SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Broadcom
Aktivní síťové prvky
HDD, NAS, mechaniky
Kabely a adaptéry
Počítače stolní
Počítačové komponenty
Servery
Storage software

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
BCM EMULEX FC 1-PORT 64 GEN 7 PCIE (LPE36000-M64)
53 991 65 330 53 477
BCM EMULEX FC 2-PORT 64 GEN 7 PCIE (LPE36002-M64)
84 403 102 127 83 599
BCM5719-4P - 4 x 1GbE PCIe NIC (BCM95719A1904AC)
2 508 3 035 2 486
BROADCOM HW, FC-ECD Fibre Channel Card PCIE 2P 32GFC (LPE35002-M2)
70 304 85 068 69 634
BROADCOM, Assy Top BCM957412A4120AC Cloud (BCM957412A4120AC)
5 891 7 128 5 836
BROADCOM, Assy Top BCM957414A4140C Cloud (BCM957414A4140C)
10 113 12 236 10 019
BROADCOM, Assy Top BCM957414A4142CC Cloud (BCM957414A4142CC)
6 010 7 272 5 954
BROADCOM, Assy Top BCM957416A4160C Cloud P210TEP (BCM957416A4160C)
7 282 8 811 7 215
BROADCOM, CVPM05 CacheVault Power Module Kit (05-50039-00)
2 856 3 456 2 830
BROADCOM, FG LPE35004-M2 GEN7 32GFC PCIE 4P (LPE35004-M2)
98 406 119 072 97 469
BROADCOM, LP 16GFC LW SFP+OPT TCVR 1PC (LP16-LW-OPT-1)
47 428 57 388 46 976
BROADCOM, LP 16GFC LW SFP+Opt Tcvr 2pc (LP16-LW-OPT-2)
71 195 86 147 70 517
BROADCOM, LP 32GFC LW SFP+Opt Tcvr 2pc (LP32-LW-OPT-2)
128 372 155 330 127 149
BROADCOM, LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 1pc (LP32-SW-OPT-1)
19 633 23 756 19 448
BROADCOM, LightPulse 1P 16GB FC Adapter MONTREAL (LPE31000-M6)
27 976 33 851 27 712
BROADCOM, LightPulse 1P 32GB FC Adapter ATHENS (LPE32000-M2)
36 360 43 996 36 017
BROADCOM, LightPulse 2P 16GB FC Adapter ATLANTA (LPE31002-M6)
43 242 52 323 42 830
BROADCOM, LightPulse 2P 32GB FC Adapter GRENOBLE (LPE32002-M2)
56 233 68 042 55 697
BROADCOM, LightPulse 4P 16GB FC Adapter INNSBRUCK (LPE31004-M6)
60 973 73 777 60 392
BROADCOM, NetXtreme N210P Wh+2 x 10G SFP+OCP 3.0 (BCM957412N4120C)
8 209 9 932 8 133
BROADCOM, NetXtreme N425G Thor 4x25G OCP3 Generic (BCM957504-N425G)
10 684 12 927 10 583
BROADCOM, NetXtreme-E -Series Dual-Port 100G NIC (BCM957508-P2100G)
25 172 30 458 24 934
BROADCOM, NetXtreme-E Quad-Port 25G PCIe NIC (BCM957504-P425G)
10 684 12 927 10 583
Fibre Channel Card 32GFC PCIE 1P GEN7 (LPE35000-M2)
45 024 54 479 44 596
NetXtreme-E N2100G-2x 100GbE OCP 3.0Adap (BCM957508-N2100G)
15 520 18 779 15 373
Transceiver QSFP28 100 GE SR4 70m OM3 (AFBR-89CDHZ)
3 864 4 675 3 829
Transceiver SFP+10GE SR 300m 850nm (AFBR-710SMZ)
632 764 626
Transceiver SFP28 25GE / 10G MM 850nm (AFBR-735SMZ)
1 853 2 242 1 836
HDD, NAS, mechaniky
     
BCM NETXTREME 1x100G M1100G16 OCP 2.0 (BCM957504-M1100G16)
15 264 18 469 15 120
BCM NETXTREME 1x100G N1100G OCP 3.0 (BCM957504-N1100G)
16 790 20 316 16 631
BCM NETXTREME 1x50G M150p OCP 2.0 (BCM957414M4143C)
9 942 12 030 9 850
BROADCOM, 9500-16e 12Gb / s HBA TriMode SAS / NVMe (05-50075-00)
19 292 23 343 19 110
BROADCOM, 9500-8e 12Gb / s HBA TriMode SAS / NVMe / SATA (05-50075-01)
11 698 14 155 11 588
BROADCOM, 9500-8i 12Gb / s HBA TriMode SAS / NVMe / SATA (05-50077-03)
9 447 11 431 9 359
BROADCOM, 9560-16i 12Gb / s MR TriMode SAS / NVMe / SATA (05-50077-00)
24 513 29 661 24 282
BROADCOM, 9560-8i 12Gb / s MR TriMode SAS / NVMe / SATA (05-50077-01)
20 424 24 712 20 231
BROADCOM, 9580-8i8e 12Gb / s MR TriMode SAS / NVMe (05-50076-00)
23 968 29 001 23 742
BROADCOM, Assy Top BCM95720A2003AC (BCM95720A2003AC)
1 377 1 667 1 365
BROADCOM, CC-CCX-NX1 M125p Wh 1 x 25G (BCM957412M4122C)
4 963 6 006 4 918
BROADCOM, Cable x8 8654 2x4 8612 Oculink AltWiring (05-60001-00)
1 959 2 370 1 941
BROADCOM, Cable x8 8654 2x4 8643 9402 BLK SAS 1M (05-60003-00)
1 210 1 464 1 199
BROADCOM, Cable x8 8654 2x4 8643 WHT SMC 1M (05-60002-00)
1 210 1 464 1 199
BROADCOM, Cable x8 8654 to 1x8 8654 9402 1M (05-60007-00)
1 984 2 400 1 966
BROADCOM, Cable x8 8654 to 2x4 8654 9402 1M (05-60004-00)
1 959 2 370 1 941
BROADCOM, Cable x8 8654 to 2xU.2 Direct 1M (05-60005-00)
1 268 1 534 1 256
BROADCOM, Cable x8 8654 to 8xU.3 Direct 1M (05-60006-00)
1 556 1 882 1 542
BROADCOM, MegaRAID SAS 9341-8i SGL 8P12GbsSATA+SAS (05-26106-00)
6 947 8 406 6 882
BROADCOM, NetXtreme M225p 2 x 25G SFP28 OCP 2.0 (BCM957414M4142C)
5 853 7 082 5 799
BROADCOM, NetXtreme N210GBT 2 x 10GBASE-T OCP 3.0 (BCM957416N4160C)
9 604 11 621 9 515
BROADCOM, NetXtreme N225p 2 x 25G OCP 3.0 (BCM957414N4140C)
6 635 8 028 6 573
BROADCOM, NetXtreme-E M210p 2 x 10G SFP+OCP 2.0 (BCM957412M4123C)
5 465 6 613 5 415
BROADCOM, NetXtreme-E M210tp 2 x 10GBASE-T RJ45 (BCM957416M4163C)
8 329 10 078 8 252
BROADCOM, P411W-32P 00 GA Single Kit (05-50054-00)
15 514 18 772 15 368
BROADCOM, SAS 9380-8i8e Single Kit 2GB (05-25716-00)
19 087 23 096 18 907
Kabely a adaptéry
     
BROADCOM, CBL-SFF8643- 8087-06M 0.6m Cab (05-26117-00)
452 546 448
BROADCOM, CBL-SFF8643- 8087-08M 0.8m Cab (05-26118-00)
452 546 448
BROADCOM, CBL-SFF8643-08M 0.8m Cab SFF8643-SFF8643 (05-26113-00)
467 565 463
BROADCOM, CBL-SFF8643-10M 1.0m Cab SFF8643-SFF8643 (05-26112-00)
467 565 463
BROADCOM, CBL-SFF8643-8087-10M 1m SFF8643-SFF8087 (05-26119-00)
452 546 448
BROADCOM, CBL-SFF8643-SATASB-05M 0.5m Cab (L5-00219-00)
452 546 448
BROADCOM, CBL-SFF8644-8088-10M 1mExtrnl CabSFF8644 (L5-25196-00)
2 391 2 893 2 370
BROADCOM, Cable U.2 Enabler HD to HD W SMC 1M (05-60008-00)
1 671 2 022 1 656
Počítače stolní
     
BROADCOM, BBU-BRACKET-05 Rem Mt Brkt f / BBUs+Cache (L5-25376-00)
743 899 737
Počítačové komponenty
     
BROADCOM, CVPM02 CacheVlt Acc f / 9361-16i+9380-8i8e (05-50038-00)
2 332 2 822 2 312
Servery
     
BROADCOM, MegaRAID CacheCade Pro 2.0 SW Pck (L5-25188-04)
4 669 5 649 4 626
Storage software
     
BROADCOM, MegaRAID SafeStore Software Physical Key (L5-25188-01)
1 873 2 266 1 856

Copyright (C) 2022 SWOND s.r.o.