SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Různé
Aktivní síťové prvky
Pasivní síťové prvky
Racky a skříně

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C_OEM)
399 482 334
Pasivní síťové prvky
     
DIGITUS FO patch kabel LC / SC 50 / 125 OM4 3m, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex Length 3m (DK-2532-03-4)
295 357 247
DIGITUS FO patch kabel LC / ST 62.5 / 125 OM1 2m, FO patch kabel LC / ST Multimode 62,5 / 125 u, OM1, 2m (OLCST02)
302 365 253
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 0,5m (DK-2533-005)
326 394 273
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2533-10)
361 437 358
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 15m (DK-2533-15)
439 531 435
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2533-01)
399 483 334
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 20m (DK-2533-20)
573 693 568
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2533-02)
377 456 316
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2533-03)
293 355 291
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2533-05)
312 377 309
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2533-07)
327 395 324
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2533-10/3)
419 507 415
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 15m (DK-2533-15/3)
622 753 617
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 1m (DK-2533-01/3)
285 345 239
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 20m (DK-2533-20/3)
767 928 760
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2533-02/3)
320 388 268
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2533-03/3)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 5m (DK-2533-05/3)
305 369 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 7m (DK-2533-07/3)
352 426 349
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 80m (DK-2533-80/3)
1 772 2 144 1 756
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 10m (DK-2533-10-4)
494 597 490
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 1m (DK-2533-01-4)
320 388 268
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 2m (DK-2533-02-4)
368 445 308
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 3m (DK-2533-03-4)
302 366 300
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 5m (DK-2533-05-4)
396 479 393
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM4, Duplex, 7m (DK-2533-07-4)
424 513 421
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM5, Duplex, 10m (DK-2533-10-5)
668 809 662
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM5, Duplex, 1m (DK-2533-01-5)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM5, Duplex, 2m (DK-2533-02-5)
305 369 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM5, Duplex, 3m (DK-2533-03-5)
340 411 337
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM5, Duplex, 5m (DK-2533-05-5)
446 539 442
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Multimode 50 / 125 u, OM5, Duplex, 7m (DK-2533-07-5)
539 653 535
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2933-10)
375 453 372
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2933-01)
393 476 330
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2933-02)
306 371 304
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2933-03)
308 372 305
DIGITUS, FO patch kabel LC / LC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2933-05)
343 415 340
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2532-10)
446 539 442
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2532-01)
282 341 236
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2532-02)
300 363 251
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2532-03)
315 381 264
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2532-05)
357 432 299
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2532-07)
304 368 301
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2532-10/3)
422 510 418
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 15m (DK-2532-15/3)
622 753 617
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 1m (DK-2532-01/3)
289 350 242
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2532-02/3)
317 383 265
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2532-03/3)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 5m (DK-2532-05/3)
305 369 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 7m (DK-2532-07/3)
349 423 346
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2932-10)
329 398 326
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2932-01)
318 385 267
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2932-02)
328 396 274
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2932-03)
328 396 274
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2932-05)
382 463 320
DIGITUS, FO patch kabel LC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2932-07)
399 483 334
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2531-10)
329 398 326
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2531-01)
282 341 236
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2531-02)
293 354 245
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2531-03)
317 383 265
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2531-05)
362 438 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2531-10/3)
419 507 415
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 15m (DK-2531-15/3)
534 646 529
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 20m (DK-2531-20/3)
659 797 653
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2531-02/3)
315 381 264
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2531-03/3)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 5m (DK-2531-05/3)
305 369 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2931-10)
336 406 333
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2931-01)
333 403 279
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2931-02)
350 423 293
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2931-03)
362 438 303
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2931-05)
388 469 325
DIGITUS, FO patch kabel LC / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2931-07)
305 369 303
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2522-10)
382 463 320
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2522-01)
218 264 182
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2522-02)
236 286 198
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2522-03)
256 310 215
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2522-05)
295 357 247
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2522-10/3)
419 507 415
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 15m (DK-2522-15/3)
550 666 545
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 1m (DK-2522-01/3)
285 345 239
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2522-02/3)
320 388 268
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2522-03/3)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 5m (DK-2522-05/3)
302 366 300
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 7m (DK-2522-07/3)
352 426 349
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 0.5m (DK-2922-005)
262 317 219
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2922-10)
382 463 320
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2922-01)
262 317 219
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2922-02)
275 332 230
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2922-03)
298 361 250
DIGITUS, FO patch kabel SC / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2922-05)
315 381 264
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2512-10)
301 364 299
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2512-01)
227 275 190
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2512-02)
236 286 198
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2512-03)
265 321 222
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2512-05)
309 374 259
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2512-10/3)
419 507 415
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 1m (DK-2512-01/3)
289 350 242
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2512-02/3)
315 381 264
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2512-03/3)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 7m (DK-2512-07/3)
352 426 349
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2912-10)
399 483 334
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2912-03)
300 363 251
DIGITUS, FO patch kabel ST / SC Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2912-07)
357 432 299
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2511-10)
399 483 334
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2511-01)
229 277 192
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2511-02)
242 292 202
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2511-03)
258 312 216
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2511-05)
309 374 259
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2511-07)
350 423 293
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 10m (DK-2511-10/3)
419 507 415
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 1m (DK-2511-01/3)
289 350 242
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 2m (DK-2511-02/3)
315 381 264
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 3m (DK-2511-03/3)
353 427 296
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 5m (DK-2511-05/3)
302 366 300
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Multimode 50 / 125 u, OM3, Duplex, 7m (DK-2511-07/3)
349 423 346
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 10m (DK-2911-10)
399 483 334
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 1m (DK-2911-01)
260 314 218
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 2m (DK-2911-02)
285 345 239
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 3m (DK-2911-03)
300 363 251
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 5m (DK-2911-05)
328 396 274
DIGITUS, FO patch kabel ST / ST Singlemode 09 / 125 u, Duplex délka 7m (DK-2911-07)
357 432 299
Racky a skříně
     
Delock Adapter USB 2.0 > 1x Serial (61364?)
699 845 693
Delock Cable Serial Null modem 9 pin fem (84169?)
147 178 123
OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC 09 / 125 10m, OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC optický patch cord 09 / 125 10m G657A (21.98.8956)
1 359 1 644 1 347
OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC 09 / 125 1m, OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC optický patch cord 09 / 125 1m G657A (21.98.8951)
982 1 188 973
OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC 09 / 125 2m, OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC optický patch cord 09 / 125 2m G657A (21.98.8952)
1 030 1 246 1 021
OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC 09 / 125 3m, OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC optický patch cord 09 / 125 3m G657A (21.98.8953)
1 087 1 316 1 078
OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC 09 / 125 5m, OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC optický patch cord 09 / 125 5m G657A (21.98.8955)
1 209 1 463 1 198
OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC 09 / 125 simplex 2m, OPTIX E2000 / APC-E2000 / APC optický patch cord 09 / 125 (single mode), simplex, 2m (21.98.8950)
254 308 213
OPTIX E2000 / APC-LC, OPTIX E2000 / APC-LC optický patch cord 09 / 125 1mG657A (21.95.0941)
741 897 735

Copyright (C) 2019 SWOND s.r.o.