SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Prozeta
Aktivní síťové prvky

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
Cisco SB compatible, 1000BASE-LH, SM, 1310nm, 40 km (MGBLH1-3RD PARTY)
2 222 2 689 2 202
Cisco SB compatible, 1000BASE-SX, MM, 850nm, 550 m (MGBSX1-3RD PARTY)
746 903 739
Cisco compatible, 1000BASE-LX , SM, 1310nm, 10 km (MGBLX1-3RD PARTY)
763 923 756
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1310 / RX:1490, DDM, 20km (GLC-BX-U49-3RD PARTY)
865 1 047 858
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1310 / RX:1550, DDM, 20km (GLC-BX-U55-3RD PARTY)
878 1 062 870
Cisco compatible, 1000Base BIDI, SM, TX:1550 / RX:1310, DDM, 20km (GLC-BX-D55-3RD PARTY)
1 453 1 758 1 440
Cisco compatible, 1000Base-LX, Rugged, SM, 1310nm, 10km (GLC-LH-SM-RGD-3RD PA)
702 849 696
Cisco compatible, 1000Base-LX, SM, 1310nm, DDM, 10km (GLC-LH-SMD-3RD PARTY)
763 923 756
Cisco compatible, 1000Base-SX, MM, 850nm, DDM, 550m (GLC-SX-MMD-3RD PARTY)
636 769 630
Cisco compatible, 1000Base-T, UTP, RJ-45, 100m (GLC-T-3RD PARTY)
965 1 168 957
Cisco compatible, 100Base-FX, MM for GE ports, 1310nm, 2km (GLC-GE-100FX-3RD PAR)
1 994 2 412 1 976
Cisco compatible, 100Base-LX, Rugged, SM, 1310nm, 20km (GLC-FE-100LX-RGD-3RD)
763 923 756
Cisco compatible, 10GBase-LR, MM, 1310nm, DDM, 220m / 300m (SFP-10G-LRM-3RD PART)
4 825 5 839 4 782
Cisco compatible, 10GBase-LR, SM, 1310nm, DDM, 10km (SFP-10G-LR-3RD PARTY)
3 326 4 024 3 296
Cisco compatible, 10GBase-LR, TX:1270 / RX:1330, DDM, 10km (SFP-10G-BX10-U-3RD P)
5 563 6 731 5 511
Cisco compatible, 10GBase-LR, TX:1330 / RX:1270, DDM, 10km (SFP-10G-BX10-D-3RD P)
5 563 6 731 5 511
Cisco compatible, 10GBase-SR, MM, 850nm, DDM, 300m (SFP-10G-SR-3RD PARTY)
1 770 2 142 1 754

Copyright (C) 2019 SWOND s.r.o.