SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Mellanox
Aktivní síové prvky
Kabely a adaptéry
Pasivní síové prvky
Počítačové komponenty
Racky a skříně
Servisní podpora - síové produkty
Síové příslušenství

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
10GbE / 100GbE 1U 48xSFP28p 8xQSFP28p (MSN2410-BB2RC)
329 585 398 797 326 446
25GbE / 100GbE 1U 48xSFP28p 8xQSFP28p (MSN2410-CB2RC)
428 621 518 631 424 539
Mellanox, 10GE RJ45 1U Open Eth Switch w / ONIE 48p (5812-54T-O-AC-B)
223 546 270 491 221 417
Mellanox, 130Tb / s 648-p InfiniBand Switch RoHS R6 (MCS7500)
2 718 289 3 289 129 2 692 400
Mellanox, 48p GE RJ45 ONIE 4x10G SFP+Helix4 ARM A9 (4610-54T-O-AC-B)
63 871 77 284 63 263
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 15m (MFA2P10-A015)
3 817 4 619 3 783
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 20m (MFA2P10-A020)
3 949 4 778 3 913
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 30m (MFA2P10-A030)
4 245 5 136 4 206
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 5m (MFA2P10-A005)
3 653 4 420 3 620
Mellanox, BlueField SmartNIC 100GbE (MBF1L516A-CSNAT)
63 838 77 244 63 230
Mellanox, CabModETH 25GbE 100Gb / s-25Gb / s QSFP28 (MAM1Q00A-QSA28-S)
1 911 2 312 1 894
Mellanox, ConnectX -4 Lx EN network interface card (MCX4121A-ACUT)
6 687 8 092 6 625
Mellanox, ConnectX-3 EN NW ITF card 10GbE DP (MCX312A-XCBT)
6 461 7 818 6 401
Mellanox, ConnectX-3 EN NW ITF card 10GbE SP (MCX311A-XCAT)
5 265 6 371 5 217
Mellanox, ConnectX-3 EN NW ITF card 40 / 56GbE DP (MCX314A-BCBT)
12 681 15 344 12 562
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN NW ITF card 10GbE DP (MCX312B-XCCT)
6 461 7 818 6 401
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN NW ITF card 40 / 56GbE (MCX314A-BCCT)
12 681 15 344 12 562
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN card f OCP 40GbE QSFP (MCX345A-BCPN)
8 270 10 006 8 193
Mellanox, ConnectX-3 Pro EN card f OCP 40GbE dual (MCX346A-BCPN)
10 337 12 507 10 241
Mellanox, ConnectX-3 Pro VPI Adapt card DP QSFP (MCX354A-FCCT)
14 203 17 185 14 069
Mellanox, ConnectX-3 VPI Adapt card DP QSFP FDR (MCX354A-FCBT)
14 203 17 185 14 069
Mellanox, ConnectX-3 VPI Adapt card SP QSFP FDR IB (MCX353A-FCBT)
11 825 14 309 11 714
Mellanox, ConnectX-3 VPI Adapt card SP QSFP QDR IB (MCX353A-QCBT)
14 552 17 607 14 414
Mellanox, ConnectX-3 VPI Adp card SP QSFP FDR 56Gb (MCX353A-FCCT)
11 825 14 309 11 714
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 100GbE DP (MCX416A-CCAT)
23 332 28 232 23 112
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 100GbE SP (MCX415A-CCAT)
19 433 23 514 19 250
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 40 / 56GbE DP (MCX416A-BCAT)
15 217 18 413 15 074
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF card 40 / 56GbE SP (MCX413A-BCAT)
10 337 12 507 10 241
Mellanox, ConnectX-4 EN NW ITF crd 50GbE DP QSFP28 (MCX416A-GCAT)
17 341 20 983 17 177
Mellanox, ConnectX-4 EN card 40 / 56GbE QSFP28 PCIe (MCX415A-BCAT)
10 337 12 507 10 241
Mellanox, ConnectX-4 EN card 50GbE QSFP28 PCIe3.0 (MCX415A-GCAT)
11 508 13 925 11 400
Mellanox, ConnectX-4 EN card 50GbE dual-prt QSFP28 (MCX414A-GCAT)
14 361 17 377 14 226
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE DP (MCX4121A-XCAT)
6 461 7 818 6 401
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE SP (MCX4111A-XCAT)
5 265 6 371 5 217
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE DP (MCX4121A-ACAT)
6 687 8 092 6 625
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE SP (MCX4111A-ACAT)
5 495 6 649 5 445
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 40GbE SP (MCX4131A-BCAT)
10 337 12 507 10 241
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card 50GbE QSFP28 PCIe (MCX4131A-GCAT)
11 508 13 925 11 400
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP 25GbE SFP28 (MCX4411A-ACAN)
5 495 6 649 5 445
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP 25GbE dual (MCX4421A-ACAN)
6 687 8 092 6 625
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 25GbE SFP28 (MCX4411A-ACQN)
5 495 6 649 5 445
Mellanox, ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 25GbE dual (MCX4421A-ACQN)
6 687 8 092 6 625
Mellanox, ConnectX-4 VPI Adapt card EDR IB (MCX456A-ECAT)
23 332 28 232 23 112
Mellanox, ConnectX-4 VPI Adpt card FDR IB 40 / 56GbE (MCX453A-FCAT)
11 825 14 309 11 714
Mellanox, ConnectX-4 VPI Adpt card FDR IB+40 / 56GbE (MCX455A-FCAT)
11 825 14 309 11 714
Mellanox, ConnectX-5 EN NW Intf 10 / 25Gbe SFP28 (MCX512A-ACAT)
9 142 11 061 9 057
Mellanox, ConnectX-5 EN NW iNT cARD 50Gbe QSFP28 (MCX516A-GCAT)
17 341 20 983 17 177
Mellanox, ConnectX-5 Ex EN NW Int Crd 40GbE QSFP28 (MCX516A-BDAT)
19 021 23 015 18 842
Mellanox, ConnectX-5 Ex EN card 100GbE dual QSFP28 (MCX516A-CDAT)
29 165 35 289 28 890
Mellanox, ConnectX-5 Ex VPI adapter EDR IB100Gb / s (MCX555A-ECAT)
19 433 23 514 19 250
Mellanox, ConnectX-5 Ex VPI adapter card IB100Gb / s (MCX556A-EDAT)
29 165 35 289 28 890
Mellanox, ConnectX-5 VPI Socket Direct EDR100Gb / s (MCX556M-ECAT-S25)
23 332 28 232 23 112
Mellanox, ConnectX-6 VPI Adpcard SP QSFP56 Tall Br (MCX653105A-ECAT)
19 433 23 514 19 250
Mellanox, ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP (MCX511F-ACAT)
8 399 10 163 8 321
Mellanox, ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP28 PCIe3.0 (MCX512F-ACAT)
10 240 12 390 10 145
Mellanox, ConnectX5 NIC 100GbE DP QSFP28 PCIe3.0 (MCX516A-CCAT)
23 332 28 232 23 112
Mellanox, ConnectX5 NIC 100GbE SP QSFP28 PCIe3.0 (MCX515A-CCAT)
19 433 23 514 19 250
Mellanox, ConnectX5 VPI Adptr EDR IB 100Gb / s DP (MCX556A-ECAT)
23 332 28 232 23 112
Mellanox, EDGE sWITCHmsx60xx series (MSX60-FF)
15 059 18 221 14 917
Mellanox, EDR InfiniBand 1U Switch 36 QSFP28Pts (MSB7790-ES2R)
329 617 398 836 326 477
Mellanox, FDR-10 InfiniBand 1U Switch 36 QSFP+Pt 1 (MSX6025T-1SFS)
187 556 226 943 185 770
Mellanox, InfiniBand X2 Switch 36 QSFP+Pt 2PS (MSX6710G-FS2F2)
626 663 758 262 620 694
Mellanox, MetroDX 10km long haul 40G Swi (MTX6100-2SFS)
942 003 1 139 824 933 032
Mellanox, Mod ETH 1GbE 1Gb / s SFP Base-T 100m (MC3208411-T)
2 715 3 285 2 690
Mellanox, Opt Fib Cab MPO 40Gb / s QSFP up to 300m (MC2210411-SR4E)
10 723 12 975 10 623
Mellanox, Opt Mod 40Gb / s QSFP LC 1310nm LR4 10km (MC2210511-LR4)
86 320 104 447 85 498
Mellanox, Opt Mod 40Gb / s QSFP MPO 850nm 100m (MC2210411-SR4)
11 825 14 309 11 714
Mellanox, Opt Mod 40Gb / s QSFP MPO 850nm 30m (MC2210411-SR4L)
4 574 5 535 4 533
Mellanox, Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m (MC3208011-SX)
1 341 1 623 1 329
Mellanox, Opt Trans 25GbE 25Gb / s SFP28 1310nm 10km (MMA2L20-AR)
9 917 11 999 9 825
Mellanox, Optic Mod VPI <56Gb / s QSFP MPO 850nm 30m (MC2207411-SR4L)
5 589 6 763 5 537
Mellanox, Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm (MMA1L30-CM)
41 591 50 325 41 199
Mellanox, Optical Trans 100GbE QSFP28 MPO 1310nm (MMA1L10-CR)
81 642 98 786 80 864
Mellanox, Optical Transceiver 100GbE QSFP28 PSM4 (MMS1C10-CM)
27 231 32 950 26 974
Mellanox, Quantum TM HDR InfiniBand Swtch 40QSFP56 (MQM8700-HS2F)
457 895 554 053 453 534
Mellanox, QuantumTM HDR InfiniBand 40xQS (MQM8790-HS2R)
366 240 443 151 362 752
Mellanox, QuantumTM HDR InfiniBand 40xQSFP56 2xAC (MQM8790-HS2F)
366 240 443 151 362 752
Mellanox, Rack installation kit for MSBxx MSNxx (MTEF-KIT-S)
4 673 5 654 4 630
Mellanox, Rack installation static kit for 1U (MTEF-KIT-A)
1 777 2 150 1 761
Mellanox, SFP+Opt Mod f / 10GBASE-LR (MFM1T02A-LR)
10 240 12 390 10 145
Mellanox, SFP+Opt Mod f / 10GBASE-SR (MFM1T02A-SR)
3 850 4 659 3 815
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 16 QSFP28 2Pwr C2P (MSN2100-CB2R)
274 617 332 287 272 002
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 16 QSFP28 2Pwr P2C (MSN2100-CB2F)
274 617 332 287 272 002
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr P2C (MSN2010-CB2RC)
183 755 222 343 182 005
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U 32 QSFP28 X86 P2C (MSN2700-CS2F)
510 043 617 152 505 185
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U Open swtch w / Onie 16 (MSN2100-CB2FO)
215 785 261 100 213 730
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U swtch w / Cumulus Lnx16 (MSN2100-CB2FC)
294 260 356 054 291 457
Mellanox, SpctrmTM 100GbE 1U swtch w / Cumulus Lnx32 (MSN2700-CS2FC)
578 728 700 261 573 217
Mellanox, SpctrmTM 10GbE / 100GbE 1U 48 SFP28 x86 (MSN2410-BB2R)
274 617 332 287 272 002
Mellanox, SpctrmTM 10GbE / 100GbE swtch w / Cmls Lnx48 (MSN2410-BB2FC)
329 585 398 797 326 446
Mellanox, SpctrmTM 25 / 100 GbE 1U 48 SFP28 8 QSFP28 (MSN2410-CB2FO)
353 156 427 319 349 792
Mellanox, SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp C2P (MSN2100-BB2R)
196 174 237 370 194 305
Mellanox, SpctrmTM 40GbE 1U 16 QSFP28 ShtDp P2C (MSN2100-BB2F)
196 174 237 370 194 305
Mellanox, SpctrmTM 40GbE 1U MLNX-OS QSFP28 (MSN2700-BS2R)
313 871 379 784 310 881
Mellanox, SpctrmTM based 10GbE / 100GbE 1U Open (MSN2410-BB2F)
274 617 332 287 272 002
Mellanox, SpctrmTM based 40GbE 1U Open Swi ONIE (MSN2700-BS2FO)
257 668 311 778 255 214
Mellanox, Spectrum 10 / 25GbE 100GbE 1U 18 SFP28 (MSN2010-CB2F)
147 859 178 910 146 451
Mellanox, Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P (MSN2010-CB2FO)
128 850 155 909 127 623
Mellanox, Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr x86 2c (MSN2010-CB2FC)
183 755 222 343 182 005
Mellanox, Spectrum TM 100GbE 1U 16 QSFP28p 2AC (MSN2100-CB2RC)
294 260 356 054 291 457
Mellanox, Spectrum TM 100GbE 1U 32 QSFP28p 2AC (MSN2700-CS2R)
510 043 617 152 505 185
Mellanox, Spectrum TM 25GbE / 100GbE 1U (MSN2410-CB2F)
392 346 474 739 388 609
Mellanox, Spectrum TM 25GbE / 100GbE 1U Open Eth (MSN2410-CB2R)
392 346 474 739 388 609
Mellanox, Spectrum TM 40GbE 1U 16 QSFP28 ports 2AC (MSN2100-BB2FC)
231 499 280 113 229 294
Mellanox, Spectrum-2 R based 100GbE 2U O (MSN3800-CS2FO)
996 923 1 206 277 987 429
Mellanox, Switch 108 port FDR Mod Chassis (MSX6506-NR)
537 844 650 791 532 722
Mellanox, Switch-IB 2 based InfiniBand 1 (MSB7780-ES2F)
456 216 552 021 451 871
Mellanox, Switch-IB 2 based InfiniBand 1U Switch (MSB7800-ES2R)
396 148 479 339 392 375
Mellanox, Switch-IB TM 2 EDR 36 QSFP28 ports (MSB7560-E)
602 204 728 667 596 469
Mellanox, Switch-IB TM 2 EDR 36 ports RoHS R6 (MSB7570-E)
339 494 410 787 336 260
Mellanox, Switch-IB TM EDR InfiniBand 1U36 QSFP28p (MSB7790-ES2F)
329 617 398 836 326 477
Mellanox, Switch-IBEDR Inf Band 1U 36 QSFP28 (MSB7700-EB2F)
396 148 479 339 392 375
Mellanox, Switch-IBTM 2 EDR InfiniBand 1U 36QSFP28 (MSB7890-ES2F)
329 617 398 836 326 477
Mellanox, Switch-IBTM EDR 1U 36 QSFP28 X86 2Pwr (MSB7700-ES2F)
396 148 479 339 392 375
Mellanox, Switch-IBTM EDR Inf Band 1U 36 QSFP28 (MSB7700-ES2R)
396 148 479 339 392 375
Mellanox, SwitchX-2 FDR 1U 12QSFP+pts 2Sup PPC460 (MSX6012F-2BFS)
143 867 174 080 142 497
Mellanox, SwitchX-2 FDR 1U 18 QSFP+Unmgd 1Pwr P2C (MSX6015F-1SFS)
179 604 217 321 177 894
Mellanox, SwitchX-2 FDR 1U 36 QSFP+PPC460 2Pwr P2C (MSX6036F-2SFS)
306 045 370 315 303 131
Mellanox, SwitchX-2 FDR 1U 36 QSFP+Unmgd 1Pwr P2C (MSX6025F-1SFS)
230 231 278 580 228 039
Mellanox, SwitchX-2 FDR Inf Band 1U 12 QSFP+1 PWS (MSX6005F-1BFS)
99 608 120 526 98 660
Mellanox, SwitchX-2 FDR Inf Band 1U 18 QSFP+1 PWS (MSX6018F-1BRS)
228 584 276 587 226 407
Mellanox, SwitchX-2 FDR Inf Band 1U 36 QSFP+1 PWS (MSX6036F-1SFS)
281 714 340 874 279 031
Mellanox, SwitchX-2 FDR InfiniBand 1U 18 QSFP+1PS (MSX6018F-1SFS)
228 584 276 587 226 407
Mellanox, SwitchX-2 FDR-10 Inf Band 1U 12 QSFP+ (MSX6005T-1BFS)
82 374 99 672 81 589
Mellanox, SwitchX-2 based 18p FDR Leaf fsX65xx (MSX6001FS)
242 608 293 555 240 297
Mellanox, SwitchX-2 based 36p FDR Spine fsX65xx (MSX6002FLS)
273 722 331 203 271 115
Mellanox, SwitchX-2 bsd FDR InfiniBnd 1U Switch12 (MSX6012F-1BFS)
135 123 163 499 133 836
Mellanox, Trans 100GbE QSFP28 MPO 850nm 100m DDMI (MMA1B00-C100D)
8 173 9 889 8 097
Mellanox, Trans 200GbE QSFP56+MPO 850nm (MMA1T00-VS)
18 799 22 747 18 622
Mellanox, Trans 25GbE SFP28 LC-LC 850nm up to 100m (MMA2P00-AS-SP)
3 850 4 659 3 815
Mellanox, Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI (MMA1B00-B150D)
6 332 7 661 6 273
Mellanox, Trans Eth 25GbE 100Gb QSFP28 to SFP28 (MAM1Q00A-QSA28)
1 911 2 312 1 894
Mellanox, Transceiver IB EDR 100Gb / s QSFP28 850NM (MMA1B00-E100)
15 851 19 180 15 702
Mellanox, X86 dual-core chassis mng module RoHS R6 (MMB7500)
188 190 227 710 186 398
QuantumTM HDR InfiniBand 40xQSFP56 2xAC (MQM8700-HS2R)
451 573 546 403 447 272
Kabely a adaptéry
     
Mellanox, Act Fib Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 20m (MC220731V-020)
11 031 13 348 10 927
Mellanox, Active Fiber Cab IB EDR 100Gb / s LSZH 1m (MFA1A00-E001)
15 374 18 603 15 229
Pasivní síové prvky
     
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 10m (MFS1S90-H010E)
90 422 109 411 89 561
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 15m (MFS1S90-H015E)
92 497 111 921 91 616
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 20m (MFS1S90-H020E)
94 541 114 394 93 640
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 30m (MFS1S00-H030E)
31 065 37 589 30 772
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 3m (MFS1S90-H003E)
88 781 107 425 87 935
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 50m (MFS1S00-H050E)
50 073 60 588 49 596
Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s QSFP56 5m (MFS1S90-H005E)
89 586 108 399 88 733
Act Fiber Cbl IBHDR <200Gb / s QSFP56 100m (MFS1S00-H100E)
70 201 84 943 69 533
Mellanox, Act Fib Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 10m (MC2210310-010)
6 459 7 816 6 400
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 10m (MFA1A00-E010)
15 501 18 756 15 354
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 15m (MFA1A00-E015)
16 357 19 792 16 202
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 3m (MFA1A00-E003)
14 709 17 797 14 570
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb / s QSFP LSZH 5m (MFA1A00-E005)
14 930 18 066 14 790
Mellanox, Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb / S 30m (MFS1S50-H030E)
47 697 57 713 47 243
Mellanox, Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb / S 5m (MFS1S50-H005E)
44 619 53 989 44 194
Mellanox, Act Fib Cab IB QDR / FDR10 40Gb / s QSFP 15m (MC2206310-015)
9 625 11 646 9 536
Mellanox, Act Fib Cab IB QDR / FDR10 40Gb / s QSFP 50m (MC2206310-050)
13 853 16 762 13 722
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 10m (MC220731V-010)
10 174 12 310 10 079
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 30m (MC220731V-030)
13 250 16 033 13 125
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 3m (MC220731V-003)
9 721 11 763 9 631
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb / s QSFP 5m (MC220731V-005)
9 883 11 959 9 792
Mellanox, Act Fib Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 15m (MC220731V-015)
10 723 12 975 10 623
Mellanox, Act Fib Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 50m (MC220731V-050)
17 973 21 748 17 804
Mellanox, Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb / s Q (MFS1S00-H010E)
30 558 36 975 30 270
Mellanox, Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb / s (MFS1S00-H015E)
30 685 37 128 30 395
Mellanox, Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe (MFA7A50-C010)
22 982 27 808 22 765
Mellanox, Act Fibr Cbl IB QDR / FDR10 40Gb / s QSFP 5m (MC2206310-005)
8 916 10 788 8 833
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE 100Gb / s QSFP LSZH 3m (MFA1A00-C003)
11 507 13 923 11 398
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE 100Gb / s QSFP LSZH 5m (MFA1A00-C005)
11 634 14 077 11 524
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 10m (MFA1A00-C010)
11 887 14 383 11 775
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 15m (MFA1A00-C015)
12 173 14 729 12 058
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 20m (MFA1A00-C020)
12 458 15 074 12 340
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 30m (MFA1A00-C030)
13 092 15 841 12 968
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb / s QSFP LSZH 50m (MFA1A00-C050)
27 864 33 715 27 601
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 10m (MFA2P10-A010)
3 717 4 498 3 683
Mellanox, Active optical cable 25GbE SFP28 3m (MFA2P10-A003)
3 585 4 338 3 553
Mellanox, Cable Eth100GbE to 4x25GbE QSFP28 2m (MCP7F00-A002R30N)
3 520 4 259 3 488
Mellanox, Mellanox Act Fib Cb VPI 56Gb / s QSFP 100m (MC220731V-100)
29 861 36 131 29 579
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl ETH QSFP 3m (MC2210310-003)
6 072 7 347 6 016
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl Eth 40Gb / s QSFP 5m (MC2210310-005)
6 201 7 503 6 144
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB 100Gb / s QSFP 30m (MFA1A00-E030)
19 527 23 627 19 342
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB 100Gb / s QSFP 50m (MFA1A00-E050)
27 864 33 715 27 601
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB 40Gb / s QSFP 30m (MC2206310-030)
11 285 13 655 11 178
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl IB EDR QSFP20m (MFA1A00-E020)
17 276 20 904 17 113
Mellanox, Mellanox Act Fib Cbl VPI 56Gb / s QSFP 25m (MC220731V-025)
12 616 15 266 12 497
Mellanox, Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE (MFA7A50-C003)
21 967 26 581 21 760
Mellanox, Mellanox Pass Cop hybrid Cbl ETH 100Gb / s (MCP7H00-G01A)
3 421 4 140 3 390
Mellanox, Mellanox Pass Copp Cbl ETH 10GbE 0.5m (MC3309130-00A)
528 639 524
Mellanox, Mellanox Pass Copp Cbl IB EDR 100Gb / s (MCP1600-E00A)
2 579 3 121 2 556
Mellanox, Mellanox Pass Copp Cbl VPI 56Gb / s 1.5m (MC2207130-0A1)
2 311 2 796 2 290
Mellanox, Mellanox Pass Copp hybrid Cbl ETH 100Gb (MCP7H00-G001)
3 182 3 850 3 153
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s QSFP28 1m 30AWG (MCP7F00-A001R30N)
3 048 3 688 3 021
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s QSFP28 3m 26AWG (MCP1600-C003E26N)
3 816 4 617 3 781
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s SFP28 1.5m 30AWG (MCP1600-E01AE30)
3 421 4 140 3 390
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s SFP28 3m 30AWG (MCP7F00-A003R30L)
4 211 5 095 4 172
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 100Gb / s SFP28 5m 26AWG (MCP1600-E005E26)
7 945 9 614 7 872
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+1.5m (MC3309130-0A1)
623 754 618
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+1m (MC3309130-001)
581 703 576
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+2.5m (MC3309130-0A2)
675 817 669
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+2m (MC3309130-002)
623 754 618
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+3m (MC3309130-003)
675 817 669
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+5m (MC3309124-005)
2 211 2 675 2 191
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+6m (MC3309124-006)
2 412 2 918 2 390
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb / s SFP+7m (MC3309124-007)
2 679 3 242 2 656
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 1m 30AWG (MCP2M00-A001E30N)
1 407 1 702 1 394
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 2.5m 26AWG (MCP2M00-A02AE26N)
1 809 2 189 1 793
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 2m 30AWG (MCP2M00-A002)
1 574 1 905 1 560
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 25Gb / s SFP28 3m 26AWG (MCP2M00-A003E26N)
1 909 2 310 1 892
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 1m (MC2210130-001)
1 172 1 418 1 162
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 2m (MC2210130-002)
1 407 1 702 1 394
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 3m (MC2210128-003)
1 608 1 945 1 593
Mellanox, Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb / s QSFP 5m (MC2210126-005)
2 679 3 242 2 656
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 40Gb / s QSFP 1m (MC2206130-001)
2 110 2 553 2 091
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 40Gb / s QSFP 2m (MC2206130-002)
2 412 2 918 2 390
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 40Gb / s QSFP 3m (MC2206130-003)
2 780 3 364 2 755
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 1m (MC2207130-001)
2 277 2 756 2 257
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 2m (MC2207130-002)
2 177 2 634 2 158
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 3m (MC2207128-003)
2 646 3 202 2 622
Mellanox, Pas CPR Cab VPI 56Gb / s QSFP 4m (MC2207126-004)
3 619 4 379 3 586
Mellanox, Pas CPR Cab VPI up to 40Gb / s QSFP 5m (MC2206128-005)
3 816 4 617 3 781
Mellanox, Pas CPR Cab VPI up to 56Gb / s QSFP 0.5 (MC2207130-00A)
2 077 2 513 2 058
Mellanox, Pas CPR Hybrd Cb ETH 100GbE 4x (MCP7F00-A03AR26L)
5 428 6 568 5 378
Mellanox, Pas CPR hybrid Cab ETH 100Gb / s-2x50Gb / s (MCP7H00-G002R)
3 717 4 498 3 683
Mellanox, Pas CPRhybrID CabETH 100Gb / s to 2x50Gb / s (MCP7H00-G003)
4 243 5 134 4 205
Mellanox, Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200G (MCP7H50-H01AR30)
5 749 6 956 5 696
Mellanox, Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200Gbs LSZH 1m (MCP7H50-H001R30)
5 362 6 488 5 313
Mellanox, Pas Copper Hybrid Cbl HDR 200Gbs LSZH 2m (MCP7H50-H002R26)
6 298 7 621 6 240
Mellanox, PasCPRCab ETH100GbE SFP28 2.5m 30AWG (MCP7F00-A02AR30L)
3 783 4 577 3 749
Mellanox, PasCPRCab ETH25Gb / s SFP28 0.5m 30AWG Blk (MCP2M00-A00AE30N)
1 373 1 661 1 361
Mellanox, PasCPRCab ETH25Gb / s SFP28 1.5m 30AWG Blk (MCP2M00-A01AE30N)
1 407 1 702 1 394
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP 28 2m Bl (MCP1600-C002E30N)
2 679 3 242 2 656
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP PVC 0.5m (MCP1600-C00A)
2 010 2 432 1 992
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP PVC 1m (MCP1600-C001)
2 244 2 715 2 224
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP PVC 2m (MCP1600-C002)
2 679 3 242 2 656
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP PVC 3m (MCP1600-C003)
3 182 3 850 3 153
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE QSFP PVC 1.5m (MCP1600-C01A)
2 445 2 958 2 423
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE QSFP PVC 2.5m (MCP1600-C02A)
2 947 3 566 2 921
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG (MCP1600-C00AE30N)
2 010 2 432 1 992
Mellanox, PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 2.5m 30AWG (MCP1600-C02AE30L)
2 981 3 607 2 954
Mellanox, PasCPRCabETH 100Gbs QSFP28 2m Bl 30AWG (MCP1600-E002E30)
3 816 4 617 3 781
Mellanox, PasCPRCabETH100GbE SFP28 1.5m 30AWG Col (MCP7F00-A01AR30N)
3 283 3 972 3 253
Mellanox, PasCPRCabETH100GbE SFP28 2.5m 26AWG Col (MCP7F00-A02AR26N)
4 605 5 572 4 563
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP 3m 26AWG (MCP1600-E003E26)
4 277 5 175 4 238
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP LSZH 1m 30AWG (MCP1600-E001)
2 847 3 445 2 822
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP LSZH 2.5m (MCP1600-E02A)
3 553 4 299 3 520
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP LSZH 2m 28AWG (MCP1600-E002)
3 388 4 100 3 357
Mellanox, PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP LSZH 3m 26AWG (MCP1600-E003)
3 783 4 577 3 749
Mellanox, PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 1m (MC2609130-001)
2 110 2 553 2 091
Mellanox, PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 3m (MC2609130-003)
2 412 2 918 2 390
Mellanox, PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 5m (MC2609125-005)
4 868 5 891 4 824
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+1m (MC2309130-001)
1 206 1 459 1 195
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+2m (MC2309130-002)
1 373 1 661 1 361
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+3m (MC2309130-003)
1 474 1 783 1 461
Mellanox, PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb / s QSFP-SFP+5m (MC2309124-005)
3 048 3 688 3 021
Mellanox, Pass Cop IB HDR Cbl 200Gb / s 1.5m 30AWG (MCP1650-H01AE30)
5 362 6 488 5 313
Mellanox, Pass Copp Cbl VPI up to 56Gb / s QSFP 2.5m (MC2207128-0A2)
2 782 3 366 2 757
Mellanox, Pass Copper Cbl ETH 100Gb / s QSFP 5m Blk (MCP1600-C005E26L)
6 330 7 659 6 272
Mellanox, Pass Copper Cbl ETH 100GbE QSFP28 1.5m (MCP1600-C01AE30N)
2 479 2 999 2 457
Mellanox, Pass Copper Cbl ETH 25Gb / s SFP28 5m Blk (MCP2M00-A005E26L)
3 149 3 810 3 120
Mellanox, Pass Copper Cbl IB EDR 100Gb / s QSFP 1.5m (MCP1600-E01A)
3 081 3 729 3 054
Mellanox, Pass Copper cbl Eth 100GBs 2.5m Blk (MCP1600-C02AE26N)
3 585 4 338 3 553
Mellanox, Pass Copper cbl Eth 100GBs 3m Blk (MCP1600-C003E30L)
3 182 3 850 3 153
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 0.5m Blk (MCP1600-E00AE30)
2 947 3 566 2 921
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 2.5m Blk (MCP1600-E02AE26)
4 013 4 856 3 977
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 4m Blk (MCP1600-E004E26)
6 879 8 324 6 816
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 2.5m Blk (MCP2M00-A02AE30L)
1 608 1 945 1 593
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 4m Blk (MCP2M00-A004E26L)
2 545 3 080 2 523
Mellanox, Pass Copper cbl IBEDR up t 100GBs 1m Blk (MCP1600-E001E30)
3 249 3 931 3 220
Mellanox, Passive Copper Cbl ETH up to 256Gb / s (MCP2M00-A003E30L)
1 708 2 067 1 693
Mellanox, Passive Copper Cbl QSFP28 5M (MCP7F00-A005R26L)
8 688 10 512 8 607
Mellanox, Passive Fiber Hybrid Cbl MPO to 8xLC 10m (MC6709309-010)
7 267 8 793 7 200
Mellanox, Passive Fiber Hybrid Cbl MPO to 8xLC 5m (MC6709309-005)
6 492 7 855 6 432
Pass Copper cbl IBHDR up 200GBs 0.5m Blk (MCP1650-H00AE30)
4 444 5 378 4 404
Pass Copper cbl IBHDR up t 200GBs 1m Blk (MCP1650-H001E30)
4 834 5 849 4 790
Počítačové komponenty
     
Mellanox, 300W PS w / Cnnctor side to PW air flw (MSX60-PR)
29 040 35 139 28 767
Mellanox, 300W PS w / PS Side to Cnnctr Side air flw (MSX60-PF)
29 040 35 139 28 767
Mellanox, 460W AC PS w / P2C air flow (MTEF-PSR-AC-A)
23 747 28 733 23 523
Mellanox, FAN MODULE W / C2P air flow (MTEF-FANR-A)
12 779 15 462 12 658
Mellanox, FAN MODULE W / P2C air flow (MTEF-FANF-A)
12 779 15 462 12 658
Racky a skříně
     
Mellanox, Rack Kit standard depth (MSX60-SKIT)
3 553 4 299 3 520
Mellanox, Rack instlltn K f / SN2100 / SN2010 shrt dpt (MTEF-KIT-E)
5 263 6 369 5 215
Mellanox, Rack instlltn K f / SN2100 S short depth1U (MTEF-KIT-D)
16 484 19 945 16 328
Mellanox, Rack instlltn K f / SwitchX-2 12 P S (MSX60-DKIT)
7 461 9 028 7 392
Mellanox, Rack mount kit for AS4610-54T (RKIT-85-4610)
3 322 4 020 3 292
Mellanox, Rack mount kit for AS5812-54T (RKIT-L-6712)
2 646 3 202 2 622
Rack Kit standard depth (MTEF-KIT-SP)
2 914 3 526 2 888
Static rack installation kit for 200G (MTEF-KIT-C)
1 751 2 118 1 735
Telescopic rack installation kit for200G (MTEF-KIT-F)
2 874 3 477 2 848
Servisní podpora - síové produkty
     
Mellanox, 1 YR Ext Warranty f 2Y Brnz f Adpt Cards (EXW-ADPTR-2B)
713 863 707
Mellanox, 1Yr Ext Warranty / Total 2Yr Bronze SN2100 (EXW-SN2100-2B)
5 901 7 141 5 847
Mellanox, 2 YR Ext Wrrnty f 3Y Brnz f Ethern Ada C (EXW-ADPTR-ETH-3B)
449 544 445
Mellanox, 2Yr Ext Warranty / Total 3Yr Bronze SB7790 (EXW-SB7790-3B)
19 537 23 639 19 352
Mellanox, 3 Year Ext Warranty f Bronze Copper Cbl (EXW-CABLE_COPPER-4B)
236 286 198
Mellanox, 3 Year Ext Warranty f Bronze Transceiver (EXW-TRANSCEIVERS-4B)
781 945 774
Mellanox, 3Yr Spt / Silver UPGR-1012-GW (SUP-UPG-1012-GW-3S)
10 335 12 506 10 240
Mellanox, 4 YR Ext Wrrnty f 2Y B5rnz f Ether Ada C (EXW-ADPTR-ETH-5B)
917 1 110 909
Mellanox, Cumulus Linux SW License Mellanox Spine (UPGR-CUM-SPINE)
116 299 140 722 115 191
Mellanox, Cumulus Linux SW License f Mel (UPGR-CUM-LEAF)
74 307 89 911 73 599
Mellanox, Cumulus NetQ2 1 Year subscript (UPGR-CUM-NETQ2-SUB-1)
15 498 18 752 15 351
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNW Eth Ad Card (EXW-ADPTR-ETH-1B)
331 400 277
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNW S (EXW-SX1024-1B)
8 294 10 035 8 217
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNW SX6000 (EXW-SX6000-1B)
8 134 9 842 8 059
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty RNWSX6005 6012 (EXW-SX600B-1B)
4 289 5 189 4 250
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5000 (EXW-IS5000-1B)
6 380 7 720 6 321
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5022 (EXW-IS5022-1B)
1 621 1 961 1 606
Mellanox, Mellanox 1Y Bronze Wrrty Renewal SX1012 (EXW-SX1012-1B)
5 426 6 565 5 376
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Y Bronze Ethernet (EXW-ADPTR-ETH-2B)
331 400 277
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bron (EXW-SN2000-1B)
9 474 11 464 9 386
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze Opt Cbl (EXW-CABLE_ACTIVE_OPT)
311 376 308
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SB7800 (EXW-SB7800-2B)
11 741 14 206 11 630
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SN2000 (EXW-SN2000-2B)
9 474 11 464 9 386
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SN2010 (EXW-SN2010-2B)
4 549 5 504 4 507
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX1012 (EXW-SX1012-2B)
5 426 6 565 5 376
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX6000 (EXW-SX6000-2B)
8 134 9 842 8 059
Mellanox, Mellanox 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX6005 (EXW-SX600B-2B)
4 289 5 189 4 250
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bron (EXW-QM8700-3B)
21 697 26 253 21 492
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SB7700 (EXW-SB7700-3B)
23 513 28 450 23 291
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SB7800 (EXW-SB7800-3B)
23 513 28 450 23 291
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SN2000 (EXW-SN2000-3B)
18 628 22 540 18 453
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SN2100 (EXW-SN2100-3B)
11 647 14 093 11 537
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SX1012 (EXW-SX1012-3B)
10 686 12 930 10 587
Mellanox, Mellanox 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze SX6005 (EXW-SX600B-3B)
8 421 10 190 8 343
Mellanox, Mellanox 2Y Wrrty 3Ys Bronze SX1012X (EXW-SX1012X-3B)
4 808 5 818 4 765
Mellanox, Mellanox 3Y Ext Wrrty 4Ys Bronze Ad Card (EXW-ADPTR-4B)
2 150 2 602 2 131
Mellanox, Mellanox 3Y Ext Wrrty f 4Y Bronze Eth (EXW-SX600B-4B)
12 398 15 002 12 281
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5Ys Bronze QM8700 (EXW-QM8700-5B)
43 015 52 048 42 605
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yr Bronze SB7790 (EXW-SB7790-5B)
39 073 47 278 38 704
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yr Bronze SX6005 (EXW-SX600B-5B)
16 531 20 002 16 375
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bro (EXW-SN2010-5B)
17 533 21 215 17 367
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bronze AdCard (EXW-ADPTR-5B)
2 878 3 482 2 852
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bronze SB7800 (EXW-SB7800-5B)
46 519 56 289 46 076
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5yrs Bronze SX6000 (EXW-SX6000-5B)
31 903 38 603 31 602
Mellanox, Mellanox 4Y Ext Wrrty 5ys Bronze (EXW-SN2100-5B)
23 262 28 147 23 043
Mellanox, Mellanox 5 Year Ext Wrrty 5ys Bronze (EXW-SB7890-5B)
39 073 47 278 38 704
Mellanox, Mellanox Tech Sup Wrty Silver 5y SX6005 (SUP-SX600B-5S)
40 043 48 453 39 666
Mellanox, Mellanox Tech Supp War Silver (SUP-RIVERMAX-1S)
2 646 3 202 2 623
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrnty 3YR (SUP-TX6100-3S)
155 561 188 229 154 079
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Gold 3Y 461054T (SUP-4610-54T-3G)
12 899 15 608 12 777
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Gold 3Y SN2100 (SUP-SN2100-3G)
42 271 51 147 41 868
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Gold 5Y (SUP-SN2000-CL-L-5G)
103 211 124 885 102 228
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 1Y NBD (SUP-SN2010-1SNBD)
11 678 14 130 11 568
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 3Y (SUP-SN2010-CL-3S)
14 621 17 691 14 483
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 3YQM8700 (SUP-QM8700-3SNBD)
82 464 99 781 81 678
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 4Y (SUP-SN2000-CL-S-4S)
46 923 56 776 46 476
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrrty Silver 5yr Eth (SUP-ADPTR-ETH-5S)
2 084 2 522 2 065
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 3Y SN2410 (SUP-SN2000-CL-L-3S)
32 561 39 398 32 253
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 3Y SX6005 (SUP-SX600B-3S)
24 045 29 094 23 818
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 5y SX1012 (SUP-SX1012-5S)
27 927 33 792 27 664
Mellanox, Mellanox Tech Supp Wrty Silver 5y SX6000 (SUP-SX6000-5S)
78 928 95 503 78 176
Mellanox, Project-based on-site service (GPS-00010)
100 079 121 095 99 126
Mellanox, Rivermax Perpetual License (LIC-RIVERMAX-1)
9 570 11 579 9 481
Mellanox, SILVER 1Y Support UPGR1012GW (SUP-UPG-1012-GW-1S)
4 094 4 953 4 057
Mellanox, SILVER 1Y Support UPGR6012GW (SUP-UPG-6012-GW-1S)
5 678 6 871 5 626
Mellanox, SILVER 3YR Support for S_W-00133 (SUP-S_W-00133-3S)
1 588 1 921 1 574
Mellanox, Silv 3Y Spt f / LIC-Fabric-Inspe (SUP-LIC-FAB-INSP-3S)
883 1 069 875
Mellanox, Silver 5 Yr Support S_W00133 (SUP-S_W-00133-5S)
2 679 3 242 2 656
Mellanox, Tech 9x5 1Yr Teleph Spt f Adapter Cards (SUP-ADP-DRIVER-1S)
311 376 308
Mellanox, Tech Spt+Warranty Gold 3Yr 581 (SUP-5812-54T-3GP)
11 396 13 790 11 289
Mellanox, Tech Spt+Warranty Gold 5Y f Adapt Cards (SUP-ADPTR-5GP)
8 900 10 769 8 817
Mellanox, Tech Spt+Warranty Gold 5Y f SN2100 (SUP-SN2100-5GP)
42 271 51 147 41 868
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 3Yr f (SUP-SB7780-3S)
80 386 97 267 79 620
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr 5812-54T (SUP-5812-54T-5SP)
10 750 13 008 10 651
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr QM8700 Swtc (SUP-QM8700-5S)
107 553 130 139 106 529
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr f (SUP-SB7890-5S)
96 791 117 118 95 870
Mellanox, Tech Spt+Warranty Silver 5Yr f 4610-54T (SUP-4610-54T-5SP)
7 784 9 418 7 711
Mellanox, Tech Spt+Wty-Gold 3Y f / SN2010 S Switch (SUP-SN2010-3G)
32 154 38 906 31 850
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 1Y f / SN2000 S Switch (SUP-SN2000-CL-L-3GNB)
87 084 105 372 86 255
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 3Y f / SN2100 (SUP-SN2100-3G-4H)
61 437 74 338 60 852
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silv 5Y f / SN2010 S Switch (SUP-SN2010-CL-5SP)
19 004 22 995 18 825
Mellanox, Tech Spt+Wty-Silver 5Y TX6000 Switch (SUP-TX6000-5S)
109 476 132 466 108 433
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Gold 3Y SN (SUP-SN2010-CL-3G-4H)
46 302 56 026 45 861
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Gold 4y 46 (SUP-4610-54T-3G-4H)
18 785 22 730 18 608
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Silver 1Y (SUP-SN2000-CL-L-INT-)
16 280 19 699 16 127
Mellanox, Tech Sup w / Warranty Silver 5Y (SUP-SN2000-CL-L-INT-)
13 024 15 759 12 901
Mellanox, Technical Spt Warranty Silver 5Y SN2100 (SUP-SN2100-CL-5SP)
29 712 35 951 29 431
Mellanox, Technical Spt Warranty Silver 5y SB7890 (SUP-SB7890-5SP)
70 989 85 896 70 313
Mellanox, UFM ADVANCED LICENSE 1 NODE (S_W-00133)
3 143 3 803 3 115
Síové příslušenství
     
Mellanox, Cbl Mod ETH 10GbE QSFP to SFP+Sng Pack (MAM1Q00A-QSA-SP)
1 207 1 461 1 197
Mellanox, ConnectX5 NIC 500GbE SP QSFP28 PCIe3.0 (MCX515A-GCAT)
11 508 13 925 11 400

Copyright (C) 2019 SWOND s.r.o.