SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Mellanox
Aktivní síové prvky
Kabely a adaptéry
Pasivní síové prvky
Počítačové komponenty
Racky a skříně
Servisní podpora - síové produkty
Síové příslušenství

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
10GbE / 100GbE 1U 48xSFP28p 8xQSFP28p (MSN2410-BB2RC)
370 957 448 858 367 424
25GbE / 100GbE 1U 48xSFP28p 8xQSFP28p (MSN2410-CB2RC)
479 042 579 641 474 480
Mellanox, 100m 100G QSFP28 SWDM4 Optical Transceiv (FTLC9152RGPL)
18 124 21 930 17 953
Mellanox, 10GE RJ45 1U Open Eth Switch w / ONIE 48p (5812-54T-O-AC-B)
243 894 295 112 241 572
Mellanox, 130Tb / s 648-p InfiniBand Switch RoHS R6 (MCS7500)
2 964 219 3 586 705 2 935 988
Mellanox, 48p GE RJ45 ONIE 4x10G SFP+Helix4 ARM A9 (4610-54T-O-AC-B)
69 685 84 319 69 022
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 15m (MFA2P10-A015)
4 165 5 039 4 127
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 20m (MFA2P10-A020)
4 308 5 213 4 269
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 30m (MFA2P10-A030)
4 631 5 604 4 589
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 5m (MFA2P10-A005)
3 986 4 823 3 949
Mellanox, BlueField SmartNIC 100GbE (MBF1L516A-CSNAT)
69 648 84 274 68 985
Mellanox, BlueField TM Controller card 100Gb / s QSF (MBF1M636A-CSNAT)
86 606 104 793 85 781
Mellanox, BlueField TM SmartNIC 25GbE dual-port (MBF1M332A-ASCAT)
66 223 80 129 65 592
Mellanox, CabModETH 25GbE 100Gb / s-25Gb / s QSFP28 (MAM1Q00A-QSA28-S)
2 085 2 523 2 066
Mellanox, ConnectX -4 Lx EN network interface card (MCX4121A-ACUT)
7 296 8 828 7 228
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN NW ITF card 10GbE DP (MCX312C-XCCT)
7 049 8 529 6 984
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN NW ITF card 40 / 56GbE (MCX313A-BCCT)
11 069 13 393 10 964
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN card f OCP 40GbE QSFP (MCX345A-BCPN)
9 022 10 917 8 939
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN card f OCP 40GbE dual (MCX346A-BCPN)
11 069 13 393 10 964
Mellanox, ConnectX-3 Pro VPI Adapt card DP QSFP (MCX354A-FCCT)
15 495 18 749 15 349
Mellanox, ConnectX-3 VPI Adapt card SP QSFP FDR IB (MCX353A-FCBT)
12 902 15 611 12 780
Mellanox, ConnectX-3 VPI Adp card SP QSFP FDR 56Gb (MCX353A-FCCT)
12 902 15 611 12 780
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 100GbE SP (MCX415A-CCAT)
21 202 25 654 21 002
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 40 / 56GbE DP (MCX414A-BCAT)
13 835 16 741 13 705
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 40 / 56GbE SP (MCX413A-BCAT)
11 069 13 393 10 964
Mellanox, ConnectX-4 EN card 50GbE QSFP28 PCIe3.0 (MCX413A-GCAT)
12 555 15 192 12 437
Mellanox, ConnectX-4 EN card 50GbE dual-prt QSFP28 (MCX414A-GCAT)
15 668 18 959 15 521
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE DP (MCX4121A-XCAT)
7 049 8 529 6 984
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE SP (MCX4111A-XCAT)
5 640 6 824 5 587
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE DP (MCX4121A-ACAT)
7 296 8 828 7 228
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE SP (MCX4111A-ACAT)
5 886 7 122 5 832
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 40GbE SP (MCX4131A-BCAT)
11 069 13 393 10 964
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card 50GbE QSFP28 PCIe (MCX4131A-GCAT)
12 555 15 192 12 437
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP 25GbE SFP28 (MCX4411A-ACAN)
5 886 7 122 5 832
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP 25GbE dual (MCX4421A-ACAN)
7 296 8 828 7 228
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 10GbE dual (MCX4421A-XCQN)
7 049 8 529 6 984
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 25GbE SFP28 (MCX4411A-ACQN)
5 886 7 122 5 832
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 25GbE dual (MCX4421A-ACQN)
7 296 8 828 7 228
Mellanox, ConnectX-4 VPI Adpt card FDR IB 40 / 56GbE (MCX453A-FCAT)
12 902 15 611 12 780
Mellanox, ConnectX-4 VPI Adpt card FDR IB+40 / 56GbE (MCX455A-FCAT)
12 902 15 611 12 780
Mellanox, ConnectX-5 EN NW Intf 10 / 25Gbe SFP28 (MCX512A-ACAT)
9 973 12 068 9 881
Mellanox, ConnectX-5 EN NW iNT cARD 50Gbe QSFP28 (MCX516A-GCAT)
18 919 22 892 18 741
Mellanox, ConnectX-5 Ex EN NW Int Crd 40GbE QSFP28 (MCX516A-BDAT)
20 752 25 110 20 556
Mellanox, ConnectX-5 Ex EN card 100GbE dual QSFP28 (MCX516A-CDAT)
31 819 38 501 31 519
Mellanox, ConnectX-5 Ex Network Int Card (MCX546A-CDAN)
31 819 38 501 31 519
Mellanox, ConnectX-5 Ex VPI adapter EDR IB100Gb / s (MCX555A-ECAT)
21 202 25 654 21 002
Mellanox, ConnectX-5 Ex VPI adapter card IB100Gb / s (MCX556A-EDAT)
31 819 38 501 31 519
Mellanox, ConnectX-5 VPI EDR100Gb / s Single Port (MCX545A-ECAN)
21 202 25 654 21 002
Mellanox, ConnectX-5 VPI Socket Direct EDR100Gb / s (MCX556M-ECAT-S25)
25 456 30 801 25 215
Mellanox, ConnectX-6 VPI Adap Card HDR IB 200Gb / S (MCX654105A-HCAT)
31 819 38 501 31 519
Mellanox, ConnectX-6 VPI Adpcard SP QSFP56 Tall Br (MCX653106A-ECAT)
25 456 30 801 25 215
Mellanox, ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP (MCX511F-ACAT)
9 163 11 087 9 078
Mellanox, ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP28 PCIe3.0 (MCX512F-ACAT)
10 965 13 268 10 862
Mellanox, ConnectX5 NIC 100GbE DP QSFP28 PCIe3.0 (MCX516A-CCAT)
25 456 30 801 25 215
Mellanox, ConnectX5 NIC 100GbE SP QSFP28 PCIe3.0 (MCX515A-CCAT)
21 202 25 654 21 002
Mellanox, ConnectX5 VPI Adptr EDR IB 100Gb / s DP (MCX556A-ECAT)
25 456 30 801 25 215
Mellanox, InfiniBand X2 Switch 36 QSFP+Pt 2PS (MSX6710G-FS2F2)
683 704 827 281 677 192
Mellanox, MetroDX 10km long haul 40G Swi (MTX6100-2SFS)
1 027 743 1 243 569 1 017 955
Mellanox, Mod ETH 1GbE 1Gb / s SFP Base-T 100m (MC3208411-T)
2 961 3 583 2 935
Mellanox, Opt Fib Cab MPO 40Gb / s QSFP up to 300m (MC2210411-SR4E)
11 482 13 893 11 374
Mellanox, Opt Mod 40Gb / s QSFP LC 1310nm LR4 10km (MC2210511-LR4)
94 177 113 954 93 280
Mellanox, Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m (MC3208011-SX)
1 463 1 771 1 450
Mellanox, Opt Trans 25GbE 25Gb / s SFP28 1310nm 10km (MMA2L20-AR)
10 619 12 849 10 519
Mellanox, Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm (MMA1L30-CM)
44 948 54 387 44 520
Mellanox, Optical Trans 100GbE QSFP28 MPO 1310nm (MMA1L10-CR)
78 795 95 342 78 045
Mellanox, Optical Transceiver 100GbE QSFP28 PSM4 (MMS1C10-CM)
27 704 33 521 27 442
Mellanox, Quantum TM HDR InfiniBand Swtch 40QSFP56 (MQM8700-HS2F)
499 574 604 485 494 816
Mellanox, QuantumTM HDR InfiniBand 40xQS (MQM8790-HS2R)
399 577 483 488 395 771
Mellanox, QuantumTM HDR InfiniBand 40xQSFP56 2xAC (MQM8790-HS2F)
399 577 483 488 395 771
Mellanox, Rack installation kit for MSBxx MSNxx (MTEF-KIT-S)
5 098 6 168 5 051
Mellanox, Rack installation static kit for 1U (MTEF-KIT-A)
1 939 2 346 1 921
Mellanox, SFP+Opt Mod f / 10GBASE-LR (MFM1T02A-LR)
10 965 13 268 10 862
Mellanox, SFP+Opt Mod f / 10GBASE-SR (MFM1T02A-SR)
4 201 5 083 4 163
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 16 QSFP28 2Pwr C2P (MSN2100-CB2R)
299 614 362 532 296 760
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 16 QSFP28 2Pwr P2C (MSN2100-CB2F)
299 614 362 532 296 760
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr P2C (MSN2010-CB2RC)
182 057 220 289 180 323
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 32 QSFP28 X86 P2C (MSN2700-CS2F)
556 469 673 327 551 169
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U Open swtch w / Onie 16 (MSN2100-CB2FO)
235 426 284 866 233 184
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U swtch w / Cumulus Lnx16 (MSN2100-CB2FC)
321 044 388 463 317 986
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U swtch w / Cumulus Lnx32 (MSN2700-CS2FC)
648 274 784 412 642 100
Mellanox, SpctrmTM 10GbE / 100GbE 1U 48 SFP28 x86 (MSN2410-BB2R)
299 614 362 532 296 760
Mellanox, SpctrmTM 10GbE / 100GbE swtch w / Cmls Lnx48 (MSN2410-BB2FC)
370 957 448 858 367 424
Mellanox, SpctrmTM 25 / 100 GbE 1U 48 SFP28 8 QSFP28 (MSN2410-CB2FO)
385 301 466 214 381 631
Mellanox, SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp C2P (MSN2100-BB2RC)
281 121 340 157 278 444
Mellanox, SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp P2C (MSN2100-BB2F)
214 030 258 977 211 992
Mellanox, SpctrmTM 40GbE 1U MLNX-OS QSFP28 (MSN2700-BS2R)
342 440 414 352 339 179
Mellanox, SpctrmTM based 10GbE / 100GbE 1U Open (MSN2410-BB2F)
299 614 362 532 296 760
Mellanox, SpctrmTM based 40GbE 1U Open Swi ONIE (MSN2700-BS2FO)
281 121 340 157 278 444
Mellanox, Spectrum 10 / 25GbE 100GbE 1U 18 SFP28 (MSN2010-CB2F)
161 318 195 194 159 781
Mellanox, Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P (MSN2010-CB2FO)
140 579 170 100 139 240
Mellanox, Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr x86 2c (MSN2010-CB2FC)
182 057 220 289 180 323
Mellanox, Spectrum TM 100GbE 1U 16 QSFP28p 2AC (MSN2100-CB2RC)
321 044 388 463 317 986
Mellanox, Spectrum TM 100GbE 1U 32 QSFP28p 2AC (MSN2700-CS2R)
556 469 673 327 551 169
Mellanox, Spectrum TM 25GbE / 100GbE 1U (MSN2410-CB2F)
428 059 517 951 423 982
Mellanox, Spectrum TM 25GbE / 100GbE 1U Open Eth (MSN2410-CB2R)
428 059 517 951 423 982
Mellanox, Spectrum TM 40GbE 1U 16 QSFP28 ports 2AC (MSN2100-BB2FC)
281 121 340 157 278 444
Mellanox, Spectrum-2 100GbE 1U Open Eth Swt QSFP28 (MSN3700-CS2F)
667 769 808 000 661 409
Mellanox, Spectrum-2 R based 100GbE 2U Open Ether (MSN3800-CS2R)
955 352 1 155 976 946 254
Mellanox, Switch-IB 2 based InfiniBand 1 (MSB7780-ES2F)
497 742 602 268 493 002
Mellanox, Switch-IB 2 based InfiniBand 1U Switch (MSB7800-ES2F)
432 206 522 970 428 090
Mellanox, Switch-IB TM 2 EDR 36 QSFP28 ports (MSB7560-E)
656 687 794 592 650 433
Mellanox, Switch-IB TM 2 EDR 36 ports RoHS R6 (MSB7570-E)
370 208 447 952 366 682
Mellanox, Switch-IBTM 2 EDR InfiniBand 1U 36QSFP28 (MSB7890-ES2F)
359 619 435 139 356 194
Mellanox, Trans 100GbE QSFP28 MPO 850nm 100m DDMI (MMA1B00-C100D)
8 917 10 789 8 834
Mellanox, Trans 25GbE SFP28 LC-LC 850nm up to 100m (MMA2P00-AS-SP)
4 201 5 083 4 163
Mellanox, Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI (MMA1B00-B150D)
6 908 8 359 6 844
Mellanox, Transceiver IB EDR 100Gb / s QSFP28 850NM (MMA1B00-E100)
17 294 20 925 17 131
Mellanox, X86 dual-core chassis mng module RoHS R6 (MMB7500)
205 216 248 311 203 261
QuantumTM HDR InfiniBand 40xQSFP56 2xAC (MQM8700-HS2R)
499 574 604 485 494 816
Kabely a adaptéry
     
Mellanox, Act Fib Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 20m (MC220731V-020)
13 246 16 027 13 121
Mellanox, Active Fiber Cab IB EDR 100Gb / s LSZH 1m (MFA1A00-E001)
16 773 20 296 16 615
Pasivní síové prvky
     
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 10m (MFS1S90-H010E)
100 034 121 041 99 081
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 15m (MFS1S90-H015E)
102 329 123 818 101 354
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 20m (MFS1S90-H020E)
104 590 126 554 103 594
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 30m (MFS1S90-H030E)
110 756 134 015 109 702
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 3m (MFS1S90-H003E)
98 218 118 843 97 282
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 50m (MFS1S00-H050E)
55 395 67 029 54 868
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 5m (MFS1S90-H005E)
99 109 119 921 98 165
Act Fiber Cbl IBHDR <200Gb / s QSFP56 100m (MFS1S00-H100E)
77 663 93 972 76 923
Mellanox, Act Fib Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 10m (MC2210310-010)
7 717 9 337 7 645
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 10m (MFA1A00-E010)
16 911 20 463 16 752
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 15m (MFA1A00-E015)
17 845 21 593 17 677
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 3m (MFA1A00-E003)
16 047 19 417 15 896
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 5m (MFA1A00-E005)
16 289 19 710 16 136
Mellanox, Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb / S 30m (MFS1S50-H030E)
52 038 62 966 51 542
Mellanox, Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb / S 3m (MFS1S50-H003E)
48 612 58 821 48 149
Mellanox, Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb / S 5m (MFS1S50-H005E)
48 681 58 904 48 217
Mellanox, Act Fib Cab IB QDR / FDR10 40Gb / s QSFP 15m (MC2206310-015)
11 655 14 103 11 545
Mellanox, Act Fib Cab IB QDR / FDR10 40Gb / s QSFP 50m (MC2206310-050)
17 119 20 714 16 958
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 10m (MC220731V-010)
12 001 14 521 11 887
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 30m (MC220731V-030)
15 909 19 250 15 759
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 3m (MC220731V-003)
11 448 13 852 11 340
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 5m (MC220731V-005)
11 620 14 061 11 511
Mellanox, Act Fib Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 15m (MC220731V-015)
12 623 15 274 12 504
Mellanox, Act Fib Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 50m (MC220731V-050)
21 581 26 113 21 377
Mellanox, Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb / s Q (MFS1S00-H003E)
31 645 38 290 31 346
Mellanox, Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb / s QSFP56 10m (MFS1S50-H010E)
51 216 61 971 50 728
Mellanox, Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s (MFS1S00-H020E)
33 616 40 676 33 299
Mellanox, Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe (MFA7A50-C010)
25 074 30 339 24 837
Mellanox, Act Fibr Cbl IB QDR / FDR10 40Gb / s QSFP 5m (MC2206310-005)
10 827 13 100 10 724
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE 100Gb / s QSFP LSZH 3m (MFA1A00-C003)
12 554 15 190 12 435
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE 100Gb / s QSFP LSZH 5m (MFA1A00-C005)
12 692 15 358 12 573
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 10m (MFA1A00-C010)
12 969 15 693 12 847
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 15m (MFA1A00-C015)
13 280 16 069 13 155
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 20m (MFA1A00-C020)
13 592 16 446 13 464
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 30m (MFA1A00-C030)
14 283 17 283 14 149
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 50m (MFA1A00-C050)
30 400 36 784 30 113
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 10m (MFA2P10-A010)
4 056 4 907 4 019
Mellanox, Active optical cable 25GbE SFP28 3m (MFA2P10-A003)
3 912 4 733 3 876
Mellanox, Cable Eth100GbE to 4x25GbE QSFP28 2m (MCP7F00-A002R30N)
3 840 4 646 3 805
Mellanox, Mellanox ACT Fiber Hbd Sol ETH 100Gbe (MFA7A50-C005)
24 347 29 460 24 118
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl ETH QSFP 3m (MC2210310-003)
7 294 8 826 7 226
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl Eth 40Gb / s QSFP 5m (MC2210310-005)
7 435 8 997 7 366
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB 100Gb / s QSFP 30m (MFA1A00-E030)
21 304 25 778 21 103
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB 100Gb / s QSFP 50m (MFA1A00-E050)
30 400 36 784 30 113
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB 40Gb / s QSFP 30m (MC2206310-030)
13 972 16 906 13 840
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB EDR 100Gb / s (MFA1A00-E100)
51 079 61 806 50 593
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB EDR QSFP20m (MFA1A00-E020)
18 848 22 807 18 671
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl VPI 56Gb / s QSFP 25m (MC220731V-025)
15 114 18 287 14 971
Mellanox, Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE (MFA7A50-C030)
35 727 43 230 35 390
Mellanox, Mellanox Pass Copp Cbl ETH 10GbE 0.5m (MC3309130-00A)
576 697 571
Mellanox, Mellanox Pass Copp Cbl VPI 56Gb / s 1.5m (MC2207130-0A1)
2 485 3 006 2 462
Mellanox, Mellanox Pass Copp hybrid Cbl ETH 100Gb (MCP7H00-G001)
3 409 4 125 3 378
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s QSFP28 1m 30AWG (MCP1600-C001E30N)
2 485 3 006 2 462
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s QSFP28 3m 26AWG (MCP7F00-A003R26N)
5 491 6 644 5 441
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s SFP28 1.5m 30AWG (MCP1600-E01AE30)
3 733 4 516 3 699
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s SFP28 3m 30AWG (MCP7F00-A003R30L)
4 594 5 558 4 552
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s SFP28 5m 26AWG (MCP1600-E005E26)
8 668 10 489 8 588
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+1.5m (MC3309130-0A1)
680 823 674
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+1m (MC3309130-001)
623 754 618
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+2.5m (MC3309130-0A2)
736 891 730
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+2m (MC3309130-002)
680 823 674
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+3m (MC3309130-003)
736 891 730
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+5m (MC3309124-005)
2 412 2 918 2 390
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+6m (MC3309124-006)
2 631 3 184 2 608
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+7m (MC3309124-007)
2 923 3 537 2 897
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 1m 30AWG (MCP2M00-A001E30N)
1 535 1 857 1 521
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 2.5m 26AWG (MCP2M00-A02AE26N)
1 973 2 388 1 956
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 2m 30AWG (MCP2M00-A002E30N)
1 717 2 078 1 702
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 3m 26AWG (MCP2M00-A003E26N)
2 083 2 521 2 065
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 1m (MC2210130-001)
1 425 1 725 1 412
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 2m (MC2210130-002)
1 717 2 078 1 702
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 3m (MC2210128-003)
1 973 2 388 1 956
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 5m (MC2210126-005)
3 326 4 024 3 296
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 40Gb / s QSFP 1m (MC2206130-001)
2 302 2 785 2 281
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 40Gb / s QSFP 2m (MC2206130-002)
2 631 3 184 2 608
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 40Gb / s QSFP 3m (MC2206130-003)
3 033 3 670 3 006
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 1m (MC2207130-001)
2 375 2 874 2 354
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 2m (MC2207130-002)
2 521 3 051 2 499
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 3m (MC2207128-003)
2 887 3 493 2 861
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 4m (MC2207126-004)
3 948 4 777 3 912
Mellanox, Pas CPR Cab VPI up to 40Gb / s QSFP 5m (MC2206128-005)
4 163 5 037 4 125
Mellanox, Pas CPR Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 0.5 (MC2207130-00A)
2 265 2 741 2 245
Mellanox, Pas CPR Hybrd Cb ETH 100GbE 4x (MCP7F00-A03AR26L)
5 814 7 035 5 760
Mellanox, Pas CPR hybrID Cab ETH 100GbE 2x50GbE 3m (MCP7H00-G003R30L)
4 881 5 906 4 837
Mellanox, Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200G (MCP7H50-H01AR30)
6 272 7 589 6 214
Mellanox, Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200Gbs LSZH 1m (MCP7H50-H001R30)
5 743 6 950 5 690
Mellanox, Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200Gbs LSZH 2m (MCP7H50-H002R26)
6 871 8 314 6 808
Mellanox, PasCPRCab ETH100GbE SFP28 2.5m 30AWG (MCP7F00-A02AR30L)
4 127 4 994 4 090
Mellanox, PasCPRCab ETH25Gb / s SFP28 0.5m 30AWG Blk (MCP2M00-A00AE30N)
1 498 1 813 1 485
Mellanox, PasCPRCab ETH25Gb / s SFP28 1.5m 30AWG Blk (MCP2M00-A01AE30N)
1 608 1 946 1 594
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP 28 2m Bl (MCP1600-C002E30N)
2 923 3 537 2 897
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG (MCP1600-C00AE30N)
2 193 2 653 2 173
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 2.5m 30AWG (MCP1600-C02AE30L)
3 252 3 935 3 223
Mellanox, PasCPRCabETH 100Gbs QSFP28 2m Bl 30AWG (MCP1600-E002E30)
4 163 5 037 4 125
Mellanox, PasCPRCabETH100GbE SFP28 1.5m 30AWG Col (MCP7F00-A01AR30N)
3 517 4 256 3 485
Mellanox, PasCPRCabETH100GbE SFP28 2.5m 26AWG Col (MCP7F00-A02AR26N)
5 025 6 080 4 979
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP 3m 26AWG (MCP1600-E003E26)
4 666 5 646 4 624
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP LSZH 2m 28AWG (MCP1600-E002)
3 696 4 473 3 663
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP LSZH 3m 26AWG (MCP1600-E003)
4 127 4 994 4 090
Mellanox, PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 1m (MC2609130-001)
2 302 2 785 2 281
Mellanox, PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 3m (MC2609130-003)
2 631 3 184 2 608
Mellanox, PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 5m (MC2609125-005)
5 311 6 427 5 263
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+1m (MC2309130-001)
1 315 1 592 1 304
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+2m (MC2309130-002)
1 498 1 813 1 485
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+3m (MC2309130-003)
1 608 1 946 1 594
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+5m (MC2309124-005)
3 326 4 024 3 296
Mellanox, Pass Cop Cbl 200GbE 200Gb / s 2m 26AWG (MCP1650-V002E26)
5 743 6 950 5 690
Mellanox, Pass Cop ETH 40GBE 40GB / S QSFP 1M BLACK (MCP1700-B001E)
1 118 1 353 1 108
Mellanox, Pass Cop IB HDR Cbl 200Gb / s 1.5m 30AWG (MCP1650-H01AE30)
5 743 6 950 5 690
Mellanox, Pass Cop IB HDR Cbl 200Gb / s 2m 26AWG (MCP1650-H002E26)
6 343 7 675 6 284
Mellanox, Pass Copp Cbl VPI up to 56Gb / s QSFP 2.5m (MC2207128-0A2)
3 034 3 672 3 007
Mellanox, Pass Copper Cbl ETH 100Gb / s QSFP 5m Blk (MCP1600-C005E26L)
6 906 8 357 6 842
Mellanox, Pass Copper Cbl ETH 100GbE QSFP28 1.5m (MCP1600-C01AE30N)
2 704 3 272 2 680
Mellanox, Pass Copper Cbl ETH 25Gb / s SFP28 5m Blk (MCP2M00-A005E26L)
3 374 4 082 3 343
Mellanox, Pass Copper Hybrid Cbl 200 GbE QSFP56 2m (MCP7H50-V002R26)
6 131 7 419 6 075
Mellanox, Pass Copper Hybrid Cbl 200GbE QSFP56 1m (MCP7H50-V001R30)
5 204 6 297 5 157
Mellanox, Pass Copper cbl Eth 100GBs 2.5m Blk (MCP1600-C02AE26N)
3 912 4 733 3 876
Mellanox, Pass Copper cbl Eth 100GBs 3m Blk (MCP1600-C003E30L)
3 409 4 125 3 378
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 0.5m Blk (MCP1600-E00AE30)
3 215 3 891 3 187
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 2.5m Blk (MCP1600-E02AE26)
4 378 5 298 4 339
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 4m Blk (MCP1600-E004E26)
7 506 9 082 7 436
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 2.5m Blk (MCP2M00-A02AE30L)
1 754 2 122 1 738
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 4m Blk (MCP2M00-A004E26L)
2 777 3 360 2 752
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up t 100GBs 1m Blk (MCP1600-E001E30)
3 481 4 213 3 450
Mellanox, Passive Copper Cbl ETH up to 256Gb / s (MCP2M00-A003E30L)
1 864 2 255 1 847
Mellanox, Passive Copper Cbl QSFP28 5M (MCP7F00-A005R26L)
9 478 11 469 9 391
Mellanox, Passive Fiber Hybrid Cbl MPO to 8xLC 10m (MC6709309-010)
8 705 10 533 8 624
Mellanox, Passive Fiber Hybrid Cbl MPO to 8xLC 5m (MC6709309-005)
7 752 9 380 7 680
Pass Copper cbl IBHDR up 200GBs 0.5m Blk (MCP1650-H00AE30)
4 917 5 950 4 872
Pass Copper cbl IBHDR up t 200GBs 1m Blk (MCP1650-H001E30)
5 347 6 470 5 299
Počítačové komponenty
     
Mellanox, 200G 1U systems 1100W AC PS w / C2P airflo (MTEF-PSR-AC-C)
25 147 30 428 24 910
Mellanox, 200G 1U systems 1100W AC PS w / P2C airflo (MTEF-PSF-AC-C)
25 147 30 428 24 910
Mellanox, 300W PS w / PS Side to Cnnctr Side air flw (MSX60-PF)
31 683 38 337 31 385
Mellanox, 460W AC PS w / P2C air flow (MTEF-PSR-AC-A)
25 908 31 348 25 663
Mellanox, FAN MODULE W / C2P air flow (MTEF-FANR-C)
11 210 13 564 11 104
Mellanox, FAN MODULE W / P2C air flow (MTEF-FANF-C)
10 575 12 796 10 477
Racky a skříně
     
Mellanox, Rack instlltn K f / SN2100 / SN2010 shrt dpt (MTEF-KIT-E)
5 638 6 822 5 586
Mellanox, Rack instlltn K f / SN2100 S short depth1U (MTEF-KIT-D)
17 984 21 760 17 814
Mellanox, Rack instlltn K f / SwitchX-2 12 P S (MSX60-DKIT)
8 140 9 849 8 065
Mellanox, Rack mount kit for AS4610-54T (RKIT-85-4610)
3 625 4 386 3 592
Mellanox, Rack mount kit for AS5812-54T (RKIT-L-6712)
2 887 3 493 2 861
Rack Kit standard depth (MTEF-KIT-SP)
3 338 4 039 3 308
Static rack installation kit for 200G (MTEF-KIT-C)
1 937 2 344 1 920
Telescopic rack installation kit for200G (MTEF-KIT-F)
3 179 3 847 3 151
Servisní podpora - síové produkty
     
Mellanox, 1 YR Ext Warranty f 2Y Brnz f Adpt Cards (EXW-ADPTR-2B)
772 934 765
Mellanox, 1Yr Ext Warranty / Total 2Yr Bronze SN2100 (EXW-SN2100-2B)
6 388 7 730 6 329
Mellanox, 2 YR Ext Wrrnty f 3Y Brnz f Ethern Ada C (EXW-ADPTR-ETH-3B)
486 588 482
Mellanox, 2Yr Ext Warranty / Total 3Yr Bronze SB7790 (EXW-SB7790-3B)
21 148 25 589 20 948
Mellanox, 3 Year Ext Warranty f Bronze Copper Cbl (EXW-CABLE_COPPER-4B)
256 310 214
Mellanox, 3 Year Ext Warranty f Bronze Transceiver (EXW-TRANSCEIVERS-4B)
846 1 023 838
Mellanox, 3Yr Spt / Silver UPGR-1012-GW (SUP-UPG-1012-GW-3S)
10 981 13 287 10 877
Mellanox, 4 YR Ext Wrrnty f 2Y B5rnz f Ether Ada C (EXW-ADPTR-ETH-5B)
993 1 201 984
Mellanox, Cumulus Linux SW License Mellanox Spine (UPGR-CUM-SPINE)
139 319 168 576 137 992
Mellanox, Cumulus Linux SW License f Mel (UPGR-CUM-LEAF)
88 963 107 645 88 116
Mellanox, Cumulus NetQ2 1 Year subscript (UPGR-CUM-NETQ2-SUB-1)
16 776 20 299 16 617
Mellanox, Cumulus NetQ2 3 Years subscription f 10G (UPGR-CUM-NETQ2-SUB-1)
29 485 35 677 29 207
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNW Eth Ad Card (EXW-ADPTR-ETH-1B)
358 433 300
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNW S (EXW-SX1024-1B)
8 978 10 863 8 895
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNW SX6000 (EXW-SX6000-1B)
8 805 10 654 8 724
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNWSX6005 6012 (EXW-SX600B-1B)
4 642 5 617 4 600
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5000 (EXW-IS5000-1B)
6 906 8 356 6 842
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5022 (EXW-IS5022-1B)
1 755 2 123 1 739
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty Renewal SX1012 (EXW-SX1012-1B)
5 766 6 977 5 713
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Y Bronze Ethernet (EXW-ADPTR-ETH-2B)
358 433 300
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bron (EXW-SN2000-1B)
10 256 12 409 10 161
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze Opt Cbl (EXW-CABLE_ACTIVE_OPT)
337 407 334
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze QM8700 (EXW-QM8700-2B)
11 760 14 230 11 649
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SB7800 (EXW-SB7800-2B)
12 709 15 378 12 589
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SN2000 (EXW-SN2000-2B)
10 256 12 409 10 161
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SN2010 (EXW-SN2010-2B)
4 924 5 958 4 879
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX1012 (EXW-SX1012-2B)
5 766 6 977 5 713
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX6000 (EXW-SX6000-2B)
8 805 10 654 8 724
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX6005 (EXW-SX600B-2B)
4 642 5 617 4 600
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bron (EXW-TX6100-3B)
60 428 73 117 59 852
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SB7700 (EXW-SB7700-3B)
25 452 30 797 25 212
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SB7800 (EXW-SB7800-3B)
25 452 30 797 25 212
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SN2000 (EXW-SN2000-3B)
20 165 24 399 19 975
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SN2100 (EXW-SN2100-3B)
12 607 15 255 12 488
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SX1012 (EXW-SX1012-3B)
11 353 13 737 11 246
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SX6005 (EXW-SX600B-3B)
9 116 11 030 9 032
Mellanox, Mellanox 2Y Wrrty 3Ys Bronze SX1012X (EXW-SX1012X-3B)
5 205 6 298 5 158
Mellanox, Mellanox 3Y BronzeTelephone support (SUP-ADPTR-ETH-3SB)
1 397 1 690 1 384
Mellanox, Mellanox 3Y Ext Wrrty 4Ys Bronze Ad Card (EXW-ADPTR-4B)
2 328 2 816 2 307
Mellanox, Mellanox 3Y Ext Wrrty f 4Y Bronze Eth (EXW-SX600B-4B)
13 421 16 239 13 294
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5Ys Bronze QM8700 (EXW-QM8700-5B)
46 563 56 341 46 119
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yr Bronze SB7790 (EXW-SB7790-5B)
42 295 51 177 41 896
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yr Bronze SX6005 (EXW-SX600B-5B)
17 894 21 652 17 725
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bro (EXW-SN2010-5B)
18 979 22 964 18 800
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bronze AdCard (EXW-ADPTR-5B)
3 115 3 770 3 088
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bronze SB7800 (EXW-SB7800-5B)
50 356 60 931 49 877
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bronze SX6000 (EXW-SX6000-5B)
34 535 41 787 34 209
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5ys Bronze (EXW-SN2100-5B)
25 181 30 468 24 943
Mellanox, Mellanox 5 Year Ext Wrrty 5ys Bronze (EXW-SB7890-5B)
42 295 51 177 41 896
Mellanox, Mellanox Tech Sup Wrty Silver 5y SX6005 (SUP-SX600B-5S)
42 937 51 954 42 528
Mellanox, Mellanox Tech Supp War Silver (SUP-RIVERMAX-1S)
2 865 3 466 2 839
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrnty 3YR (SUP-TX6100-3S)
168 391 203 754 166 788
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Gold 3Y 461054T (SUP-4610-54T-3G)
16 030 19 397 15 879
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Gold 3Y SN2100 (SUP-SN2100-3G)
45 757 55 366 45 321
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Gold 5Y (SUP-SN2000-CL-L-5G)
111 724 135 186 110 660
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 1Y NBD (SUP-SN2010-1SNBD)
12 641 15 296 12 522
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 3Y (SUP-SN2010-CL-3S)
18 199 22 021 18 028
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 3YQM8700 (SUP-QM8700-3S-4H)
108 635 131 449 107 601
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 4Y (SUP-SN2000-CL-S-4S)
58 413 70 680 57 857
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 5yr Eth (SUP-ADPTR-ETH-5S)
2 256 2 730 2 236
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 3Y SN2410 (SUP-SN2000-CL-L-3S)
40 533 49 045 40 151
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 3Y SX6005 (SUP-SX600B-3S)
26 028 31 494 25 782
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 5y SX1012 (SUP-SX1012-5S)
30 230 36 579 29 945
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 5y SX6000 (SUP-SX6000-5S)
85 438 103 380 84 624
Mellanox, Project-based on-site service (GPS-00010)
108 333 131 083 107 301
Mellanox, Rivermax Perpetual License (LIC-RIVERMAX-1)
10 359 12 534 10 263
Mellanox, SILVER 1Y Support UPGR1012GW (SUP-UPG-1012-GW-1S)
4 431 5 362 4 391
Mellanox, SILVER 1Y Support UPGR6012GW (SUP-UPG-6012-GW-1S)
6 146 7 437 6 090
Mellanox, SILVER 3YR Support for S_W-00133 (SUP-S_W-00133-3S)
1 719 2 080 1 703
Mellanox, SILVER 5YR Support for SN3800 (SUP-SN3800-CL-5SP)
162 617 196 767 161 069
Mellanox, Silver 5 Yr Support S_W00133 (SUP-S_W-00133-5S)
2 900 3 510 2 875
Mellanox, Tech 9x5 1Yr Teleph Spt f Adapter Cards (SUP-ADP-DRIVER-1S)
337 407 334
Mellanox, Tech Spt+Warranty Gold 3Yr 581 (SUP-5812-54T-3GP)
12 336 14 927 12 220
Mellanox, Tech Spt+Warranty Gold 5Y f Adapt Cards (SUP-ADPTR-5GP)
9 634 11 657 9 545
Mellanox, Tech Spt+Warranty Gold 5Y f SN2100 (SUP-SN2100-5GP)
45 757 55 366 45 321
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 3Yr f (SUP-SB7780-3S)
87 016 105 289 86 187
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr 5812-54T (SUP-5812-54T-5SP)
11 421 13 820 11 314
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr QM8700 Swtc (SUP-QM8700-5S)
116 424 140 873 115 315
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr f (SUP-SB7890-5S)
104 775 126 777 103 777
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr f 4610-54T (SUP-4610-54T-5SP)
9 668 11 699 9 579
Mellanox, Tech Spt+Wty-Gold 3Y f / SN2010 S Switch (SUP-SN2010-3G)
34 806 42 115 34 477
Mellanox, Tech Spt+Wty-Gold 3Y f / SN2100 S Switch (SUP-SN2100-CL-3G)
62 039 75 067 61 448
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 1Y f / SN2000 S Switch (SUP-SN2000-CL-L-3GNB)
108 400 131 164 107 368
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 3Y f / SN2100 (SUP-SN2100-3G-4H)
66 504 80 470 65 870
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 3Y f / SN3700 S Switch (SUP-SN3700-CL-3S)
73 587 89 041 72 887
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 5Y f / SN2010 S Switch (SUP-SN2010-CL-5SP)
23 656 28 623 23 433
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Gold 3Y SN (SUP-SN2100-CL-3G-4H)
78 455 94 931 77 708
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Gold 4y 46 (SUP-4610-54T-3G-4H)
23 419 28 336 23 198
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Silver 1Y (SUP-SN2000-CL-L-INT-)
37 246 45 067 36 894
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Silver 5Y (SUP-SN2000-CL-L-INT-)
37 212 45 027 36 861
Mellanox, Technical Spt Warranty Silver 5Y SN2100 (SUP-SN2100-CL-5SP)
37 009 44 780 36 659
Mellanox, Technical Spt Warranty Silver 5y SB7890 (SUP-SB7890-5SP)
76 844 92 981 76 112
Mellanox, Technical Sup Wrrnty Silver 3 YR (SUP-SN3800-3S)
110 247 133 399 109 197
Mellanox, UFM ADVANCED LICENSE 1 NODE (S_W-00133)
3 341 4 043 3 311
Síové příslušenství
     
Mellanox, Cbl Mod ETH 10GbE QSFP to SFP+Sng Pack (MAM1Q00A-QSA-SP)
1 317 1 594 1 305
Mellanox, ConnectX5 NIC 500GbE SP QSFP28 PCIe3.0 (MCX515A-GCAT)
12 555 15 192 12 437

Copyright (C) 2020 SWOND s.r.o.