SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Různé
Aktivní síové prvky
Pasivní síové prvky
Racky a skříně

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
AT-GS910 / 8-50, Switch / 8xG+F+ENet RJ45 (L17632-001)
1 343 1 625 1 331
Cisco QSFP-40G-SR4 Transceiver (R3V72A)
49 391 59 763 48 920
Pasivní síové prvky
     
DIGITUS FO patch kabel LC / SC 50 / 125 OM4 3m, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex Length 3m (DK-2532-03-4)
298 360 249
DIGITUS FO patch kabel LC / SC 50 / 125 u, OM3 2m, DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2532-02/3)
320 387 268
DIGITUS FO patch kabel LC / ST 62.5 / 125 OM1 2m, FO patch kabel LC / ST Multimode 62,5 / 125 u, OM1, 2m (OLCST02)
305 369 256
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 20m (DK-2533-20)
579 700 574
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2533-10/3)
423 512 420
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2533-03/3)
357 432 299
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 10m (DK-2533-10-4)
499 604 495
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 1m (DK-2533-01-4)
324 392 271
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 2m (DK-2533-02-4)
372 450 311
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 3m (DK-2533-03-4)
306 370 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 5m (DK-2533-05-4)
400 484 397
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2933-02)
310 375 307
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2532-03)
318 385 266
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2532-05)
361 436 302
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2932-10)
333 403 330
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2932-02)
331 401 277
Racky a skříně
     
Delock Adapter USB 2.0 > 1x Serial (61364?)
699 846 693
Delock Cable Serial Null modem 9 pin fem (84169?)
147 178 123

Copyright (C) 2019 SWOND s.r.o.