SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

TP Link
Aktivní síťové prvky
Audio
Bezdrátové technologie
Kamery a fotoaparáty
Počítače přenosné
Počítačové komponenty
Průmyslové IoT - senzory
Přenosné Audio - Video
Racky a skříně
Sítě přes 230V
Síťové příslušenství
Tiskárny a faxy

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
10-Gigabit 2-Port SFP + Module, 10-Gigabit 2-Port SFP + Module, Optional Module for T3700G-28TQ, 2 10G SFP+ Slots, Compatible with S (TX432)
3 753 4 541 3 719
16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45, 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case (TL-SG116)
1 178 1 425 1 167
16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 Gigabit, 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU / Por (TL-SG116E)
1 687 2 042 1 672
24-Port 10 / 100Mbps Desktop Switch, 24-Port 10 / 100Mbps Desktop Switch (TL-SF1024M)
719 870 713
24-Port+4-Port Gigabit PoE+Switch, 24-Port+4-Port Gigabit PoE+Switch (T1500-28PCT(TL-SL242)
4 613 5 581 4 571
28-Port GB Smart Switch 4GB SFP Slots, 28-Port GB Smart Switch 4GB SFP Slots (T1600G-28TS(TL-SG242)
2 767 3 348 2 742
300Mbps Wi-Fi VDSL / ADSL Router 4xLAN, TP-Link TD-W9960 - 300Mbps Wi-Fi VDSL / ADSL Modem Router, 4x LAN, Annex A / B (TD-W9960)
758 917 751
300Mbps Wireless N Mini Pocket AP Router, 300Mbps Wireless N Mini Pocket AP Router (TL-WR802N)
467 566 463
300Mbps Wireless N Router, 300Mbps Wireless N Router, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b / g / n, 1 10 / 100M WAN + 4 10 / 100M LAN, 2 fix (TL-WR840N)
349 422 346
4 ports USB 3.0 portable, 4 ports USB 3.0 , portable , no power adapter needed (UH400)
373 452 313
48-Port GB Smart Switch 4GB SFP Slots, 48-Port GB Smart Switch 4GB SFP Slots (T1600G-52TS(TL-SG245)
6 510 7 877 6 450
48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, JetStream 48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 48 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at (T1600G-52PS(TL-SG245)
12 662 15 321 12 543
7 ports USB 3.0 Hub Desktop AC adapt, 7 ports USB 3.0 Hub Desktop AC adapt (UH700)
697 843 691
7 ports USB 3.0 Hub with 2 power charg. Ports, 7 ports USB 3.0 Hub with 2 power charg. Ports (UH720)
820 992 813
AC1300 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Bro, AC1300 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom, 2T2R, 867Mbps at 5GHz + (ARCHER T6E)
758 917 751
AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Port, 1000Mbps Powerline, HomePl (TL-PA7010PKIT)
1 180 1 428 1 170
AV1200 Powerline Starter Kit, Qualcomm, AV1200 Powerline Starter Kit, Qualcomm, 1 Gigabit Port, 1200Mbps Powerline , 2*2 MIMO, Home (TL-PA8010KIT)
1 322 1 600 1 310
JetStream 24-Port GB L2 Switch 4 GB SFP, JetStream 24-Port GB L2 Switch 4 GB SFP (T2600G-28TS(TL-SG342)
3 891 4 708 3 856
JetStream 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch, JetStream 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 10G SFP+ Slots, 24 Gigabit S (T2600G-28SQ)
9 951 12 040 9 858
JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, , JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 48 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 ports i (T2600G-52TS(TL-SG345)
7 677 9 289 7 606
JetStream(TM) 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, JetStream 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP (T1600G-28PS)
6 448 7 802 6 389
JetStream(TM) 52-Port Gigabit L3 Managed Switch, JetStream 52-Port Gigabit L3 Managed Switch, 48 Gigabit RJ45 Ports, 4 Combo Gigabit (T3700G-52TQ)
44 781 54 185 44 355
MERCUSYS AC12 Dual Band Wi-Fi Router, 300+866Mbps (AC12)
566 685 561
MERCUSYS MS105 Switch (MS105)
210 255 176
MERCUSYS MS108 Switch (MS108)
232 280 194
MERCUSYS MW305R Wi-Fi Router, 300Mbps (MW305R)
349 422 292
MERCUSYS MW325R Wi-Fi Router, 300Mbps (MW325R)
391 473 328
N300 Wi-Fi Router, 300Mbps at 2.4GHz, N300 Wi-Fi Router, 300Mbps at 2.4GHz, 1 10 / 100M WAN Port + 2 10 / 100M LAN Ports, 2 antennas (TL-WR820N)
309 373 306
T2500G-10TS(TL-SG3210) JetStream (T2500G-10TS(TL-SG321)
2 267 2 743 2 246
TP LINK, M7300, 4G LTE Mobile Wi-Fi, int.4G Modem, SIMcard slot, 2000mAh baterie, microSDsl, LTE / HSPA+ / GSM (M7300)
1 624 1 965 1 610
TP-LINK TL-ER6020, Gigabit VPN Router, 2xWAN, 2xLAN, 1xLAN / DMZ, IPSec, PPTP, L2TP (TL-ER6020)
3 056 3 698 3 029
TP-LINK TL-R470T+, LAN Router Multi-WAN, 5port, (1xWAN, 1xLAN, 3xWAN / LAN) (TL-R470T+)
938 1 135 929
TP-LINK TL-SG1008P, Gigabit PoE switch, 8x10 / 100 / 1000 (4xPoE), steel case (TL-SG1008P)
1 198 1 450 1 187
TP-LINK, 10 / 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, up to 20Km, swit (MC112CS)
579 701 574
TP-LINK, 16-port Gigabit Desktop / Rackmount Switch, 16 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, 13-inch steel case (TL-SG1016D)
1 223 1 479 1 212
TP-LINK, 16-port Gigabit Switch, 16 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, 1U 19-inch rack-mountable steel case (TL-SG1016)
1 406 1 701 1 394
TP-LINK, 24-port Gigabit Desktop / Rachmount Switch, 24 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, 13-inch steel case (TL-SG1024D)
1 673 2 025 1 658
TP-LINK, 24-port Gigabit Switch, 24 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, 1U 19-inch rack-mountable steel case (TL-SG1024)
1 962 2 374 1 945
TP-LINK, 300Mbps Wireless N PCI Express Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n / g / b, 2 detachable antennas (TL-WN881ND)
309 374 307
TP-LINK, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10 / 100 / 1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port, Auto MDI / MD (TG-3468)
295 357 247
TP-LINK, 48-port 10 / 100M Switch, 48 10 / 100M RJ45 ports, 1U 19-inch rack-mountable steel case (TL-SF1048)
2 267 2 743 2 246
TP-LINK, 48-port Gigabit Switch, 48 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, 1U 19-inch rack-mountable steel case (TL-SG1048)
4 495 5 438 4 454
TP-LINK, 5-port Desktop Gigabit Switch, 5 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, plastic case (TL-SG1005D)
304 368 301
TP-LINK, 5-port Metal Gigabit Switch, 5 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, supports GMP Snooping / IEEE 802.1p QoS (TL-SG105)
376 455 373
TP-LINK, 5-port Multi-Wan Router for Small and Medium Business, Configurable WAN / LAN Ports up to 4 Wan ports, 400MHz Ne (TL-R480T+)
1 337 1 618 1 325
TP-LINK, 8-Port GigEasy Smart Switch 4-Port PoE (TL-SG108PE)
1 510 1 827 1 496
TP-LINK, 8-port 10 / 100M PoE Switch, 8 10 / 100M RJ45 ports including 4 PoE ports, steel case (TL-SF1008P)
914 1 107 907
TP-LINK, 8-port Desktop Gigabit Switch, 8 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, plastic case (TL-SG1008D)
464 562 460
TP-LINK, 8-port Metal Gigabit Switch, 8 10 / 100 / 1000M RJ45 ports, supports GMP Snooping / IEEE 802.1p QoS (TL-SG108)
538 650 533
TP-LINK, JetStream 24-Port Gigabit Smart Switch (T1700G-28TQ)
5 778 6 992 5 725
TP-LINK, MC100CM převodník, 1x10 / 100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V) (MC100CM)
571 691 566
TP-LINK, MC110CS převodník, 1x10 / 100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V) (MC110CS)
575 696 570
TP-LINK, MC111CS převodník WDM, 10 / 100, support SC fiber singlmode - 5V (MC111CS)
579 701 574
TP-LINK, MC200CM převodník , 1000TX / 1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V) (MC200CM)
703 850 697
TP-LINK, MC210CS převodník , 1000TX / 1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) (MC210CS)
703 850 697
TP-LINK, MC220L převodník, 1000TX / 1000FX - Verze 2 (9V) (MC220L)
392 474 389
TP-LINK, SafeStream(TM) Gigabit Dual-WAN VPN Router, 2 Gigabit WAN ports+2 Gigabit LAN ports+1 Gigabit LAN / DMZ port (TL-ER6120)
5 213 6 308 5 165
TP-LINK, TL-ER5120 Gigabit Load Balance Broadband Router (1xWAN, 1xDMZ, 3xLAN / WAN) (TL-ER5120)
4 223 5 109 4 184
TP-LINK, TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media konvertory (převodníky) VERZE 2.0 (9V) (TL-MC1400)
3 950 4 779 3 914
TP-LINK, TL-R600VPN Gigabit xDSL VPN Router (1xWAN, 4xLAN) (TL-R600VPN)
1 619 1 960 1 605
TP-LINK, TL-SF1005D 5xTP 10 / 100Mbps switch (TL-SF1005D)
233 282 195
TP-LINK, TL-SF1008D 8xTP 10 / 100Mbps switch (TL-SF1008D)
289 350 242
TP-LINK, TL-SF1016 16xTP 10 / 100Mbps switch rackmount (TL-SF1016)
737 891 730
TP-LINK, TL-SF1016D 16xTP 10 / 100Mbps switch (TL-SF1016D)
488 591 484
TP-LINK, TL-SF1016DS 16xTP 10 / 100Mbps switch, kovový (TL-SF1016DS)
603 730 598
TP-LINK, TL-SF1024 24xTP 10 / 100Mbps switch rackmount (TL-SF1024)
1 105 1 337 1 095
TP-LINK, TL-SF1024D 24xTP 10 / 100Mbps switch rackmount (TL-SF1024D)
787 952 780
TP-LINK, TL-SG1016DE Easy Smart Switch 16x10 / 100 / 1000Mbps, MTU / Port / Tag-based VLAN (TL-SG1016DE)
1 608 1 946 1 594
TP-LINK, TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24x10 / 100 / 1000Mbps, MTU / Port / Tag-based VLAN (TL-SG1024DE)
1 969 2 382 1 951
TP-LINK, TL-WN781ND Wifi Wireless N PCIe 2,4 GHz 150Mbps (TL-WN781ND)
322 389 269
TP-LINK, TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic / SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika (TL-SM311LM)
409 495 405
TP-LINK, TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic / SFP modul - single mod-rozšiřující modul pro switche - optika (TL-SM311LS)
336 407 281
TP-Link Archer C2300 - Bezdrátový Dual-Band Wi-Fi, TP-Link Archer C2300 - Bezdrátový Dual-Band Wi-Fi Router (ARCHER C2300)
2 953 3 573 2 927
TP-Link Archer VR300 Bezdrátový VDSL / ADSL modem a, TP-Link Archer VR300 Bezdrátový VDSL / ADSL modem a router (ARCHER VR300)
1 256 1 519 1 244
TP-Link L3 Switch 24x1G 2+2 10G SFP+, TP-Link L3 Switch 24x1G 2+2 10G SFP+ (T3700G-28TQ)
30 138 36 468 29 854
TP-Link M7350, Internal 4G Modem, SIM card slot, 1.4 inch TFT screen display, 2550mAH battery, LTE-FDD / DC-HSPA+ / GSM (M7350)
1 874 2 268 1 858
TP-Link T1500G-10MPS, TP-Link T1500G-10MPS PoE switch, 8x GLAN + 2x SFP, 802.3af / at, 116W budget (T1500G-10MPS)
3 279 3 968 3 250
TP-Link T1500G-10PS PoE switch, 8x GLAN, TP-Link T1500G-10PS PoE switch, 8x GLAN + 2x SFP, 802.3af, 53W budget (T1500G-10PS(TL-SG221)
2 476 2 996 2 454
TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) Smart Switch, TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) Smart Switch, 8x GLAN (1x PoE IN) (T1500G-8T(TL-SG2008))
1 369 1 657 1 357
TP-Link T1600G-18TS(TL-SG2216) Smart Switch, TP-Link T1600G-18TS(TL-SG2216) Smart Switch, 16x GLAN + 2x SFP (T1600G-18TS(TL-SG221)
2 198 2 659 2 178
TP-Link T2500G-10MPS JetStream(TM) 8-port Gigabit, TP-Link T2500G-10MPS JetStream(TM) 8-port Gigabit PoE+ L2 Managed Switch (T2500G-10MPS)
3 619 4 379 3 586
TP-Link T2600G-18TS(TL-SG3216) JetStream Switch, TP-Link T2600G-18TS(TL-SG3216) JetStream Switch - 16x GLAN + 2x SFP (T2600G-18TS(TL-SG321)
2 866 3 468 2 841
TP-Link T2600G-28MPS PoE switch, 24x GLAN + 4x SFP, 802.3af / at, 384W budget (T2600G-28MPS(TL-SG34)
8 289 10 029 8 212
TP-Link TL-SF1005P - PoE switch, 5xLAN / 4xPoE, 58W (TL-SF1005P)
719 870 713
TP-Link TL-SG1005P - PoE Switch 5xGLAN / 4xPoE, TP-Link TL-SG1005P - PoE Switch 5xGLAN / 4xPoE, kovový (TL-SG1005P)
948 1 148 940
TP-Link TL-SG1008MP, TP-Link TL-SG1008MP - 8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE+ (TL-SG1008MP)
2 289 2 770 2 269
TP-Link TL-SG1016PE PoE switch, 16x GLAN, TP-Link TL-SG1016PE PoE switch, 16x GLAN (8x PoE), 802.3af / at, 110W budget (TL-SG1016PE)
3 771 4 562 3 736
TP-Link TL-SG105E, 5-Port Gigabit Desktop Easy Smart Switch, 5 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 ports (TL-SG105E)
481 582 477
TP-Link TL-SG108E, 8 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 ports, MTU / Port / Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping (TL-SG108E)
642 777 636
TP-Link TL-SL2452, 48-Port 10 / 100Mbps + 4-Port Gigabit Smart Switch, 2 Gigabit RJ45 Ports and 2 SFP Slots (TL-SL2452)
4 469 5 407 4 428
TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm / RX:1310nm, single-mode, 10km (TL-SM321A)
755 913 748
TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm / RX:1550nm, single-mode, 10km (TL-SM321B)
443 536 439
TP-Link TL-WR840N(ISP) 300Mbps Wireless LAN Router, TP-Link TL-WR840N(ISP) 300Mbps Wireless LAN Router, 2.4GHz, 802.11b / g / n, 2x fixn (TL-WR840N(ISP))
346 418 343
Audio
     
TP-LINK, Bluetooth Speaker Bluetooth 4.1 (BS1001)
523 632 518
Bezdrátové technologie
     
2.4GHz 9dBi Indoor Omni-directional Ante, 2.4GHz 9dBi Indoor Omni-directional Ante (TL-ANT2409CL)
199 241 167
300Mbps WiFi N Access Point, 300Mbps Wireless N Ceiling / Wall Mount Access Point, QCOM, 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11b / g / n, 1 10 / 100Mbps (EAP110)
686 830 680
300Mbps Wireless N 4G LTE Router, 300Mbps Wireless N 4G LTE Router, build-in 4G LTE modem, support LTE-FDD / LTE-TDD / DC-HSPA+ / HSPA+ / HS (TL-MR6400)
1 817 2 199 1 801
300Mbps Wireless N Access Point (EAP115)
753 912 747
300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, Mini Size, 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, Mini Size, USB 2.0 (MW300UM)
210 255 176
300Mbps Wireless N Range Extender, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b / g / n, 1 10 / 100M LA (TL-WA855RE)
429 519 426
300Mbps Wireless N Router, 1 10 / 100M WAN + 2, 300Mbps Wireless N Router, 1 10 / 100M WAN + 2 10 / 100M LAN, 2 fixed antennas (MW301R)
296 358 248
5GHz N300 Outdoor CPE, Qualcomm, 29dBm, 2T2R, 5GHz N300 Outdoor CPE, Qualcomm, 29dBm, 2T2R, 23dBi Directional Antenna, 30+ km, 1 FE (CPE610)
1 128 1 365 1 118
AC1200 Dual Band Wall-Plate Access Point, AC1200 Dual Band Wall-Plate Access Point, Qualcomm, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 4 (EAP225-WALL)
1 392 1 684 1 379
AC1200 Dual Band Wireless Gigabit Router (ARCHER C1200)
1 134 1 372 1 123
AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Qualcomm CPU, AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Qualcomm CPU, 867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4 (DECO M4(2-PACK))
2 363 2 859 2 341
AC1200 Wireless Dual Band Router, AC1200 Wireless Dual Band Router (ARCHER C50)
620 750 614
AC1200 Wless Dual B Gb Ceiling Mount AP (EAP225)
1 548 1 873 1 534
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged, AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged (RE450)
1 345 1 627 1 333
AC5400 Tri-Band Wireless Gigabit Router (ARCHER C5400)
6 153 7 445 6 096
AC750 Dual Band Wireless Router, AC750 Dual Band Wireless Router, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac / a / b / g / n, 1 (ARCHER C20)
544 658 539
AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router, AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router (ARCHER MR200)
2 250 2 723 2 230
MERCUSYS MW300RE, Wi-Fi Range Extender (MW300RE)
349 422 346
TP LINK, Outdoor 2.4GHz 300Mbps High power Wireless AP WISP Client Router, up to 30dBm, 2T2R, 2.4Ghz 802.1b / g / n (CPE220)
1 059 1 282 1 050
TP LINK, WBS210 - venkovní bezdrátová základna 2,4GHz 300Mbit / s (WBS210)
1 449 1 753 1 436
TP LINK, WBS510 - venkovní bezdrátová základna 5GHz 300Mbit / s (WBS510)
693 839 687
TP-LINK TL-WN722N, Wifi USB adapter, 150 Mbps, RSMA externí anténa 4dB (TL-WN722N)
259 314 217
TP-LINK, 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Antenna, RP-SMA connector, L Type, w / o cradle, w / o cable (TL-ANT2408CL)
178 216 149
TP-LINK, 300Mbps Advanced wireless N Router, Atheros, 2.4GHz, 802.11n / g / b, Built-in 4-port Switch, with 3 fixed antenna (TL-WR940N)
466 564 462
TP-LINK, 300Mbps Universal Wireless N Range Extender, Wall Mount, 2.4GHz, 300Mbps, 802.11b / g / n (TL-WA850RE)
347 420 344
TP-LINK, 300Mbps Wireless N Access Point, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n / g / b, Passive PoE Supported, QSS Push Button, A (TL-WA801ND)
469 568 465
TP-LINK, 300Mbps Wireless N Router, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n / g / b, Built-in 4-port Switch, with 2 fixed antennas (TL-WR841N)
383 463 379
TP-LINK, Archer C7 AC1750 Dual band Wireless 802.11ac Gigabit router 4xLAN, 2xUSB (ARCHER C7)
1 501 1 816 1 487
TP-LINK, TL-WA901ND Wifi AP / klient / WDS, 2.4GHz, 300Mbps (TL-WA901ND)
765 926 758
TP-LINK, TL-WN821N Wifi USB adapter, 300Mbps (TL-WN821N)
261 316 219
TP-LINK, TL-WN822N Wifi USB adapter, 300Mbps, klient se zvýšeným výkonem (TL-WN822N)
345 418 289
TP-Link AC50 Wireless Controller, TP-Link AC50 Wireless Controller, správa až 50 CAP jednotek (AC50)
981 1 187 973
TP-Link AC500 Wireless Controller, TP-Link AC500 Wireless Controller, Auto-detect and centralized management, up to 500 CAPs (AC500)
3 523 4 263 3 491
TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi router (ARCHER AX6000)
7 093 8 582 7 027
TP-Link Archer C5400X - AC5400 Tri-Band Gaming Rou, TP-Link Archer C5400X - AC5400 Tri-Band Gaming Router (ARCHER C5400X)
7 093 8 582 7 027
TP-Link Archer C6 - AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router, , TP-Link Archer C6 - AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at (ARCHER C6)
827 1 001 820
TP-Link Archer C9, Archer C9 AC1900 Dual band Wireless 802.11ac Gigabit router 4xLAN, 2xUSB (ARCHER C9)
2 266 2 742 2 246
TP-Link Archer MR400 Bezdrátový dvoupásmový router, TP-Link Archer MR400 Bezdrátový dvoupásmový router AC1350 s 4G LTE (ARCHER MR400)
2 952 3 572 2 926
TP-Link Archer T2U Nano AC600 Wi-Fi USB Adapter, TP-Link Archer T2U Nano AC600 Wi-Fi USB Adapter, Nano Size, 433Mbps at 5GHz + 150Mb (ARCHER T2U NANO)
365 441 305
TP-Link Archer T2U Plus, TP-Link Archer T2U Plus - Bezdrátový dvoupásmový USB adaptér s vysokým ziskem (ARCHER T2U PLUS)
347 420 344
TP-Link Archer T2U, Archer T2U AC600 Dual Band WiFi USB adapter, 802.11ac / a / b / g / n, USB 2.0 (ARCHER T2U)
313 379 311
TP-Link Archer T4U - AC1200, 2T2R, 867Mbps at 5Ghz + 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac / a / b / g / n, USB 3.0, Internal antenna (ARCHER T4U)
538 651 533
TP-Link Archer T9UH - Wi-Fi USB Adaptér USB 3.0 (ARCHER T9UH)
1 059 1 281 1 050
TP-Link CAP1200 Bezdrátový Dual Band Access Point, TP-Link CAP1200 Bezdrátový Dual Band Access Point 300Mbps + 866Mbps (CAP1200)
2 389 2 891 2 368
TP-Link CAP1750 Bezdrátový Dual Band Access Point, TP-Link CAP1750 Bezdrátový Dual Band Access Point 450Mbps + 1300Mbps (CAP1750)
2 866 3 468 2 841
TP-Link CAP300 Wireless N, TP-Link CAP300 Wireless N Ceiling / Wall Mount Access Point, 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11b / g / n (CAP300)
1 071 1 296 1 062
TP-Link CAP300-Outdoor Bezdrátový Access Point 300, TP-Link CAP300-Outdoor Bezdrátový Access Point 300Mbps venkovní provedení (CAP300-OUTDOOR)
1 137 1 375 1 127
TP-Link CPE210, CPE210 WiFi outdoor 2,4GHz AP / klient / WICP, 802.11b / g / n, 9dBi antena (CPE210)
893 1 081 885
TP-Link CPE510, CPE510 WiFi outdoor AP / klient / WICP, 802.11a, n, 13dBi antena (CPE510)
1 158 1 401 1 148
TP-Link Deco E4, TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack) (DECO E4(2-PACK))
1 551 1 877 1 537
TP-Link Deco M4 - Meshový Wi-Fi systém, TP-Link Deco M4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (3-pack) (DECO M4(3-PACK))
3 482 4 213 3 450
TP-Link Deco M4, TP-Link Deco M4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (1-pack) (DECO M4(1-PACK))
1 255 1 518 1 243
TP-Link Deco M5 - systém pro celý dom (DECO M5(1-PACK))
2 134 2 582 2 115
TP-Link Deco M5 - systém pro celý dům (3pack) (DECO M5(3-PACK))
5 153 6 236 5 107
TP-Link Deco M9 Plus - Meshový Wi-Fi sydtem, TP-Link Deco M9 Plus - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (1-pack) (DECO M9 PLUS(1-PACK))
3 972 4 806 3 936
TP-Link Deco M9 Plus - Meshový Wi-Fi systém pro ch, TP-Link Deco M9 Plus - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack) (DECO M9 PLUS(2-PACK))
7 093 8 582 7 027
TP-Link Deco P7 - Hybridní meshový Wi-Fi systém pr, TP-Link Deco P7 - Hybridní meshový Wi-Fi systém pro celý dom (2-pack) (DECO P7(2-PACK))
4 848 5 866 4 804
TP-Link EAP225-outdoor (EAP225-OUTDOOR)
1 624 1 965 1 610
TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi int.4G Modem 200, TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi int.4G Modem 2000mAh baterie LTE / HSPA+ (M7200)
1 137 1 375 1 127
TP-Link Napájecí adaptér 9V 0.85A (MU08-6090085-C5)
144 174 121
TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller, Centralize, TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller, Centralized Management for Omada EAPs (OC200)
1 624 1 965 1 610
TP-Link RE200, AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender 802.11ac / a / b / g / n (RE200)
580 702 575
TP-Link RE300 - AC1200 Mesh Wi-Fi Range Extender (RE300)
719 870 713
TP-Link RE305 Bezdrátový dual band externder (RE305)
770 932 763
TP-Link RE365 Range Extender (RE365)
1 137 1 375 1 127
TP-Link RE650 Bezdrátový dual band range externder (RE650)
2 213 2 677 2 193
TP-Link TL-WN725N, 150Mbps Wireless N Nano USB Adapter (TL-WN725N)
187 226 157
TP-Link TL-WN823N, 300Mbps Mini Wireless N USB Adapte (TL-WN823N)
286 346 240
TP-Link TL-WR843ND, 300Mbps Wireless N AP / Client Router (TL-WR843ND)
593 718 588
TP-Link TL-WR902AC AC750 Mini Pocket Wi-Fi Router, TP-Link TL-WR902AC - AC750 Mini Pocket Wi-Fi Router (TL-WR902AC)
670 811 664
TP-Link UE330 síťový adaptér USB3.0 1, TP-Link UE330 síťový adaptér, USB3.0, 1x 10 / 100 / 1000Mbps + USB hub 3x USB 3.0 porty (UE330)
465 563 461
TP-Link Wireless AP EAP110-outdoor 300Mbps / 2.4Ghz, TP-Link Wireless AP, EAP110-outdoor, 300Mbps / 2.4Ghz, 802.11b / g / n, 1xLAN, montá~ n (EAP110-OUTDOOR)
1 142 1 382 1 132
TP-Link Wireless AP EAP115-Wall 300Mbps / 2.4Ghz, TP-Link Wireless AP, EAP115-Wall, 300Mbps / 2.4Ghz, 802.11b / g / n, 1xLAN, PoE, montá~ na (EAP115-WALL)
686 831 680
TP-Link Wireless AP EAP245 AC1750 1300M, TP-Link Wireless AP EAP245 AC1750 1300Mbps 5GHz + 450Mbps 2.4Ghz 802.11ac / a / b / g / n 1xGLAN Po (EAP245)
2 134 2 582 2 115
USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adap (UE200)
298 361 250
USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter, USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter (UE300)
296 359 294
Kamery a fotoaparáty
     
TP-Link KL110, Chytrá Wi-Fi LED žárovka, TP-Link KL110, Chytrá Wi-Fi LED žárovka, 2700K, E27, 10W (KL110)
462 558 458
TP-Link KL120, Chytrá Wi-Fi LED žárovka, TP-Link KL120, Chytrá Wi-Fi LED žárovka, 2700K-6500K, E27, 10W (KL120)
538 651 533
TP-Link KL130, Chytrá Wi-Fi LED žárovka, TP-Link KL130, Chytrá Wi-Fi LED žárovka, 2500K-9000K, E27, 10W (KL130)
683 826 677
Počítače přenosné
     
TP-Link, TP-Link UP525 - USB nabíječka s 5 porty a výkonem 25 W (UP525)
471 570 467
TP-Link, TP-Link UP540 - USB nabíječka s 5 porty a výkonem 40 W (UP540)
538 651 533
Počítačové komponenty
     
Redundant Power Supply Unit, Redundant Power Supply Unit (TL-MCRP100)
1 552 1 878 1 538
Průmyslové IoT - senzory
     
TP LINK, HS100, Chytrá zásuvka Wi-Fi, 2.4GHz, 802.11b / g / n (HS100)
394 477 391
TP LINK, HS110, Chytrá zásuvka Wi-Fi s kontrolou spotYeby energie, 2.4GHz, 802.11b / g / n (HS110)
474 573 470
Přenosné Audio - Video
     
Bluetooth Music Receiver BT, Bluetooth Music Receiver BT (HA100)
466 564 462
Racky a skříně
     
TP-Link RPS2 Rámeek pro instalaci dvou RPS150 zdr, TP-Link RPS2 Rámeek pro instalaci dvou RPS150 zdrojo do racku (RPS2)
1 046 1 266 1 037
Sítě přes 230V
     
AV1200 Gigabit Powerline Starter Kit, AV1200 Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit, 1200Mbps Powerline Datarate (TL-PA8010PKIT)
1 551 1 877 1 537
AV1300 Passthrough Powerline Wi-Fi Extender, AV1300 Passthrough Powerline Wi-Fi Extender, Qualcomm, 867Mbps at 5GHz + 450Mbps at 2.4 (TL-WPA8630P)
2 436 2 947 2 414
TP LINK, Powerline extender TL-WPA8630PKIT - Starter Kit, AV1200 Gigabit Powerline AC Wi-Fi Kit (TL-WPA8630PKIT)
3 098 3 749 3 070
TP LINK, Powerline extenderTL-WPA8630KIT - Starter Kit, AV1200 Gigabit Powerline AC Wi-Fi Kit (TL-WPA8630KIT)
2 902 3 511 2 876
TP-Link TL-PA4010KIT, TP-Link sada 2x TL-PA4010 500Mbps Nano Powerline Adapter, Multistreaming (TL-PA4010KIT)
771 933 764
TP-Link TL-PA4010PKIT, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Twin Pack (TL-PA4010PKIT)
1 009 1 220 1 000
TP-Link TL-PA7010KIT - AV1000 Powerline Starter Ki, TP-Link TL-PA7010KIT - AV1000 Powerline Starter Kit, Broadcom, Twin Pack (TL-PA7010KIT)
985 1 192 976
TP-Link TL-PA8030PKIT Powerline Starter kit (TL-PA8030PKIT)
2 134 2 582 2 115
TP-Link TL-WPA4220, 300Mbps Wireless AV500 Powerline Extender, Single Pack (TL-WPA4220)
769 930 762
TP-Link TL-WPA4220KIT, AV500 2-port WiFi Powerline Extender KIT, including 1 TL-WPA4220 and 1 TL-PA4010 (TL-WPA4220KIT)
1 267 1 533 1 256
TP-Link TL-WPA7510KIT Powerline Wi-Fi KIT (TL-WPA7510KIT)
1 474 1 784 1 461
TP-Link TL-WPA9610KIT Powerline WiFi Kit (TL-WPA9610KIT)
3 323 4 021 3 293
Síťové příslušenství
     
TP-LINK, PoE Splitter Adapter, IEEE 802.3af compliant, Data and power carried over the same cable up to 100 meters, 5V / (TL-POE10R)
324 392 272
TP-LINK, TL-POE150S POE napájení, Supplier adaptér, 802.3af, do 100m (TL-POE150S)
452 547 449
TP-LINK, TL-POE200 PoE napájení, aktivní sada, splitter, injector, výstup 12 / 9 / 5V (TL-POE200)
473 572 469
Tiskárny a faxy
     
TP-LINK, Single USB2.0 port MFP Print and Storage server, compatible with most of MFP( Multi-function printer) and USB (TL-PS310U)
929 1 124 921
TP-LINK, TL-PS110P Print Server single Parallel Port (TL-PS110P)
956 1 156 947
TP-LINK, TL-PS110U Print Server single USB2.0 Port (TL-PS110U)
881 1 066 873
TP-LINK, Wireless Print Server, single USB2.0 port, Atheros wireless, 2.4GHz, 802.11g / b, with detachable antenna (TL-WPS510U)
1 206 1 460 1 195

Copyright (C) 2019 SWOND s.r.o.