2 Dual Access P (DWL-6620APS)
7 491 9 064 7 422
DLINK, Wireless AC2200 Wave 2 Tri- Access P (DWL-7620AP)
6 953 8 413 6 889
License update for DGS-3630-28PC, License update for DGS-3630-28PC (DGS-3630-28PC-SE-LIC)
11 005 13 316 10 901
Telefony
     
D-LINK, Ceiling Mount Bracket for Dome Cameras (DCS-37-3)
363 440 304

Copyright (C) 2020 SWOND s.r.o.